Strona 774 z 814 PierwszyPierwszy ... 274674724764772773774775776784 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 596 do 11 610 z 12209

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Cytat Zamieszczone przez kangurek Zobacz posta
    Tak. Jakość nasienia, bo mało żołnierzy jest
    75 iu codziennie

Cytat Zamieszczone przez P_S Zobacz posta
    Jak biles domięśniowo czy podskórnie? bo słyszałem że małe dawki lepiej nawet podskórnie
    I tak i tak, jednak preferuje domięśniowo, w bark taka ilośc wchodzi raz dwa, mało zabawy.

Npp e3d vs e2d? Nie chcę się kłuć co drugi dzień, wcześniej leciałem e3d, teraz każdy odradza. Faktycznie duże wahania soku będą? Chcę bić 150-200mg e3d.

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Kto Ci odradza? To niech sprawdzi ten co odradza jaki jest okres półtrwania phenylpropionate... To będzie odpowiedź...

ktoś DMZ jadl w ostatnim czasie? szukam pewnego laba
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Możesz co 3 dni Npp i nic się nie stanie, jak Mazee kto Ci głupot nagadal?
    Ostatnio edytowane przez spike ; 12-02-19 o 13:28

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Możesz co 3 dni Npp i nic się nie stanie, jak Mazee kto Ci głupot nagadal?
    Co 2 dni jakos tak bezpieczniej by się człowiek czuł
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Też podłącze sie pod pytanie bo planuje za miesiąc wejść prop npp tylko teraz nie wiem czy co 2dni czy p pon śr piątek
    Jeszcze 1 jak dobrać dawke npp to 1szy kontskt myślałem coś 100mg prop i 75mg npp czy 150mg propa i 100mg npp

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez damyen Zobacz posta
    Też podłącze sie pod pytanie bo planuje za miesiąc wejść prop npp tylko teraz nie wiem czy co 2dni czy p pon śr piątek
    Jeszcze 1 jak dobrać dawke npp to 1szy kontskt myślałem coś 100mg prop i 75mg npp czy 150mg propa i 100mg npp
    z propem to wiadomo - w 1 inj co 2 dni
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Panowie jak stosować udca prozdrowotnie a jak osłonkowo przy oralach?

Prozdrowotnie jeśli nie obciążasz specjalnie wątroby małe dawki lub w ogóle jeżeli nie ma podniesionych markerów np. na mostku.

Przy oralach bez sensu, lepiej w trakcie dać NAC a po cyklu UDCA , dawki 500-2000 , podzielone.

Jest też szkoła brania UDCA po wzięciu orali, osobiście NAC lepiej się sprawuje w kwestii 'osłonowej'.
    Ostatnio edytowane przez karo47 ; 13-02-19 o 13:44

Cytat Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta
    Panowie jak stosować udca prozdrowotnie a jak osłonkowo przy oralach?
    Nie czytaj tych glupot co pisza UDCA dawaj na cyklu 500mg ed, a po cyklu heparegen jak juz a nie ze udca po cyklu, bezsens...lepiej dac na cyklu bo pomaga z cholesterolem i oslania super wątrobę...mozesz pociagnac jeszcze po cyklu jak masz i bedzie cacy
    Sam dajac taka dawke 8 tyg na winie i chlanie 3 dni w tyg. a watroba w normie a wiec polecam udca

Skoro tak zajebiście osłania to po co heparegen po cyklu ?

Nie wiem gdzie według Ciebie napisałem glupote , sa i tacy po im Hepatil' super' osłania wątrobe.

Wytłumacz mi tylko jak UDCA na cyklu pomaga z cholesterolem i OSŁANIA SUPER WĄTROBE, bo to dopiero głupota.

Udca/Tudca nie ma znaczącego wpływu na osłanianie wątroby czy "pomaganie z cholesterolem" ( rozumiem że chodziło o poprawę profilu lipidowego ) na cyklu.
    Lepiej w tej materii działa po cyklu, w jego trakcie może pomagać jak sam napisałem wyżej, jednak podawana po wzięciu orali jakiś czas np. 2-3 h.
    I tutaj nie dawki rzędu 500 ale już dużo większe .
    Ostatnio edytowane przez karo47 ; 13-02-19 o 15:26

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Sam dajac taka dawke 8 tyg na winie i chlanie 3 dni w tyg. a watroba w normie a wiec polecam udca
    zebys nie skonczyl przy takim trybie jak niektorzy userzy sfd - 30/40 lat i serce siada.

Prędzej znalazł bym 20 latków co mają tam serce słabe %)

Cytat Zamieszczone przez karo47 Zobacz posta
    Skoro tak zajebiście osłania to po co heparegen po cyklu ?

Nie wiem gdzie według Ciebie napisałem glupote , sa i tacy po im Hepatil' super' osłania wątrobe.

Wytłumacz mi tylko jak UDCA na cyklu pomaga z cholesterolem i OSŁANIA SUPER WĄTROBE, bo to dopiero głupota.

Udca/Tudca nie ma znaczącego wpływu na osłanianie wątroby czy "pomaganie z cholesterolem" ( rozumiem że chodziło o poprawę profilu lipidowego ) na cyklu.
    Lepiej w tej materii działa po cyklu, w jego trakcie może pomagać jak sam napisałem wyżej, jednak podawana po wzięciu orali jakiś czas np. 2-3 h.
    I tutaj nie dawki rzędu 500 ale już dużo większe .
    Heparegen napisalem przykladowo, sam po cyklu nie daje po UDCAz starczy
    Jeżeli UDCA nie ma wplywu na watrobe to poczytaj w necie na zachodnich forach jak pisza o jego dzialaniu a nie tylko z ulotki ze to lek na nerki
    Pierwszy lepszy art w necie:

https://journals.viamedica.pl/gastro...le/29279/24031

i nie pisz bzdur bo od lat stosuje i patrze jak badania wychodza i zeby nie dzialał na watrobe to juz watroby bym nie mial z moim trybem zycia

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów