Strona 858 z 865 PierwszyPierwszy ... 358758808848856857858859860 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 856 do 12 870 z 12973

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Fajnie. Jaki był czas pomiędzy tymi dwoma pomiarami? Wiem że jesteś doświadczony ale mimo wszystko uważasz że cała zasługa w tym środku? Lepsza dyspozycja dnia, progres ogólny w kondycji/wytrzymałości, może inne żarcie? Dobra relacja
    Ostatnio edytowane przez mgr_mysza ; 31-05-20 o 12:24

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mgr_mysza Zobacz posta
    Fajnie. Jaki był czas pomiędzy tymi dwoma pomiarami? Wiem że jesteś doświadczony ale mimo wszystko uważasz że cała zasługa w tym środku? Lepsza dyspozycja dnia, progres ogólny w kondycji/wytrzymałości, może inne żarcie? Dobra relacja
    Do tego efekt placebo.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez fosa Zobacz posta
    dobra, troche o ermanolu sq.

weryfikacja podczas orlenowskiego tour de polonia na platformie zwift.

ponizej wykres tetna z etapu 3-ciego czyli bez ermanolu, widac pofalowany wykres czyli odpuczalem zeby odpoczac:

a tutaj po 3 capsach ok 2h przed wyscigiem, plasko i na pelnej kurwie wyscig, noga podawala konkretnie. ukonczony 50 miejsc wyzej niz 3ci

poza tym poprawilem swoj wspolczynnik ftp i to znacznie, nie bede opisywal co to jest, jak ktos jezdzi z pomiarem mocy w rowerze to zajarzy.
    moze odniose to do martwego gdzie osoba 75kg dzwiga 314kg a tydzien pozniej po ermanolu wyciaga 322kg,wiadome ile walki jest o kazde kilko na kiju.
    To jest dokladnie to o czym Ci mowilem, tylko Ty to rzetelnie przedstawiles
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Zwierzokoks Awatar fosa
    Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    To jest dokladnie to o czym Ci mowilem, tylko Ty to rzetelnie przedstawiles
    dokładnie, dzięki.

Cytat Zamieszczone przez mgr_mysza Zobacz posta
    odstep tygodnia. dzień wyscigu decha w dechę taki sam, sniadanie idento i o tej samej porze. jedyna zmienna to to, ze dzień wcześniej przed tym 4tym etapem dojebalem mocny trening przez godzine więc regeneracja taka sobie a zyciowka weszła
    Ostatnio edytowane przez fosa ; 31-05-20 o 13:20

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Do tego efekt placebo.
    U mnie też placebo? U znajomych z maty też placebo?
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

320 ftp to już zdrowy wynik, szczególnie, że przeszedłeś z koksowania na rower
    www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    U mnie też placebo? U znajomych z maty też placebo?
    Ja nie twierdzę, że nie działa tylko że trzeba wziąć parę czynników pod uwagę interpretując ten wynik.

Ja nie twierdzę, że nie działa tylko że trzeba wziąć parę czynników pod uwagę interpretując ten wynik.
    Dobra lecz gdy ja już kilkanaście lat trenuje, parę środków na wytrzymałość brałem. To uważam że ermanol jest bardzo dobrym wyborem w stosunku ceny do ilości oraz działania jakie możemy uzyskać.
    Na macie czułem się świeży, mogłem dłużej w klinczu pracować na jakieś 80/90%.
    Jeśli chodzi o sylwetkę jedynie może ubije lecz masy nie zrobimy i to jest plus pod takie sporty.
    Ostatnio edytowane przez spike ; 31-05-20 o 15:02

Zwierzokoks Awatar fosa
    cena ? mi to styknie na 3 miechy lekko wiec tanioszka

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    320 ftp to już zdrowy wynik
    dzieki
    Ostatnio edytowane przez fosa ; 31-05-20 o 16:15

Sztywny Pal Azji
    Dobra lecz gdy ja już kilkanaście lat trenuje, parę środków na wytrzymałość brałem. To uważam że ermanol jest bardzo dobrym wyborem w stosunku ceny do ilości oraz działania jakie możemy uzyskać.
    Na macie czułem się świeży, mogłem dłużej w klinczu pracować na jakieś 80/90%.
    Jeśli chodzi o sylwetkę jedynie może ubije lecz masy nie zrobimy i to jest plus pod takie sporty.
    I to tylko doraźnie brane?

Ja osobiście tylko doraźnie, rozpisywałem kumplowi pod końcówkę redukcji na ubicie sylwetki. Jeśli kogoś interesują zawody sylwetkowe lub ostatnie docięcie sprawdzi się w 100%.

Sztywny Pal Azji
    Ja osobiście tylko doraźnie, rozpisywałem kumplowi pod końcówkę redukcji na ubicie sylwetki. Jeśli kogoś interesują zawody sylwetkowe lub ostatnie docięcie sprawdzi się w 100%.
    I jak to wtedy rozpisałeś?

Ja brałem doraźnie. Przed koszykówką i rowerem i robił i robotę. W połączeniu z halo to kosmos się dział. Aż mi szkoda byc na offie jak to czytam i sobie przypominam
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Sztywny Pal Azji
    Ja na regenerację daje wg Twojego przepisu 2*10 mety i może tego erm dorzucę żeby dać drugą szansę.

Ja na regenerację daje wg Twojego przepisu 2*10 mety i może tego erm dorzucę żeby dać drugą szansę.
    wiesz co ja na Twoim miejscu zrobilbym 1 mocniejszy cykl by przelamac stagnacje i pozniej bawil sie w takie klasyczne cykle njuansowe, jak nnp 15mg mety plus 25mg antka pre wo itp. mi sie wydaje ze masz pole do popisu w nauce wykorzystywania srodkow. szanuje to, ze jstes rozwazny i dbasz o zdrowie, ale czasem z Twoich postow wnioskuje ze lizesz cukierka przez szybe
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 31-05-20 o 21:58

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów