Strona 826 z 827 PierwszyPierwszy ... 326726776816824825826827 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 376 do 12 390 z 12401

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Zwierzokoks Awatar fosa
    mnie nic nie bolało...najcieplej było jak zaraz na poczatku wtłaczania cos weszlo w igłe wiec cisniesz na maxa ile masz pary i potem.... jeb!! 1ml w poł sekundy w udo <3

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez vhailor Zobacz posta
    I jak takie 50 mg supensionu ma się np do 20 mg metki przed treningiem? Pompuje mocbo? Czy jak pomieszam z czymś w 1 pompce to przejdzie 0,6 ?
    suspension sie daje w innych celach on daje twardosc i pompe inna niz meta, taka ze mozes zna niej dzialac a na mietku choc to fantastyczny srodek juz nie koniecznie
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Progesteronu nigdy nie badałem, ale spokojnie estro nie chce ubić do zera bo jak miałem poniżej dolnej granicy to było jeszcze gorzej Chce zejść do środka normy i dobić test do okolic 16-20 ( tak pamiętam że bylo ok ). Wydaje mi się, że to są "naturalne" zamierzenia To obniżone shgb jest pewnie czynnikiem na wybicie e2.
    https://images.tinypic.pl/i/00989/9qm8c1lcnvfu.png
    Tak z ciekawostek, we wrześniu poruszyłem temat i dziś kontrolnie zbadalem e2. Nie wiem na ile to zasługa lnu, ale wyraźny spadek nastąpił.
    https://pics.tinypic.pl/i/00991/r956j2wqlpy9.png
    Ostatnio edytowane przez Huskyman ; 07-11-19 o 09:23

Cytat Zamieszczone przez fosa Zobacz posta
    mnie nic nie bolało...najcieplej było jak zaraz na poczatku wtłaczania cos weszlo w igłe wiec cisniesz na maxa ile masz pary i potem.... jeb!! 1ml w poł sekundy w udo <3
    Gorzej jak to jeb jest w druga strone i sok na scianie hehe

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Gorzej jak to jeb jest w druga strone i sok na scianie hehe
    Myślałem że takie sceny to tylko w filmach aż raz mi z uda wystrzeliło przez pół łóżka i na podłogę. Jakbym z węża polał.

U mnie na rolecie zostaly plamy w salonie hehe

Siemanko !

Pomoże ktoś wrócić do formy ? Pomoc w Diecie i nie tylko .

Samo epi się nada, gdy trenuje crossfit? Czy coś innego zapodać? Generalnie nie mogę się przełamać przed igłą póki co :/

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Dragan Zobacz posta
    Samo epi się nada, gdy trenuje crossfit? Czy coś innego zapodać? Generalnie nie mogę się przełamać przed igłą póki co :/
    Jak Ci estro zbije to stawy szybko siądą, szczególnie że to crossfit. Możesz sprawdzić, każdy jest inny.

PS w Twoim wypadku lepiej wyjdzie GW.
    Ostatnio edytowane przez log ; 09-11-19 o 09:20

Chętnie kupię heparegen jak komuś zalega w szufladzie

Cytat Zamieszczone przez pkjack Zobacz posta
    Chętnie kupię heparegen jak komuś zalega w szufladzie
    Jak czegoś potrzebujesz z apteki to pisz na PW. Ja normalnie odbieram bez recki. Nawet paragon Ci dorzucę

Pany
    PIERWSZY kontakt z NPP
    Ile brać? Towar z booma bo tani jak barszcz
    W tle poleci prop GW i epi

Ja lecę 100 e2d z propem, jeszcze masterek długi i gw teraz dołączę. W sumie po przerwie powrót i fajny rekomp się robi

Jadlem Tren-V z Warriorka wraz z epi

konkretny cykl poszedl , dawki 60mg na dzien tren i 20 mg epi przez okres ~ 1,5 msc

(Trenavar) Estra-4,9,11-Triene-3, Dione 30mg + epi z Apexa ( mam dosc duzy zapas tego cuda )

Jestem po odbloku , obecnie koncze cykl na suplach typu cytrulina itp.

Co polecacie teraz .. mysle nad cyklem epi + superdrol ( mam pewniaka z 1 serii brawna akurat i termin sie konczy ) czy cos innego ? epi mam z 10 puch wiec chcialbym dac go plus .... cos

jakies pomysly ?

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Dragan Zobacz posta
    nie, lepiej daj winstrol z tsciem, lub oxe jak ju zmusisz miec solo...
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Poczciwy dzik
    Tren hexa, znajomy dostal 'zalecenie' zeby z trenu e przejsc na hexe. Jest w tej hexie jakas magia, ktora by usprawiedliwiala cene wyzsza niz prima? Bo nie wiem czy sens inwestowac.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów