Strona 842 z 868 PierwszyPierwszy ... 342742792832840841842843844852 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 616 do 12 630 z 13016

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

tussi/efi potrzebuję priv
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    "W chinach od 1 stycznia 2020 wszedł w życie zakaz sprzedaży proszków SAA. "

prawda??
    Podobno tak, w bardzo wielu miejscach widziałem to info. Gdzieś widziałem info z linkiem nawet ale kto te krzaczki rozumie... tak czy siak straszono że undery cenowo pójdą w górę.

Tylko pójdą w górę Ok ale skąd surowiec będą brali ? Indie ?

Też się nad tym zastanawiałem, czy Indie czy Turcja czy jak. Pojęcia nie mam.

Turcja juz na tyle Europejska ze nie sadze zeby tam bylo cos wartego uwagi na przyszłość

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Czytałem ale interesują mnie efekty kogoś kto stosował a nie kogoś kto zarabia na tym.

Co do modafinilu to jest fajny ale okazyjnie, tzn raz na 2-3 miesiące, częściej jak bierzesz to zaczyna coraz słabiej działać i wywołuje coraz większe zjazdy. Brany sporadycznie potrafi dać "syndrom boga".
    Log Ty cos bierzesz mocniejszego czy coś Cię w dupe ugryzlo ze się do każdego przypierdalasz? Ment nie ma specjalnie skutków ubocznych tylko tak jak napisałem miskę trzeba trzymać i kontrolować estro bo inaczej wodę złapiesz i ciśnienie wywal i prawie u kazdego
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Do epi lepiej dorzucić Mk czy GW?

GW
    Mk widze tylko sensa na oralach jak apetyt siada ,inaczej nie widze sensu MK677 bo kondycja siada na maxa,puchnie sie strasznie i apetyt na slodkie duzy

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    GW
    Mk widze tylko sensa na oralach jak apetyt siada ,inaczej nie widze sensu MK677 bo kondycja siada na maxa,puchnie sie strasznie i apetyt na slodkie duzy
    po epi tez kondycja moze podupasc
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Już myślałem, że jest ze mną coś nie tak, bo sapie jak stary dziad po wejściu na 2pietro. A to widzę wszystko przez MK677☹️

Cytat Zamieszczone przez Ciachowski Zobacz posta
    Już myślałem, że jest ze mną coś nie tak, bo sapie jak stary dziad po wejściu na 2pietro. A to widzę wszystko przez MK677☹️
    no mk przerelklamowane w chuj, a jak ktos chce apetyt i naciagnac woda to zdecydowanie wolalbym megace z mtylem pryznajmniej sila by poszla oporowo i smaopoczucie kosmos

Cytat Zamieszczone przez Ciachowski Zobacz posta
    Ja po mk677 wchodzac na 4 pietro myslalem ze umre, staralem sie omijac tak wysokie pietra na mk677 bo byla tragedia

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    no mk przerelklamowane w chuj, a jak ktos chce apetyt i naciagnac woda to zdecydowanie wolalbym megace z mtylem pryznajmniej sila by poszla oporowo i smaopoczucie kosmos
    Z tym że większość dostępnych do Ibutamoren A nie ibutamoren mesylate, a ten pierwszy właśnie strasznie ciągnie wodę i powoduje puchniecie, po mesylacie nie ma aż takiego efektu negatywnego. Też się z tego powodu zrazilem do MK ale jednak po sprobowaniu mesylatu zmieniłem zdanie.

A jaka firma ma te mk ci piszesz w ofercie ?

Bold genfar to jeszcze istnieje ? bo pamietam tyle dobrych opinii o nim

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów