Strona 587 z 590 PierwszyPierwszy ... 87487537577585586587588589 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 791 do 8 805 z 8836

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Jest tyle pewnych labów, to po co pchać się w coś, gdzie jest loteria? Żeby zaoszczędzić 10-20zł na flakonie?
    Teraz większośc labów to loteria, przeważnie prawie każdy lab miał czy ma jakieś wpadki a więc nie przesadzajmy z tymi pewniejszymi

Sezonowiec
    Na boldku ktoś odczuwał bezsennosc, przyspieszone bicie serca, wzmożoną potliwość ?
    Wydaje mi sie jakbym ciągle miał cisnienie w kosmosie, mozliwe że to przez zagęszczenie krwi ?

Sezonowiec
    Jest wrazenie ze ma sie wysokie cisnienie krwi. Czuc mocniej bicie serca. Odczucia sa dosyc zalezne od osoby. I od kondycji Teojego ukladu krwionosnego.

Może być od boldka...Niby taki lajtowy środek a ludzie gorzej czują się na nim niż na dece...Mnie głową bolała strasznie a krwi to nie szło spuscic, kropla krwi odrazu zastygała pomimo acardu.A nie szło dużo bo ok 700-800ew.
    Wole deke
    Ostatnio edytowane przez metyl ; 12-10-17 o 16:52

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Możliwe, że bold po 5tyg by się zaczął wkręcać? Bo kurwa ssanie na żarcie niemiłosierne mi się zaczęło

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez fosa Zobacz posta
    poszło juz 1,5 flaszki DHB
    poki co odczuwam libido mocno, ale to naprawede mocno UP
    sidow zero, spie jak dziecko
    bo dhb dziala inaczej. przynajmniej w pierwszej fazie. z kolei po bolkdu ostatnio ttez sidy mialem. foch caly czas, obnizone libido, poprzednim razem spuchniete skronie, bole glowy, szumy w uszach, bezsennosc. tylko za pierwszym razem ak bralme nic mi nie bylo. deca ma swoje minusy a bold swoje
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 12-10-17 o 18:31
    "go home, call your home boy,
    and talk about your limitations."

Sezonowiec
    Czesc sidow znika jak sie da wiecej tescia niz bolda (te zwiazane z glowa i psyche).
    Na gesta krew trzeba pic duzo wody. Szczegolnie przez pierwsze pare miesiecy bolda. Acard pomaga choc od dupy strony i lepiej go odstawic jak tylko mina bole glowy.

Panowie od 5 tygodni leci:
    cypio- 250 mg e3d (gotowaniec)
    bold- 200 mg e3d (genesis, amp z kodami)
    npp- 150 mg e3d (genesis, amp z kodami
    GW- 20 mg ed
    exe- 6,25 mg ed
    cabaser- 0,5 mg e10d
    HCG- 350 iu e3d

Wyniki po 5 tygodniach wyglądają tak:

Dziwi mnie:
    - niski hematokryt- możliwe, że taka niewielka dawka bolda nie zamiesza mocno w morfologii?
    - wysoki jak na tę dawkę testosteron- podejrzenie, że w bold lub npp podsypane są testem.

Ogólnie samopoczucie lipne, w ciągu dnia lekka zamuła i ospałość, możliwe, że to przez wysoki progesteron?
    Na treningu ogień- siła i nabicie super.
    Waga systematycznie do góry, ale poziom tkanki tłuszczowej trzymany w ryzach. Obecnie 4500 kcal i prawie 600 węgli w ciągu dnia. Od ok tygodnia zauważyłem duży wzrost apetytu, a mimo tego, że trzymam trochę wody na wierzch wychodzi więcej żył.
    Myślicie, że na takich dawkach takich środków maja prawo wyjść takie wyniki?

nie przesadzaj z tymi wynikami ze takie namieszane. wstawy wyniki sprzed cyklu to cos niecos bedzie sie dalo powiedziec. ospalosc i zamule masz bo poprostu towaru nie przerabiasz, nic do tego nie ma progesteron

Cytat Zamieszczone przez bst Zobacz posta
    Co do HGH i insy:
    Protkoly sa do znalezienia w necie, plus mozna tez posluzyc sie Głową. Tu nie ma zadnej wiedzy tajemnej.
    Schody sie robia w innym miejscu. Czy kolega bedzie potrafil opanowac galopujaca IR.
    Juz jednego takiego mam, co to wydawał ponad 3KPLN miesiecznie na apteczny HGH, bo go bylo stac. Teraz sie meczymy zeby go wyprowadzic z takiego IR ze prawie cukrzyca typu 2.
    Tak jak SAA mozna walic bez sensu, tak insa i HGH moze zrobic krzywde. Tak, tym wysnionym idealnym HGH co to jest dobry na wszystko.
    Niech znajdzie kogos kto go poprowadzi w calosci.
    3k miesiecznie na apteczny gh to wychodi 2iu dziennie, wiec troche chyba przesadzasz z tymi sidami ;-)

lecialem na apecznym gh ze 3 lata. teraz dopiero odstawilem - kolo miesiaca temu. zero problemow.
    na przelomie 2013/14 wzialem 150iu chinczyka i gowno na maxa bylo z cukrem po troch wiecej niz 1 opakowaniu...
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 14-10-17 o 23:46

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Na tym dhb jakiś skutków ubocznych można się spodziewać?
    Głównie obawiam się o gęsta krew i syfy.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    3k miesiecznie na apteczny gh to wychodi 2iu dziennie, wiec troche chyba przesadzasz z tymi sidami ;-)

lecialem na apecznym gh ze 3 lata. teraz dopiero odstawilem - kolo miesiaca temu. zero problemow.
    na przelomie 2013/14 wzialem 150iu chinczyka i gowno na maxa bylo z cukrem po troch wiecej niz 1 opakowaniu...
    Co z chińczykiem było nie tak?

Ja badałem chinola, po 4-5h wynik idealny z wykresów + IGF-1 znacznie podwyższony.
    Ludzie potrafili wydawać po 2-3k na jakiś gh (nie z apteki) ale podobno dobry, a wyniki mieli o wiele gorsze.

Sztywny Pal Azji Awatar spike
    Chinol nie ma podjazdu do apteki, kto spróbował apteki to potwierdzi.

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Własnie pytam co ma apteka, albo te drogie gh? Wyniki badań mnie interesują.

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Mają po prostu GH . A nie peptydy czy śladową ilość hormonu.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów