Strona 874 z 875 PierwszyPierwszy ... 374774824864872873874875 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 096 do 13 110 z 13114

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Jest jakikolwiek sens dodać do odbloku DHEA i pregonolon?

Z czystej ciekawości, gdzieś przeglądając FB dojrzałem poruszony temat Castagnusa. Lipa czy prawda?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Z czystej ciekawości, gdzieś przeglądając FB dojrzałem poruszony temat Castagnusa. Lipa czy prawda?
    Że działa? Działa ale w granicach fizjologicznych poziomów.

No to prawda, na dece prolki tym nie ogarniesz.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez emdzej88 Zobacz posta
    No to prawda, na dece prolki tym nie ogarniesz.
    Jeśli się zepsuje, ale nie każdemu się psuje. Możesz mieć sidy decowe mocne A prolke mimo to w normie, ale to taki offtop. Oczywiście jeśli coś się wypierdzieli to lepiej stosować sprawdzone leki
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Tak, racja. Ja osobiście na dece miałem sajdy typu brainfrog, o którym kiedyś wspominałeś itp a prolka nie znaczenie się podnosiła. Dla wielu wyznacznikiem dobrego nandrolonu jest wywalona prolka w kosmos. Powiedz mi gdzieś coś znajdę na ten temat do poczytania? Może masz jakieś linki w zanadrzu odnośnie badań ?

Sztywny Pal Azji
    Tak, racja. Ja osobiście na dece miałem sajdy typu brainfrog, o którym kiedyś wspominałeś itp a prolka nie znaczenie się podnosiła. Dla wielu wyznacznikiem dobrego nandrolonu jest wywalona prolka w kosmos. Powiedz mi gdzieś coś znajdę na ten temat do poczytania? Może masz jakieś linki w zanadrzu odnośnie badań ?
    Brainfrog lol, nikt nie prowadzi badań na saa. Jedyny kierunek to ich wykrywanie.

Nie chodziło mi o badania na temat brainfroga tylko odnośnie wpływu nandrolonów na prolaktyne i jej poziomy

Wie ktoś czy chłopak od squibba zmienił moze maila czy ma jakas przerwę bo nie odpisuje od kilku dni.

Sztywny Pal Azji
    Nie chodziło mi o badania na temat brainfroga tylko odnośnie wpływu nandrolonów na prolaktyne i jej poziomy
    Mózgowa żaba? Chyba dalej nie przeczytałeś tego co napisałeś.

Brainfog faktycznie sry, na telefonie w pisałem i słownik mi poprawił, faktycznie lol.

Brainfog ������ faktycznie sry, na telefonie w pisałem i słownik mi poprawił, faktycznie lol.
    tak tak dokladnie mam to samo na dece, ale na npp jest okej
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez martin_ezz Zobacz posta
    Wie ktoś czy chłopak od squibba zmienił moze maila czy ma jakas przerwę bo nie odpisuje od kilku dni.
    jest ten sam tylko piszą ze moga miec przerwe w zamowieniach niedlugo, ale poki co normlanie zamowienie przyjeli ode mnie na glutation i fast sex

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Jeśli na prolke, to niepokalanek u mnie nic nie działał, oddałem znajomemu. Dopiero cabaser czynił natychmiastowo to co trzeba

Ziomek chce mi oddac za frajer pare paczek Letroxu, jest sens to w ogólę brac czy napisać mu, żeby wyjebał w kosz?
    T4 jest ch** wart nawet dla samych chorych. Jeśli jesteś zdrowy to szkoda sie faszerować lewotyroksyna (letrox/euthyrox ). Jak w celach redukcji to tylko t3 poczujesz moc, ale nie solo ;]

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów