Strona 857 z 865 PierwszyPierwszy ... 357757807847855856857858859 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 841 do 12 855 z 12974

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Ja dzisiaj pierwszy raz poczułem semax, mam kilka zarwanych nocek pod rząd za sobą. Dzisiaj rano przed pracą zarzuciłem trochę semaxu i siadłem do kompa w pełni sił (psychicznych), a po przebudzeniu było ciężko.

Bral ktoś z ekstrakty.com ?bo widzę że mają w ofercie

Ja właśnie od nich mam. Nie wiem jakie tam opinie są o nich w sumie, pierwszy zakup od nich.

Bralem od nich i wszystko ok

Panowie, brał ktoś może kiedyś selank albo semax od chińczyków z alibaby ?
    Bo na ekstrakty już nie ma tego drugiego.

Zwierzokoks Awatar fosa
    jade sobie cyp master e tren e (kolejno sq expo expo) - tutaj dzialanie ksiazkowe mimo dawek 400/300/200 week, zszedłem mastera krople mniej

wpadł mi w rece ermanol sq
    pierwszy kontakt wczoraj i trening do porzygu wszedł jak złoto, wode z butow wylewalem kiedy zdarza mi sie to tylko na wyscigach
    jutro kolejne podejscie w postaci orlenowskiego tdp amatorow i to bedzie wymierne badanie, coby placebo odrzucic

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fosa Zobacz posta
    jade sobie cyp master e tren e (kolejno sq expo expo) - tutaj dzialanie ksiazkowe mimo dawek 400/300/200 week, zszedłem mastera krople mniej

wpadł mi w rece ermanol sq
    pierwszy kontakt wczoraj i trening do porzygu wszedł jak złoto, wode z butow wylewalem kiedy zdarza mi sie to tylko na wyscigach
    jutro kolejne podejscie w postaci orlenowskiego tdp amatorow i to bedzie wymierne badanie, coby placebo odrzucic
    Ja erm nie poczułem i mnie prosekto wyśmiał

Kwestia od treningu i spokojnie można odczuc. Dla mnie ermanol lepszy od halo bo tańszy i mniej rewolucji po nim mam gastrycznych.
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Ermalone daje największą wytrzymałość z całego towaru jaki w życiu bralem. Nic nie mialo polotu
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Zwierzokoks Awatar fosa
    ile wrzucasz? ja kontrolnie 2 caps, jutro 3szt 1h przed

3kapsulki 3 godziny przed treningiem do posilku. Przed rowerem mega Ci się sprawdzi

Edit: wrzucalem - jestem na offie
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 29-05-20 o 22:23
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Zwierzokoks Awatar fosa
    ma znaczenie do posilku czy miedzy nimi ?

Cytat Zamieszczone przez fosa Zobacz posta
    ma znaczenie do posilku czy miedzy nimi ?
    Kurczę, no bez posiłku szybciej zadziała ale ja bym na czczo nie brał zwłaszcza że to 30mg na raz

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Ja erm nie poczułem i mnie prosekto wyśmiał
    Przekoksowany

Zwierzokoks Awatar fosa
    dobra, troche o ermanolu sq.

weryfikacja podczas orlenowskiego tour de polonia na platformie zwift.

ponizej wykres tetna z etapu 3-ciego czyli bez ermanolu, widac pofalowany wykres czyli odpuczalem zeby odpoczac:

a tutaj po 3 capsach ok 2h przed wyscigiem, plasko i na pelnej kurwie wyscig, noga podawala konkretnie. ukonczony 50 miejsc wyzej niz 3ci

poza tym poprawilem swoj wspolczynnik ftp i to znacznie, nie bede opisywal co to jest, jak ktos jezdzi z pomiarem mocy w rowerze to zajarzy.
    moze odniose to do martwego gdzie osoba 75kg dzwiga 314kg a tydzien pozniej po ermanolu wyciaga 322kg,wiadome ile walki jest o kazde kilko na kiju.
    Ostatnio edytowane przez fosa ; 31-05-20 o 11:57

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów