Strona 609 z 611 PierwszyPierwszy ... 109509559599607608609610611 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 121 do 9 135 z 9153

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Zero jakiejkolwiek różnicy w nabiciu i sile zarówno po dodaniu i po odstawieniu.
    Leciało 50mg przed każdym treningiem, czyli 5x w tygodniu.
    ..

Strzelam, że 50mg!

Jaszczomp BF
    Ziki to od tego tramalu

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    co kto lubi. natomiast bst mam cos dla Cb. zbadalem sobie cukier po stosowaniu gh aptecznego prze zponad 2 lata. mam 76 w normie od 70 do 99. po ponad 100iu chinczyka mialem tam totalny rozpierdol ale to bylo 4 lata temu wiec nie pamietam wynikow a akurat tych nie zachowalem bo jeszcze nie kolekcjonowalem wtedy
    A protokol bicia taki sam?

Ja sie z HGH chinskiego pakowanego w vial 2m3 wyleczylem juz dawno, nie wiem czy to przypadek ale jak mam sprawdzonego dostawce raw prochu który nie robi wałków to mimo ze ma mnostwo roznych peptydow to nie ma hgh. I to nie jest jednostkowy przypadek.
    Jedyny chinski hgh ktory mialem i zachowywal sie poprawnie to byl od asp z animala.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez bst Zobacz posta
    A protokol bicia taki sam?

Ja sie z HGH chinskiego pakowanego w vial 2m3 wyleczylem juz dawno, nie wiem czy to przypadek ale jak mam sprawdzonego dostawce raw prochu który nie robi wałków to mimo ze ma mnostwo roznych peptydow to nie ma hgh. I to nie jest jednostkowy przypadek.
    Jedyny chinski hgh ktory mialem i zachowywal sie poprawnie to byl od asp z animala.
    protokol pod badania normlana sprawa
    "go home, call your home boy,
    and talk about your limitations."

Ja od stycznia będę testował Antka inj advanced ....butle po 20ml i stężenie 75mg... chociaż nie wierze ze tyle jest to pewnie pójdzie 150mg e2d będzie porównanie do tabsow
    Ostatnio edytowane przez ziki2000 ; 07-12-17 o 16:23

Cytat Zamieszczone przez fosa Zobacz posta
    Az,
    napisz prosze jak wygladał wywiad z lekarzami (bo sadze, ze to mogło byc ciekawe - ich reakcje na towar ug, no chyba, ze przywykli do takich przypadków jak Twoj obecny)

rowniez zdrowka :*
    A jak miało wyglądać ? U mnie dwa razy jak byłem to mówiłem wprowtnze od wbijania testosteronu i nie było nawet dalszej dyskusji

Dokładnie u mnie tak samo. Lekarzu, chirurgowi, w szpitalu, zawsze bez dalszej dyskusji...

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    A jak miało wyglądać ? U mnie dwa razy jak byłem to mówiłem wprowtnze od wbijania testosteronu i nie było nawet dalszej dyskusji
    Nie wyobrażam sobie inaczej, przychodzisz sam z własnej woli się leczyć i mówisz "nie wiem, wstałem rano a tam wulkan na dupie.".

Ja od stycznia będę testował Antka inj advanced ....butle po 20ml i stężenie 75mg... chociaż nie wierze ze tyle jest to pewnie pójdzie 150mg e2d będzie porównanie do tabsow
    ziki antka na zwyklym rozpuchu wiecej niz 30mg nie zrobisz klarownego na eo wejdzie 50, ale to poznasz od razu po barwie i zapachu. 75 nie ma szans

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Zero jakiejkolwiek różnicy w nabiciu i sile zarówno po dodaniu i po odstawieniu.
    Leciało 50mg przed każdym treningiem, czyli 5x w tygodniu.
    Ile przed treningiem? Antek na oleju kręci z się z 4-6h. ja robiąc trening wieczorem wbijałem o 12 i chodziłem jak niemiecki tygrys po alianckich terenach

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    1,5h przed

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    ziki antka na zwyklym rozpuchu wiecej niz 30mg nie zrobisz klarownego na eo wejdzie 50, ale to poznasz od razu po barwie i zapachu. 75 nie ma szans
    Dlatego od razu napisałem ze pójdzie większa dawka bo i cena niska...chociaż to partia z pierwszego rzutu to może się postarali
    Miałem ich suste i działała dobrze

Dlatego od razu napisałem ze pójdzie większa dawka bo i cena niska...chociaż to partia z pierwszego rzutu to może się postarali
    Miałem ich suste i działała dobrze
    moze byc w srodku np 50 mety lub metyla lub jesli antek to max 35. chyba ze bedzie walilo jak u dentysty to moze byc i 50. ciekawe czy CIe wyrzezbi i da sile czy napuchniesz jak balon

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów