Strona 820 z 827 PierwszyPierwszy ... 320720770810818819820821822 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 286 do 12 300 z 12402

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    No tylko wiesz, to jest wartość, która nie powinna powodować żadnych sajdów raczej. Ja to bym zbijał tylko, jeśli szłaby końcówka redukcji.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Wiedzialem ze ktos sie przyjebie, ale po Tobie Bzyki sie nie spodziewałem Może zejdzie może nie , tylko kiedy. Nie badalbym tego gdybym nie czuł, że estro mi przeszkadza bo nie tylko spuchnięta gęba jest objawem.
    No chyba ze probowac tribulusem cos podzialac, on chyba tez cos ponoc blokuje estrogen?
    I przy okazji test zbije.

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Piszesz o TT ?
    Chciałem cos na szybko, ale moze pobawie sie w szamana i uderze w lingnany z siemienia. Miesiąc powalcze i zobacze jak to wyjdzie

Poczciwy dzik
    Piszesz o TT ?
    Chciałem cos na szybko, ale moze pobawie sie w szamana i uderze w lingnany z siemienia. Miesiąc powalcze i zobacze jak to wyjdzie
    Tak, TT w jednym z badań obniżał test. Tak to jest z ziołami (i badaniami).

A ziółko DIM? Diindolomethane jak natural to ponoć się dobrze sprawdza.

Piszesz o TT ?
    DiM bym wrzucił jeśli już
    ew. 6-bromo/ATD .

Badałeś progesteron ?
    Jeżeli czujesz sajdy 'estrogenowe' a estro w ryzach praktycznie to może nie ono jest problemem w tym momencie i tutaj łatwo się pomylić, a zbijając estrogen jest duża szanse że jeśli to kwestia progesteronu to jeszcze popieprzysz sprawe
    Ostatnio edytowane przez karo47 ; 28-09-19 o 18:23

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Progesteronu nigdy nie badałem, ale spokojnie estro nie chce ubić do zera bo jak miałem poniżej dolnej granicy to było jeszcze gorzej Chce zejść do środka normy i dobić test do okolic 16-20 ( tak pamiętam że bylo ok ). Wydaje mi się, że to są "naturalne" zamierzenia To obniżone shgb jest pewnie czynnikiem na wybicie e2.
    https://images.tinypic.pl/i/00989/9qm8c1lcnvfu.png

Pytanie w który provioron celować Sq czy exportmed?

Poczciwy dzik Awatar satanic
    Sq mam i działa jak należy.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez damyen Zobacz posta
    Pytanie w który provioron celować Sq czy exportmed?
    sqb poziom apteki, albo i lepiej. wiem jak to brzmi, ale nadal tak twierdze. biore teraz i testuje hcg ze squibba, ciekawe jak odblok pojdzie. wstawie badania pod koniec roku
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 02-10-19 o 19:05
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    A jak to hcg stoi cenowo?
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

nie ma tego teraz w ofrcie ja wyrwalem po 70zl za opak jak sie blysnelo i zniknelo, to wyszlo mnie 2 razy taniej niz choragon apteka a libido tez sztos. moz pojawi sie znow za jakis czas. pakowane bylo razm z rozpuszczlanikiem w kartoniku. bardzo ladne wykonanie
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Prosekto odblok dlaczego ??)

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Prosekto odblok dlaczego ??)
    waham sie jeszcze czy odblok czy mostek na hcg z tego wyjdzie. lece teraz 2 miesiace juz na hcg bez testa i daje sobie miesiac na podjecie decyzji.
    mam kontuze obydwy kolan i obydwu barkow, kregoslupa i lokiec golfisty w prawym reku. organizm mowi, ze ma dosc. od rehabilitcji do rehabilitacji. poddac sie nie poddam, ale nic na sile nie bede robil. w dodatku coraz mocniej ciagnie mnie do szeroko pojetego rozwoju: ksiazek, nauki, podrozy, dzieci a coraz mniej do sztangi. czas pokaze jak to sobie wszystko poukladam
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 05-10-19 o 00:20

Rozumiem ,a masz zamysl jak bedzie wygladac odblok ? hmg poleci rowniez ? :>

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów