Strona 798 z 814 PierwszyPierwszy ... 298698748788796797798799800808 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 956 do 11 970 z 12201

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    w nic sie nie wpakowales. przy odpowiednm odzywaniu absolutna nroma na kazdym hgh jest skok masy ciala o okolo 3% w pierwszej fazie i to jest woda, pozniej ta opuchlizna schodzi i sylwetka robi sie sucha i trojwymiarowa (przy czym rozne hgh powoduja mniejsza/wieksza retencja - najwieksza z aptecznych jest na humie lilly oraz rastanie rosyjskim) przy odzywianiu niewlasciwym - zbyt duzej nadwyzce kalorycznej, nadmiarze ww prostych i sodu retencja moze byc znacznie wieksza w pierwszy 3 tyg stosowania.
    efekty sa falowe pierwsze poczujesz juz w pierwszym tygodniu potem zmieniaja sia a w 6tym miesiacu stosowania pojawiaja sie te najlepsze

W 100% zgadzam się.
    Pozdrawiam
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

w nic sie nie wpakowales. przy odpowiednm odzywaniu absolutna nroma na kazdym hgh jest skok masy ciala o okolo 3% w pierwszej fazie i to jest woda, pozniej ta opuchlizna schodzi i sylwetka robi sie sucha i trojwymiarowa (przy czym rozne hgh powoduja mniejsza/wieksza retencja - najwieksza z aptecznych jest na humie lilly oraz rastanie rosyjskim) przy odzywianiu niewlasciwym - zbyt duzej nadwyzce kalorycznej, nadmiarze ww prostych i sodu retencja moze byc znacznie wieksza w pierwszy 3 tyg stosowania.
    efekty sa falowe pierwsze poczujesz juz w pierwszym tygodniu potem zmieniaja sia a w 6tym miesiacu stosowania pojawiaja sie te najlepsze
    Czyli wszystko idzie jak trzeba

Poczciwy dzik
    Ile minimum brać żeby to nie było wywalenie kasy w błoto? 2-3 miesiące?

Pisał, że w 6 miesiącu najlepsze efekty

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez l'arbre Zobacz posta
    Pisał, że w 6 miesiącu najlepsze efekty
    pamietam jak pierwszy raz w zyciu bylem na aptece caly czas 1.8iu geno Polaka co sam kupowalem w aptece to po 5 miesiacach poczulem regeneracje mozgu zawalista, czystsze myslenie, kojarzeni itd, zero jakichkolwiek sidow. to byl moj drugi cykl na gh wczesniej bralem chinczyki rozne ktore akurat byly na topie, czasem przeplecione z penem aptecznego omni to ten omni 1 iu lepiej regenerowaly niz po 5 tamych poza tym nic nie odtluszczaly i rozwalaly cukier. to byl moj pierwszy i ostatni cykl na chinolu. po uplywie czasu osbstawiam ze przynajmiej czesc z nich byla podsypana dluga insulina..... ale czlowiek uczy sie na bledach. tak samo teraz z perspektywy lat widze ktory towar co bralem byl jaki ma byc a ktory zamiennikiem
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

I właśnie dlatego zamiast kupować coś po kosztach to już wolę sobie odpuścić hgh :> Jak się bawić to na całego albo wcale

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez emdzej88 Zobacz posta
    I właśnie dlatego zamiast kupować coś po kosztach to już wolę sobie odpuścić hgh :> Jak się bawić to na całego albo wcale
    brawo! jak ktos nie ma albo nie chce wydawac kasy to jego cykle powinny sie zamknac w meta, wino, test, bold.
    a nie oszukiwac samego siebie
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Dodałbym npp i ture do listy. Na takim zestawie idzie zrobić fajną sylwetkę na sezon letni jeśli mowa o trenowaniu tylko dla samego siebie.
    Ale większość i tak bedzie wywalać kase na hgh myśląc że będą wielcy. Dalej spotykam się z takim myśleniem i podejściem ludzi

Panowie, jak już przy hgh jesteśmy to może ktoś się orientuję dlaczego po kuracji hgh nie można już nigdy oddawać krwi? Chodzi o krwiodastwo, a nie badania w luxmedzie

Nie wiem czy chodzi o hgh czy ogolnie o wbijane leków sterydianow nie przepisanych przez lekarza jest to jedno z pytań w formularzu. Rozmawiałem kiedyś na ten temat z lekarka i mówiła jak ktoś wbija undery to nigdy nie wiadomo do końca co tam jest i jest się w grupie podwyższonego ryzyka
    Ostatnio edytowane przez P_S ; 29-04-19 o 17:58

Chodzi o o hgh wbijane przed okresem, gdy zaczęto produkować syntetyk i uzyskiwano go z naturalnych źródeł, czyli przysadek zmarłych osób (lata 80., w naszej okolicy prawie 90.). Dużo osób chorowało potem na chorobę Creutzfelda-Jacoba (Ci od wściekłych krów), dostawało Alzheimera z nienacka, ogólnie nabawiało się chorób związanych z b-amyloidem. Czarny rynek jest jaki jest i mają dalej obawy, że produkcja w jakiejś Ugandzie może dalej tak wyglądać
    Ostatnio edytowane przez krissxd ; 30-04-19 o 05:03
    www.PanDietka.com

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Sezonowiec
    Panowie, jechałem miesiąc na T3 + dieta na 80%, poszło ok. 4kg w dół, jestem zadowolony, tylko kondycja na boisku tragedia w h... co byście polecili żeby w miarę szybko zwiększyć wydolność?

GW, cordygen

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Spotkał się ktoś z dawkowaniem tury:
    DT - 50mg
    DNT - 30mg
    Argumentacja, że w DT większy anabolizm,a w DNT anabolizm mniejszy i odpoczynek dla jelit.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Ja jem

1-2tyg 30ead
    3-7tyg 50ead

i teraz do końca czyli 8-10tyg będę jadł NT 30ed T 50ed żeby dłużej pojeść i właśnie mniej tyrać kichy.

zobaczymy co z tego będzie ale wydaję sie to być sensowne w miarę.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów