Strona 827 z 827 PierwszyPierwszy ... 327727777817825826827
Pokaż wyniki od 12 391 do 12 401 z 12401

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Zwierzokoks Awatar fosa
    po chlopsku hexa to tren dla ludzi...
    wg mnie bez sidowy

Hexa najlepsza według mnie, brałem z squibb. Trening w kratkę, średnio z dieta było a porobiło ogromnie.
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez bst Zobacz posta
    Tren hexa, znajomy dostal 'zalecenie' zeby z trenu e przejsc na hexe. Jest w tej hexie jakas magia, ktora by usprawiedliwiala cene wyzsza niz prima? Bo nie wiem czy sens inwestowac.
    powiem o sobie, trenu nie toleruje w ogole, jedyne jakie znosilem to suspenion i hexa, hexa przy jakiejs smiesznej dawce tam 150 w tygodniu robilem rekordy na siadach, co do ubccznych na acetacie krew z nosa, wymioty, zatwardzenie, osłabienie, spadek wtrzymalosci, bole sciegien
    tak na hexie tylko brak apetytu i lekkie zawroty glowy. ale ja to ja tren to moj najgorszy srodek, ale sidy na hexie mneijsze ma kady u kogo jakies wystepuja, z drugiej strony Ci ktorzy dobrze toleruja tren nie lubia hexy bo nie daje im takigo kopa jak acet.
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 13-11-19 o 23:37
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    powiem o sobie, trenu nie toleruje w ogole, jedyne jakie znosilem to suspenion i hexa, hexa przy jakiejs smiesznej dawce tam 150 w tygodniu robilem rekordy na siadach, co do ubccznych na acetacie krew z nosa, wymioty, zatwardzenie, osłabienie, spadek wtrzymalosci, bole sciegien
    tak na hexie tylko brak apetytu i lekkie zawroty glowy. ale ja to ja tren to moj najgorszy srodek, ale sidy na hexie mneijsze ma kady u kogo jakies wystepuja, z drugiej strony Ci ktorzy dobrze toleruja tren nie lubia hexy bo nie daje im takigo kopa jak acet.
    A kaszel przy inj?

Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Hexa najlepsza według mnie, brałem z squibb. Trening w kratkę, średnio z dieta było a porobiło ogromnie.
    Kuhwa na towarze ze sq, to nawet nie trzeba ćwiczyć żeby porobiło...

Wbij hexe to potwierdzisz to co napisałem.
    Pozdrawiam
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Daj znać jak to cenowo wygląda na pw. Jestem otwarty na nowości

W sumie ja też chętnie się dowiem co jak cenowo wypada daj na pw znać

Jeśli można to proszę o kontakt do sq/Exportmed na PW, u siebie raczej tego nie ogarnie. Z góry dzięki.

Poczciwy dzik
    Nie napalajcie się, sq nie ma hexy w standardowej ofercie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów