Strona 873 z 875 PierwszyPierwszy ... 373773823863871872873874875 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 081 do 13 095 z 13114

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Proviron 200-300mg ktoś testował ?
    Dziś widziałem wywiad z Bostin Lloydem to mówił zna osoby co tak lecą często przed zawodami np
    On wszystkiego je 10x więcej. Krytykował go za to np. Palumbo.

Masz racje pamietam jego cykle sprzed x lat ale zaciekawiły mnie dawki proviron bo 1 raz spotkałem się z takimi dawkami

Po pierwsze jak by nie patrzeć oral więc średnio, po drugie nieekonomiczne nawet jak ktoś ma siano to lepiej włożyć to w co innego a w tym sporcie zawsze jest w co, po trzecie chodzi o dht więc lepiej dać moim zdaniem masteron czy np. primabolan. Ale to tylko moje przemyślenia, sam mam provi w szufladzie ale leży poki co

Niby proch proviron w cenie metki w prochu tak mówił stad takie dawki prochu wała

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mgr_mysza Zobacz posta
    Ale hcg właśnie nie ma sensu dawać okresowo z regularnie.

Provi traktować jako dodatek dht i tyle. Bierzesz kiedy potrzebujesz jeżeli potrzebujesz.
    Proszę mi wytłumaczyć kiedy potrzeba dodać dht lub na jakiejś zasadzie stosować proviron. To, że na cyklu poprawia samopoczucie to słyszałem ale wtedy chyba inne dawkowanie?

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    śmieciem ludzkim. znam bardzo dobrze od lat- nikomu nie polecam
    Prosekto napiszesz o tym Dominiku coś więcej? Też gdzieś na niego trafiłem i kreuje się na guru dopingu, peptydów, sarmów i wszystkiego i zastanawiam się ile w tym prawdy.

Ziki byku ale to przed zawodami typowo żeby się utwardzic/wyzylowac/wysuszyć maksymalnie do tego pewnie ze 100mg wina oral.

Log tzn żebyśmy się rozumieli. Typowo potrzeba czy mus dać dht jest wtedy gdy.. Masz za mało dht w organizmie, co sprawdza się badaniami u mnie idzie np masteron enan w dawce mocno śmiesznej 100mg e3d razem z testem cypio i jeżeli chodzi o właśnie samopoczucie, nastrój, libido to jest zdecydowanie na plus niż gdy szedł sam test. Jeżeli chodzi o kwestie dopingowania się to dałbym chociaż 2x tyle. Proviron to dawki od 25mg do 75mg max moim zdaniem w takim celu, w zależności od osobnika. BTW aktualnie provi w aptece PL brak. Chyba wyjaśniłem.

Edit. Dht pomoze też zbijac shbg, co może mieć swoje plusy i minusy, też w zależności od osobnika.
    Ostatnio edytowane przez mgr_mysza ; 16-10-20 o 19:22

Pany cabaser pewniak ktoś ma? Potrzebuję niewielką ilość. PW jak coś

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Ybami Zobacz posta
    Prosekto napiszesz o tym Dominiku coś więcej? Też gdzieś na niego trafiłem i kreuje się na guru dopingu, peptydów, sarmów i wszystkiego i zastanawiam się ile w tym prawdy.
    Naciągacz, złodziej i oszust, w dodatku oślizģly. Książkę można by napisac o tym narkomanie. Trzymaj się jak najdalej.
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 16-10-20 o 23:02
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Kim jest Dominik Mich że oferuje szkolenie w dziedzinie dopingu?
    @prosekto to ten co wyleciał z premedu w USA za chlanie czy pomyliłem osoby ?

to ten co wyzywa ludzi od pizd, oczywiscie po angielsku

Ziomek chce mi oddac za frajer pare paczek Letroxu, jest sens to w ogólę brac czy napisać mu, żeby wyjebał w kosz?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mgr_mysza Zobacz posta

Log tzn żebyśmy się rozumieli. Typowo potrzeba czy mus dać dht jest wtedy gdy.. Masz za mało dht w organizmie, co sprawdza się badaniami u mnie idzie np masteron enan w dawce mocno śmiesznej 100mg e3d razem z testem cypio i jeżeli chodzi o właśnie samopoczucie, nastrój, libido to jest zdecydowanie na plus niż gdy szedł sam test. Jeżeli chodzi o kwestie dopingowania się to dałbym chociaż 2x tyle. Proviron to dawki od 25mg do 75mg max moim zdaniem w takim celu, w zależności od osobnika. BTW aktualnie provi w aptece PL brak. Chyba wyjaśniłem.

Edit. Dht pomoze też zbijac shbg, co może mieć swoje plusy i minusy, też w zależności od osobnika.
    To że można zbadać to ja wiem myślałem, że to się stosuje w jakimś konkretnym celu, np przy jakichś środkach. Sam dałeś dht bo masz nisko z tego wynika ale co go zbija? Cypio? Nie rozumem zależności.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Ziomek chce mi oddac za frajer pare paczek Letroxu, jest sens to w ogólę brac czy napisać mu, żeby wyjebał w kosz?
    Z hgh jest sens bez do kosza tylko boli glowy dostaniesz jesli Ci tarczyca dobrze hula
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    Z hgh jest sens bez do kosza tylko boli glowy dostaniesz jesli Ci tarczyca dobrze hula
    euthyrox to jest to samo gówno?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów