Strona 680 z 680 PierwszyPierwszy ... 180580630670678679680
Pokaż wyniki od 10 186 do 10 198 z 10198

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Master E z androchemu dziala dobvrze, zawsze dodawalem do deki albo Trena E, obecnie natomiast daje master ace ze squiba i kozak daje ok 100mg x 2 w tyg i poranne namioty jak na provironie
    na poczatku po okolo 10 tyg zaczyna zabija libido w miejsce podnoszonego. bij lepiej 80mg 3 razy iz 100mg 2 razy. propionat nie dziiala raczej wiecej niz 2 - 2,5 dnia
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 19-04-18 o 18:52
    "Triumf to mój bóg."

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Zakładając cykl na oralach dłuższy niż 8-10 tygodni to po ok. 10 warto wbić z 5.000 hcg niezależnie od badań LH?
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

jak chcesz same orale walic a boisz sie sidow od niskiego testa to dajesz caly cykl hcg, lub proviron
    "Triumf to mój bóg."

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Jakie konkretnie dawki hcg? 500j/tydz.?
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    na poczatku po okolo 10 tyg zaczyna zabija libido w miejsce podnoszonego. bij lepiej 80mg 3 razy iz 100mg 2 razy. propionat nie dziiala raczej wiecej niz 2 - 2,5 dnia
    Ok tak zrobie ,ale jakiegos lenia złapałem zeby 3 razy w tyg się kłóć master mam 3 flaszki a wiec wiecej niz te 10 tyg nie polece

Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Probuje troche ogarnąć swoją niedoczynność i jej pochodzenie. Wydaje mi się, że nie jest ona wrodzona a nabyta przez nieodpowiednia diete ( długotrwałe głodówki, 4 lata na IF ) oraz wysoka intensywność treningowa. Podczas rozpoznawania choroby, na usg wyszla mi objętość o ile dobrze pamietam 5ml ( norma 15-25ml ) Zastanawiam się czy ona już taka była wcześniej, czy po prostu ulega pomniejszeniu poprzez spadek wolnych hormonów tarczycy i czy po ogarnięciu ich jest teoretycznie w stanie wrocić do normy.
    Jest duzo mozliwosci, dlaczego tak sie dzieje.
    Kazdy ma jakas optymalna ilosc tkanki tluszczowej przy ktorej organizm czuje sie bezpiecznie, to jest czynnik genetyczny i srodowiskowy. Czyli zalezy od genow jakie przekazali nam rodzice i od tego w jakim srodowisku dorastalismy i w jakim sie znajdujemy, stres, odzywianie itd. Cala sprawa jest bardzo zlozona i mam wrazenie, ze medycyna porusza sie tutaj troche po omacku.

Ale wracajac do tematu, im mniej tkanki tluszczowej, tym mniej leptyny, czyli sygnalizatora dla podwzgorza o rezerwach energetycznych organizmu, jesli te rezerwy nie sa optymalne dla danego czasu to poziom leptyny spada, podwzgorze nie wysyla sygnalu do przysadki o potrzebie produkcji tsh, tarczyca zwalnia, metabolizm zwalnia.
    Mozna powiedziec, ze do tego momentu wszystko jest ok, problem moze wystapic jesli zaczynamy bic hcg. HCG to analog LH, ale rowniez TSH. To jest hormon ciazowy, ma min za zadanie wyksztalcenie u plodu tarczycy. Wiec jak zaczynasz bic hcg w momencie, kiedy warunki srodowiskowe przyczyniaja sie do spowolnienia tarczycy, to ja sztucznie nakrecasz i moze byc taki efekt.

Czyli ostra rzezba do tego hcg i moze byc kuku :P

Kiedys robilo sie forme na lato, lipiec-sierpien, gora wrzesien, w pazdzierniku wjazd na mase. A teraz przyszla moda, zeby byc dociety caly rok. Nakrecaja to gwiazdki z instagrama czy innego facebooka, ktore maja odpowiednia opieke specjalistow, nic nie robia, zyja jak paczki w masle, a ludzie chca to nasladowac i laczyc niski bf z zyciem codziennym, stresem itd. Tylko tkanka tluszczowa to tez laboratorium dla organizmu, w niej przeksztalca sie chociazby nieaktywny kortyzon w kortyzol, zachodzi aromatyzacja do estro, no i stanowi bufor bezpieczenstwa dla organizmu.

Tak samo uwalanie prolki cabaserem, cabaser stosuje sie w terapii choroby parkinsona. Jakie skutki bedzie niesc stosowanie go u osob 20-30 letnich jako "profilaktyka"?
    Z tego badania wynika, ze prolaktyna ma wlasciwosci neuroprotekcyjne
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5187826/
    Czyli jak wbijasz radosnie tren i lazisz caly czas wkurwiony i nie mozesz spac, to prolaktyna nie rosnie, bo organizm chce zrobic na zlosc, tylko po to, zeby chronic CUN.

Dalej IA, ladujesz HCG, ladujesz testa. HCG nakreca jadra do pracy, w jadrach znajduja sie aromatazy, ktore przeksztalcaja testa w estro. Estro rosnie, bo jadra nie maja w zasadzie nic innego do roboty. Ladujesz IA, uwalasz estro, jest efekt. Tylko te IA nie dzialaja selektywnie tylko na jadra, aromatazy znajduja sie w mozgu, kosciach i innych organach, znajduja sie tam nie bez powodu, uwalajac je mozesz spowodowac przykre skutki dla mozgu/cun.
    O zwiazku z tarczyca pisalem wczesniej.

Odrazu mowie, nie jestem lekarzem, poprostu znow zaczalem walic kox i chce to robic z glowa, zeby czegos sobie nie spierdolic, sporo czytam i staram sie wyciagac logiczne wnioski z tego co widze.

Ciekawe wnioski piszesz, a co uważasz o braniu hcg na dlugich cyklach tzn jakie dawki polecasz hcg ??

"Czyli jak wbijasz radosnie tren i lazisz caly czas wkurwiony i nie mozesz spac, to prolaktyna nie rosnie, bo organizm chce zrobic na zlosc, tylko po to, zeby chronic CUN."

w takich stanach co piszesz jak pamietam ludzie co robili badania to właśnie mieli wyejbana prolke

Ciekawe wnioski piszesz, a co uważasz o braniu hcg na dlugich cyklach tzn jakie dawki polecasz hcg ??
    Na pewno trzeba od czasu do czasu wbic na cyklu, np co 6-8 tygodni przy ciezszych, przy lzejszych pewnie rzadziej. I wtedy poprostu nie bic testa, czyli np na cypio 10 dni po ostatnim strzale hcg przez 2 tygodnie, polaczyc to z deloadem, a jakis anabolik moze sobie leciec caly czas w tle. Dawki sprawa indiwidualna, pewnie z 5000IU na tydzien.
    Kiedys lataly po necie cykle pro, to miales tak, ze w czasie cyklu byla przerwa 2 tygodnie od koxu, gdzie bylo bite tylko hcg, i cykl lecial dalej. I raczej w tym kierunku bym szedl.
    Ostatnio edytowane przez Slith ; Wczoraj o 16:04

Ja daje cały czas 1000jednostek tygodniowo podzielone na dwa zastrzyki
    Niby tak tez jest dobrze chociaż tyle opinii na necie ze można zwariować

Ok tak zrobie ,ale jakiegos lenia złapałem zeby 3 razy w tyg się kłóć master mam 3 flaszki a wiec wiecej niz te 10 tyg nie polece
    to zmiksuj sobie z enanem i bedzie 2 razy w tyg super

@slith
    popiszemy jak przestane sie spieszyc, bo skzoda zmarnowac dobrego tematu

@poki
    to wszytsko w zaleznosci czego chcesz
    "Triumf to mój bóg."

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów