Strona 814 z 814 PierwszyPierwszy ... 314714764804812813814
Pokaż wyniki od 12 196 do 12 208 z 12208

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Bil ktos mete schematem eod i czy bylo wszystko git ? Uparlem sie na wersje inj, a codziennie nie chce mi sie dziurawic. Bo dni bez strzala uzupelniac tabsami, to chyba mija sie z celem jak chce maksymalnie odciazyc uklad pokarmowy ?

Gontar spokojnie taka opcja będzie dobra, dobra metka tak nie obciąża jak Ci się wydaje.
    Generalnie dobra opcja ta która wybrałeś.
    Pozdrawiam
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Czyli nie mieszac z oralem tylko sok eod ?

Możesz mieszać ale wtedy mniejsza dawkę daj, inj w DT daj a tabl w dnt. W późniejszym czasie możesz podbić jeszcze oral w DT jak będzie mniejszy postęp.
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Nie lepiej było aptekę kupić od groma jest AI apteki.
    proste
    Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Takie akurat bylo
    wtf
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

z jakiej firmy polecacie igly do shotow? wiem, ze kiedys byl temat o tym, ale nie moge znalezc..

Sztywny Pal Azji
    Dla mojej pupy BD microlance lepsze.

Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    To ja odwrotnie przesiadka z BD które już mnie wkurw... na agani i są dużo ostrzejsze łatwiej sie wbijają nawet nie za bardzo czuć moment ukłucia a z BD to masakra była jak dla mnie

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Nie lepiej było aptekę kupić od groma jest AI apteki.
    Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    zalezy ktore terlumo bo jak terumo aganii czy cos takiego to smienik i odpad - wiadomo
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    zalezy ktore terlumo bo jak terumo aganii czy cos takiego to smienik i odpad - wiadomo
    Innych już niestety chyba nie ma. Najlepsze były Terumo Neolus - ale każda partia jaką miałem od kilku lat kończyła się terminem przydatności wypadającym pod koniec b.r. Więc już chyba zaprzestali produkcji a agani to teoretycznie następca. Ale agani to loteria: jedne ostre, inne masakrycznie tępe.

Poczciwy dzik
    Ma sens wrzucenie miksa Sq deca, eq i test do redukcji? 1cm plus 1 cypka żeby teścia było 400 a reszta wyjdzie 200. Zastanawiam się czy dd nie wpłynie negatywnie na wizualny aspekt redu.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów