Strona 766 z 810 PierwszyPierwszy ... 266666716756764765766767768776 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 476 do 11 490 z 12145

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Ścięgno sarny
    Po kiego bromergon jak mamy cabaser?po co robic Sobie pod górke
    Praca nad sylwetką daje satysfakcje,kiedy suple idą w tle ...nelson1987@safe-mail.net

Sztywny Pal Azji
    W moim wypadku 16 vs 200zl bylo glownym argumente..

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Tylko to 200 zł i masz z bani na rok i bez sajdów.

Ścięgno sarny
    Dokladnie jak Bzyku,co by nie lecialo to na nandro czy trenie 1/4 tab co tydzien /10dni spokojnie wystarczy a caly rok nikt z amatorow tych zabawek nie leci wiec 2 lata z głowy
    Praca nad sylwetką daje satysfakcje,kiedy suple idą w tle ...nelson1987@safe-mail.net

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Nelsonek1987 Zobacz posta
    Dokladnie jak Bzyku,co by nie lecialo to na nandro czy trenie 1/4 tab co tydzien /10dni spokojnie wystarczy a caly rok nikt z amatorow tych zabawek nie leci wiec 2 lata z głowy
    Niestety ale nie JB jak wiekszosc forum. Przy 2jce malych dzieci wole wydac te 200 na raz na ich potrzeby niz na zapas caba na 5 cykli w przód.(lub dokupic towaru)
    Ogolnie wszyscy pimpuja Caba i o ile nie ma na nim doraznych sidow to swoje sidy tez ma choc troche bardziej dlugofalowe i mniej widoczne od razu.
    Dyskusja w ogole poszla zlym torem. Pytanie bylo o pewne sidy tym bardziej ze wczesniej ich nie doswiadczylem.
    Z bogiem ziomki

samo trzymanie prolaktyny poniżej normy ma swoje skutki uboczne. cabaser i jego dlugofalowe skutki uboczne zostały rozdmuchane bo ludzie jedza to w idiotycznych ilosciach i do tego jest najpopularniejszym obecnie inhibitorem prolaktyny.
    Ostatnio edytowane przez mgr_mysza ; 11-01-19 o 17:48

Jakie leki apteczne polecacie na zbicie ciśnienia? Wskakuję niedługo na NPP ( do teścia) i będę musiał coś brać, bo wywala mi po nim ciśnienie.

Panowie

idzie jakoś 4ty dzień na etst enan

wyniki:

Estradiol 132,28 pg/ml[-31,5]H;
    Prolaktyna 12,83 ng/ml[2,64-13,13]~;
    Testosteron >1620,00 ng/dl[175-781];

coś kombinować z estro ? generalnie suty nie bolą, cyce nie puchną. pod ręką mam arimistane i nolve, ale mogę sobie ogarnąć cokolwiek jeśli warto
    za kilka tyg planuję dorzucić epi
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Cytat Zamieszczone przez sly Zobacz posta
    Jakie leki apteczne polecacie na zbicie ciśnienia? Wskakuję niedługo na NPP ( do teścia) i będę musiał coś brać, bo wywala mi po nim ciśnienie.
    Mi bardzo pomaga wyciąg z jemioły 3x dziennie.

U mnie jemioła szału nie robiła. Szukam tabs na receptę- jest tego pełno, może ma ktoś jakieś sprawdzone.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Mi bardzo pomaga wyciąg z jemioły 3x dziennie.
    Możesz podać nazwę produktu?

Dokładnie ten.

Cytat Zamieszczone przez sly Zobacz posta
    Tego typu leki tylko od lekarza, generalnie są dobierane indywidualnie.
    Mam nadciśnienie i biorę leki dobrane przez specjalistę, natomiast w kryzysowych sytuacjach sprawdza się https://bazalekow.mp.pl/lek/52531,Ca...-12.5-tabletki
    Wkładasz pod język i czekasz aż się rozpuści.
    Poczytaj, ja nic nie sugeruję. Wiem że to główny i szybko działający lek na zbicie ciśnienia.

Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    Niestety ale nie JB jak wiekszosc forum. Przy 2jce malych dzieci wole wydac te 200 na raz na ich potrzeby niz na zapas caba na 5 cykli w przód.(lub dokupic towaru)
    Ogolnie wszyscy pimpuja Caba i o ile nie ma na nim doraznych sidow to swoje sidy tez ma choc troche bardziej dlugofalowe i mniej widoczne od razu.
    Dyskusja w ogole poszla zlym torem. Pytanie bylo o pewne sidy tym bardziej ze wczesniej ich nie doswiadczylem.
    Z bogiem ziomki
    Pare lat bylem na caba i badania zawsze ok , ale smutne ze musisz katować sie bromo zeby kase przyoszdzedzic dla dzieciakow, moze lepiej zrezygnowac z nandro niz sie meczyc

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów