Strona 797 z 803 PierwszyPierwszy ... 297697747787795796797798799 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 941 do 11 955 z 12042

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Panowie u Was też ciężko z dostępem do tussi / inj efki ?

są jakieś inne opcje?

Jaszczomp BF
    + pytanie czy te Tussi faktycznie w aptekach jest chujnia ? nawet tu na forum ze 2-3 osoby pisały, że coś nie tak z tym jest.

Cytat Zamieszczone przez mgr_mysza Zobacz posta
    Panowie u Was też ciężko z dostępem do tussi / inj efki ?

są jakieś inne opcje?
    Z tussi ciężko, nie udało mi się dostać. Inj była ale ta akurat mnie nie interesuje.

U mnie trochę jest, ale data 03/2019

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Z tussi ciężko, nie udało mi się dostać. Inj była ale ta akurat mnie nie interesuje.
    efrinol ostatnio wyciagalem, ale ograniczone ilosci. efke inj dostales w aptece?
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Prosekto ale efeinol to krople nie?

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    efrinol ostatnio wyciagalem, ale ograniczone ilosci. efke inj dostales w aptece?
    Nie, z alternatywnego źródła.

HGH trzymalo u Was wode bo widze ze te 8kg to chyba nie zasluga samej tury ;/

Norma na początku, w dodatku przy twoim trybie życia i odżywiania/używek...
    Ostatnio edytowane przez spike ; 26-04-19 o 18:12
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    HGH trzymalo u Was wode bo widze ze te 8kg to chyba nie zasluga samej tury ;/
    Pisałeś że waga spada?

Spike to jak to jest, myślałem że to się pod redu nadaje a tu retencja?

Pisałeś że waga spada?

Spike to jak to jest, myślałem że to się pod redu nadaje a tu retencja?

Retencja na początku normalne zjawisko, u jednego mocniej u drugiego mniej. Pamiętam jak na początku Rastan czy geno to kostki poznikaly. Po za tym hormon się bierze cały czas a nie tylko pod redu, fajnie widać przy insie jak się bierze hgh wtedy tak nie zalewa woda ale to oddzielny temat.

Myślałem o zrobieniu formy na gh w ciągu następnych miesięcy więc będzie brany dłużej. Ale jak to ma powodować retencje bo chyba sobie w stopę strzeliłem.

Myślałem o zrobieniu formy na gh w ciągu następnych miesięcy więc będzie brany dłużej. Ale jak to ma powodować retencje bo chyba sobie w stopę strzeliłem.
    Czytasz co napisałem? Na początku brania lekka retencja jest, pomijam zikiego i jego trybu życia.
    Dalej mnie nie rozumiesz? Gdzie ja napisałem że hgh powoduje non stop retencje? Poczytaj moje posty i innych osób co brały hgh po czasie widzisz rekompozycje sylwetki..
    Chyba nie czytasz uważnie.
    Pozdrawiam

Zrozumiałem że u niego duża a u innych mniejsza ale że jest. To mnie trochę wystraszyło.

Po jakim czasie czuć/widać efekty działania?

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Zrozumiałem że u niego duża a u innych mniejsza ale że jest. To mnie trochę wystraszyło.

Po jakim czasie czuć/widać efekty działania?
    w nic sie nie wpakowales. przy odpowiednm odzywaniu absolutna nroma na kazdym hgh jest skok masy ciala o okolo 3% w pierwszej fazie i to jest woda, pozniej ta opuchlizna schodzi i sylwetka robi sie sucha i trojwymiarowa (przy czym rozne hgh powoduja mniejsza/wieksza retencja - najwieksza z aptecznych jest na humie lilly oraz rastanie rosyjskim) przy odzywianiu niewlasciwym - zbyt duzej nadwyzce kalorycznej, nadmiarze ww prostych i sodu retencja moze byc znacznie wieksza w pierwszy 3 tyg stosowania.
    efekty sa falowe pierwsze poczujesz juz w pierwszym tygodniu potem zmieniaja sia a w 6tym miesiacu stosowania pojawiaja sie te najlepsze
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 27-04-19 o 11:06
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów