Strona 757 z 758 PierwszyPierwszy ... 257657707747755756757758 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 341 do 11 355 z 11362

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Madol to stary p-plex jak ktoś kojarzy. A royal tak jak już było w jakimś temacie. Wszyscy mówią że śmietnik a mam z 10 osób koło siebie co nic inego poza sustą royala nie biorą. Wilokrotnie badana zawsze dobry wynik, stanów zapalnych brak. W hurcie grosze.

To tak jak z PMP bylo, suste mieli kozak jedna z lepszych jaka bilem a pisali na sfd ze syf itd ...pimp robi swoje hehe

Panowie, cynk na syfy może być z KFD czy nie dziadować i wziąć Zincas z apteki?

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Nelsonek1987 Zobacz posta
    Mistrzu joda a jak z dawkowaniem tego ma dola?20mg ed bedzie ok?
    20mg to juz wiezie mocno. 10mg klepie. jak ktos nie toleruje m-drol to spoko alternatywa. jeszcze za taka kase jak u virusa....
    "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

Cytat Zamieszczone przez Ybami Zobacz posta
    Panowie, cynk na syfy może być z KFD czy nie dziadować i wziąć Zincas z apteki?
    B5 próbowałeś?

Jaszczomp BF
    Ktoś może kiedyś z ciekawości porównywał laby ?

Cabaser potrzebny, mogę odwdzięczyć się apteką- testo enan, exe lub hcg.

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Ktoś może kiedyś z ciekawości porównywał laby ?

Tak jak juz pisalem pare razy ,znani i poważani lekarze odradzali mi robienie wyników w diagnostyka a wiec musi tutaj byc prawda

U mnie tez sluzba zdrowia zakladowa mowi ze diagnoatyka dziala na starch odczynnikach i roznie wychodzi. Ja zawsze jade robic w szpitalu

Jesli chodzi o poznań to robię najczęściej w Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze względu na fakt iż prowadza zbiórkę krwi muszą mieć dobrze wyskalowane maszyny i stosunkowo nowy sprzęt maja. Ja się nie zawiodłem ani razu, pomijając fakt jak weszło RODO i nie chcieli pobrać krwi bo nie miałem dowodu musiałem wracać do chaty po plastik.

Czy lewotyroksyna i formoterol mają jakiekolwiek zastosowanie w kulturystyce (np. jako dodatki do SAA podczas redukcji)?

Sztywny Pal Azji
    PBlabs zaczal wyprzedaz. Ceny ciekawe ale nic jakos mega ze 50%, taniej.
    Osobiscie sie nie skusze. O ile test dzialal ok tak z ich Mastera E i Bolda nie bylem w ogole zadowolony.
    I uprzedzajac, pyt czemu? Bo nic mi nie ruszaly z estro. A to w Boldzie lub tym co go udaje lubie ze od poczatku wrecz trzyma mi zajebiscie stabilnie Estro przez co skora jest gladziutka i zero syfa i wulkanow ropy.
    Teraz wbijam z nowu UberPharma Bolda i juz po 3cim strzale skora zmieniona o 180stopni.

Ps. Ktos cos wie o jakiejs promce na Squibb? Ponoc ma byc czyszczenie stoku na koniec roku glownie Nandro.
    Przy jakims upuscie 20-30% ceny mogly by byc w koncu akceptowalne

Hmmm, nie wiem jak reszta ale cena podstawowych testów poszła minimalnie do góry, więc nie wiem co to za wyprzedaż.

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Czyszczenie rocznika 2018.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez garob Zobacz posta
    Hmmm, nie wiem jak reszta ale cena podstawowych testów poszła minimalnie do góry, więc nie wiem co to za wyprzedaż.
    Bold i Testo C taniej. Deka bez zmian. A Master E chyba drozej

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów