Strona 802 z 803 PierwszyPierwszy ... 302702752792800801802803 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 016 do 12 030 z 12042

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Czytałem w necie artykuł (niby naukowy ale źródeł nie było) że gh powoduje miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Oczywiście chodzi o miejsce iniekcji, spotkaliście się z czymś takim?

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez ememens Zobacz posta
    prosekto, ta meta{małe dawki 20mg} z anty estro musi być z testem ? czy mogło by pójść sam pregnyl ?
    nic nie musi. mozesz sobie mete sole jechac. 20mg dzienni meta solo - cykl idealny...
    ... dla anokrektyczki zeby nie umarla
    ale... i tak CI pojdzie po taiej dawce dobrej mety, Polak czy reaktor 15mg robilo jak sie masz
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

jak myślisz prosekto
    jakby teść i LH się zachowywało jakby polecieć metke solo w 1 porcji 30mg , na noc clomid i 2x w tyg małe dawki pregnylu ? myślisz żeby utrzymało teścia i jądra w normie ?

Mogę zapytać co to za kombinacja? Tzn sam to wymysliles? Jak potem z tego zejsc? wszystko odstawic na raz? tak trochę "chce koksowac! Ale trochę sie boje.."

nie tak, po prostu zminimalizować lub wykluczyć spadki testa , zrobić bez odbloku po nim, zejść z niego normalnie tylko pod koniec myślę podbić byłoby trzeba pregnyl i dorzucić kilka dni cloma po metce jesczcze,
    tak tylko zapytałem, czy miałoby to sens , bo wiem że solo metka po 2 tyg spadek LH wyraźny

dałbym sam pregnyl w małej dawce na czas mety i potem wszedl na clom po wszystkim. i kontrola badaniami po wszystkim. Chetnie tez poznam zdanie prosekto i innych.
    Ostatnio edytowane przez mgr_mysza ; 10-05-19 o 16:43

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    nic nie musi. mozesz sobie mete sole jechac. 20mg dzienni meta solo - cykl idealny...
    ... dla anokrektyczki zeby nie umarla
    ale... i tak CI pojdzie po taiej dawce dobrej mety, Polak czy reaktor 15mg robilo jak sie masz
    Sam chyba schrupie metke z 20mg na sezon letni bo dawka 50mg ed to juz u mnie potezna masa leci a jednak trzeba zbic wage

Teraz lecialem ture 40mg ed prawie dwa miechy na koniec zwiekszylem dawke na 50-60mg ed i stany lekko depresyjne byly, 2 tyg temu odstawilem i znowu czuje ze zyje

Ja się nabawilem poważnych problemów z nerwica , może akurat zbieg okoliczność że dało to o sobie znać akurat w trakcie NPP cypio i tura a może nie

Cytat Zamieszczone przez tomczers17 Zobacz posta
    Ja się nabawilem poważnych problemów z nerwica , może akurat zbieg okoliczność że dało to o sobie znać akurat w trakcie NPP cypio i tura a może nie
    Ja na turze 60mg ed nic takiego nie miałem ale nandrolony mają wpływ na mózg, z tego co pamiętam prosekto pisał że mocno odczuwa psychicznie npp.

Zapewne nie był to bezpośredni powód ale myślę że też nie bez znaczenia

Cytat Zamieszczone przez ememens Zobacz posta
    jak myślisz prosekto
    jakby teść i LH się zachowywało jakby polecieć metke solo w 1 porcji 30mg , na noc clomid i 2x w tyg małe dawki pregnylu ? myślisz żeby utrzymało teścia i jądra w normie ?
    nie odkrywaj Ameryki, tam ponad 500lat biali ludzi juz mieszkaja

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Sam chyba schrupie metke z 20mg na sezon letni bo dawka 50mg ed to juz u mnie potezna masa leci a jednak trzeba zbic wage

Teraz lecialem ture 40mg ed prawie dwa miechy na koniec zwiekszylem dawke na 50-60mg ed i stany lekko depresyjne byly, 2 tyg temu odstawilem i znowu czuje ze zyje
    to moze ture wlasnie z mietkiem albo pod wieksza dawke tescia i nic wiecej

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Ja na turze 60mg ed nic takiego nie miałem ale nandrolony mają wpływ na mózg, z tego co pamiętam prosekto pisał że mocno odczuwa psychicznie npp.
    niee: npp super toleruje, po dece mam downa(spadek zdolnosci kongwistycznych)
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Prosekto zapewne test 400mg i metka 20mg plus hormon i mysle bedzie cacy

Żagiel
    Jak długo można lecieć na metce 20mg? 6 miesięcy plus Cypio i Oxa sie nada?

Zależy jeden 20 tyg i spoko a drugi po 5tyg już apetyt siada lub go muli...robisz badania i jak odczucia i zobaczysz .

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Prosekto zapewne test 400mg i metka 20mg plus hormon i mysle bedzie cacy
    jak lapiesz doly na turze to daj z 750 tesci

Cytat Zamieszczone przez metyl Zobacz posta
    Zależy jeden 20 tyg i spoko a drugi po 5tyg już apetyt siada lub go muli...robisz badania i jak odczucia i zobaczysz .
    dokladnie tak. znam chlopakow co metke przed zawodami biora na diecie najciezszej bo tak im apetyt gasi, u mnie na metce studnia bez dna
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 12-05-19 o 20:29

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów