Strona 810 z 810 PierwszyPierwszy ... 310710760800808809810
Pokaż wyniki od 12 136 do 12 145 z 12145

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poczciwy dzik
    Można robić nogi, górę też tylko omijając ruchy gdzie zaciskasz dłoń. To nie koniec świata przecież.

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Hej.
    Od paru strzałów mixs 7 squibb czuje takie zgrubienie i ból przy rozciąganiu, ogólnie duża bolesnosc po strzale ostatnio pojawiło się zaczerwienienie.
    Nie billem ponad rok czasu, tylko hcg szło po nogach bo ostatnio dostać mogłem kupic tylko insuliowki dla potwornych grubasow i czy mogło to mieć wpływ na bolesnosc teścia czy przez te wyższe temperatury mogło coś się pojebac.??
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 09-07-19 o 21:23
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Poczciwy dzik
    Mnie któryś miks bolał za każdym razem ale niestety nie pamiętam który.

Susta7 może bolic, spróbował bym też od mniejszej dawki podawać, zmienić miejsce inj lub zmieszać z czymś czym planujesz dodać do cyklu.
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Hej.
    Od paru strzałów mixs 7 squibb czuje takie zgrubienie i ból przy rozciąganiu, ogólnie duża bolesnosc po strzale ostatnio pojawiło się zaczerwienienie.
    Nie billem ponad rok czasu, tylko hcg szło po nogach bo ostatnio dostać mogłem kupic tylko insuliowki dla potwornych grubasow i czy mogło to mieć wpływ na bolesnosc teścia czy przez te wyższe temperatury mogło coś się pojebac.??
    wszystko co będzie miało powyżej 300mg/ml ma prawo zaboleć. plus nogi same w sobie są mocno pracującymi mięśniami, "zylastymi" i najłatwiej w nich o podrażnienia, oraz szansę że sok będzie nie w mięśniu, a pomiędzy powieziami =zgrubienia i stan zapalny

Ja wyjątkowo wrażliwy jestem i puszczę nawet przy środkach które nikogo nie bolą ale 7 i 9 bezproblemowo po udach szła
    Że SQ oxa inj bolała, podejrzewam że to przez nie do końca rozpuszczone kryształki bo wyjątkowo mętna zawiesina żadnego innego SAA w takiej formie nie widziałem

Oxa inj gęsta i lekkie kryształki były, jednak najlepiej wspominam pod względem siły oraz wytrzymałości.
    Pod Graplera najlepiej się sprawdziła, wtedy poszły rekordowe Przysiady 200kgx8pow podwójne dno w obwodzie a jak rampe robiłem w podciąganiu neutral to 80kg+cc na 3powt.
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Oxa inj gęsta i lekkie kryształki były, jednak najlepiej wspominam pod względem siły oraz wytrzymałości.
    Pod Graplera najlepiej się sprawdziła, wtedy poszły rekordowe Przysiady 200kgx8pow podwójne dno w obwodzie a jak rampe robiłem w podciąganiu neutral to 80kg+cc na 3powt.
    wlasnie tez nie wiem dlaczego oxa w inj daje duzo wiecej sily niz tabletki, ale j anie mialem krysztalkow tylko puszek plywajacy. jak przy winie wet. typowa zawiesina. zawsze lekko podgrzwalem i trzymalem ja odwrocona do gory nogami zeby lepiej sie nabieralo
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Siła i wytrzymałość bardzo na plus w przysiadzie przednim dodałem 30 kg w 2 miechy i na macie lepsza wydolnosc
    Biłem E2D I do tego 20mg tab ED
    Igła 0,7 musiała być

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    wlasnie tez nie wiem dlaczego oxa w inj daje duzo wiecej sily niz tabletki, ale j anie mialem krysztalkow tylko puszek plywajacy. jak przy winie wet. typowa zawiesina. zawsze lekko podgrzwalem i trzymalem ja odwrocona do gory nogami zeby lepiej sie nabieralo
    Mialem to samo, w polowie flaszke wyjebałem bo znudzilo mi sie te ciagle podgrzewanie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów