Strona 848 z 855 PierwszyPierwszy ... 348748798838846847848849850 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 706 do 12 720 z 12818

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Lepiej wziąć Grow/ Somke ze Sq, mniejsze prawdopodobieństwo wała, niż apteka z Ukrainy
    www.PanDietka.com

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Nie ma bata ari z sq podzielic. Bede musial brac 1mg na porcje. Co 48 godzin bedzie ok, czy bede za duze wahania?

Cytat Zamieszczone przez kulmas Zobacz posta
    https://biopharma.com.ua/en/preparats/somatin-3/

Wydaje mi sie, ze ktos to wrzucał.
    32-38zl za 4iu bezposrednio w aptece na Ukrainie?
    Warte to cos?
    Prosekto pewnie będzie w temacie tego

Witam panowie mam pytanie odnośnie mix sq e-600 i x600 kto brał i jak to dawkować 2x w tyg bo zastanawiam się nad 1 albo 2gim mixem

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Lepiej wziąć Grow/ Somke ze Sq, mniejsze prawdopodobieństwo wała, niż apteka z Ukrainy
    Znajomy chce to kupić, a pamiętam że ktoś coś o tym ukraincu pisał. Więc przekaże mu opinie a co on z tym zrobi to już jego decyzja. Ja bym nie kupił.

Cytat Zamieszczone przez damyen Zobacz posta
    Witam panowie mam pytanie odnośnie mix sq e-600 i x600 kto brał i jak to dawkować 2x w tyg bo zastanawiam się nad 1 albo 2gim mixem
    Na squiba środki trzeba brać poprawkę tzn jak brałeś inny under gram testa i dasz tyle samo squiba to tutaj poczujesz większa moc co nie zawsze jest Ok bo tez mogą pojawić się większe sajdy a wiec na początek proponuje mniejsza dawkę i stopniowo zwiększać
    Mixa brałem i czuć moc już w dawcę 1ml ew
    Ostatnio edytowane przez ziki2000 ; 01-02-20 o 11:03

Cytat Zamieszczone przez kulmas Zobacz posta
    https://biopharma.com.ua/en/preparats/somatin-3/

Wydaje mi sie, ze ktos to wrzucał.
    32-38zl za 4iu bezposrednio w aptece na Ukrainie?
    Warte to cos?
    Odszukaj moje posty na SFd z 6 lat temu, pierwszy w pl to wrzuciłem. Zafascynowany tym że strona itp. Pojechałem do znajomych z Kijowa, fabryki tam nie było i się śmieli ze banderowcy na polaczkach zarabiają(na pepkach) Tak jak na zachodzie Ukrainy trafisz omke która jest podrabiana w Bułgarii ale banderowcy sprzedają.
    Ostatnio edytowane przez spike ; 01-02-20 o 11:33
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Siema,

Metanabol iniekcyjny na oleju.
    Czy koniecznie jest wbijać codziennie, czy co drugi dzień też ma to sens?

Na logikę okres półtrwania się nie zmienia, więc co 2 dni to mocno za rzadko na przyjmowanie tego środka.

Meta oralna bardzo pogarsza mój apetyt, stąd zastanawiam się nad iniekcyjną, ale codzienne iniekcje trochę zniechęcają...

Cytat Zamieszczone przez tdoman27 Zobacz posta
    Siema,

Metanabol iniekcyjny na oleju.
    Czy koniecznie jest wbijać codziennie, czy co drugi dzień też ma to sens?

Na logikę okres półtrwania się nie zmienia, więc co 2 dni to mocno za rzadko na przyjmowanie tego środka.

Meta oralna bardzo pogarsza mój apetyt, stąd zastanawiam się nad iniekcyjną, ale codzienne iniekcje trochę zniechęcają...
    Ma sens co drugi dzień albo przedtreningowo

Ja dawałem e2d i bylem zadowolony nie widziałem zadnych minusów ale też nie testowałem ed

Ścięgno sarny
    Dawalem glownie pre woo jak wypadał trening 4x week ale mety wiecej nie tykam bo za bardzo ubija apetyt,wole oral antka/sdrola dizo lepsze i mozna dlugo ciagnac w rozsadnych dawkach
    Praca nad sylwetką daje satysfakcje,kiedy suple idą w tle ...nelson1987@safe-mail.net

Sdrola i antka można ciągnąć w rozsądnej dawce dłużej niż metę...? Chyba, że meta wtedy w bardzo nierozsądnej musi być, to byłoby zrozumiałe
    www.PanDietka.com

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Ścięgno sarny
    Przynajmniej u mnie tak ,meta 30mg ed zabija mi apetyt w tydzien poltora a pelna profilaktyka leci caly rok,antek legit 50mg ed 4tyg,100ed kolejne 4-6 i czuc ze apetyt nie perfect ale kaloryka na masie wyrabiania,to samo sdrol 10-20mg ed rowniez
    Praca nad sylwetką daje satysfakcje,kiedy suple idą w tle ...nelson1987@safe-mail.net

Mam podobnie: 30mg mety i apetytu brak, 100mg antka i jest OK.
    Piszę o oralach.

Iniekcji nie próbowałem wcześniej, więc teraz sprawdzę z nadzieją, że zadziała łagodniej na układ pokarmowy.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Odszukaj moje posty na SFd z 6 lat temu, pierwszy w pl to wrzuciłem. Zafascynowany tym że strona itp. Pojechałem do znajomych z Kijowa, fabryki tam nie było i się śmieli ze banderowcy na polaczkach zarabiają(na pepkach) Tak jak na zachodzie Ukrainy trafisz omke która jest podrabiana w Bułgarii ale banderowcy sprzedają.
    BRAWO
    serce az rosnie na Toje posty

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Sdrola i antka można ciągnąć w rozsądnej dawce dłużej niż metę...? Chyba, że meta wtedy w bardzo nierozsądnej musi być, to byłoby zrozumiałe
    wiem, ze to moze sie wydawac dziwne ale niektoryz tak maja
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów