Strona 851 z 855 PierwszyPierwszy ... 351751801841849850851852853 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 751 do 12 765 z 12818

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Jak kolega wyżej pisał, tylko niech unormuje razem z prolaktyną jednocześnie estro bo jeśli bierze samego teścia to pewnie przez to ma wywaloną prolkę.

Ma ktoś na zbyciu efedrynę? Ewentualnie jakiś namiar gdzie dostać.

Ścięgno sarny
    Mam tussi ale kijowo cenowo niestety swoje zapasy
    Praca nad sylwetką daje satysfakcje,kiedy suple idą w tle ...nelson1987@safe-mail.net

wiecie może czy test wchłonie się w tkance tłuszczowej ? Zawsze się czytało że jak się wbije w tłuszcz to się nie wchłonie , a na SA forum jeden użytkownik tak stosował zamiast domięśniowo

wchlonie sie - bilem male ilosci rzedu 0,5-1ml insulinowka, tylko jakby bolesnosc troche wieksza przez kilka nastepnych dni w miejscu zastrzyku bo robi sie mala gulka.

biłeś podskórnie w brzuch czy w tkankę tłuszczową ?

w tylek ale insulinowka, wiec szlo w tluszczowa.

DHB firma Bomb mam 1 flaszkę całą i drugiej zostało 7ml.... dla mnie gul się robi a więc za dużo nie wbije
    Z chęcią wymienię na coś innego

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    DHB firma Bomb mam 1 flaszkę całą i drugiej zostało 7ml.... dla mnie gul się robi a więc za dużo nie wbije
    Jak dużo strzelałeś tego na raz? Solo czy z czymś mieszałeś? Mam jeden flakon na testy i ciągle dygam czy sprawdzić po różnych historiach.

Dawałem 1 ml razem z 1 ml enana
    Moze zebym walil jak kiedys po 5 ml srodkow to by sie fajnie wymieszalo i by nie bylo bolu

Tam miałeś stężenie 100 czy 150? Bo ja raczej myślałem dać na raz z 30-40mg zmieszane z teściem i zobaczyć czy mi dupska nie urwie. Właśnie nie chciałem od razu na pełnej pompie wjechać ale nie wiem czy to coś by zmieniło.

Cytat Zamieszczone przez BMX Zobacz posta
    wiecie może czy test wchłonie się w tkance tłuszczowej ? Zawsze się czytało że jak się wbije w tłuszcz to się nie wchłonie , a na SA forum jeden użytkownik tak stosował zamiast domięśniowo
    Wchłonie się, ale dużo wolniej. Często na trt tak się bije. Nie polecam dużych ilości pod skórę ładować, więcej niż 1ml bym się bał. Ja po redukcji jak miałem mało smalcu to insulinówką biłem w bark, wchodziło w mięsień i też było ok.

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    kurła, ja z 5 butli squibb wbilem i ani razu nie miałem problemu ;-)

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Mazee171 Zobacz posta
    kurła, ja z 5 butli squibb wbilem i ani razu nie miałem problemu ;-)
    Ja to samo. Apex i Squibb zero problemów, ale niektórzy mają stany zapalne i to nie jest mit
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

No nic, pozostaje sprawdzić samemu.

A poza tym - byliście zadowoleni z dhb?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów