Strona 844 z 855 PierwszyPierwszy ... 344744794834842843844845846854 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 646 do 12 660 z 12818

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Daj opinie z hcg sq jak wyjdzie czy warte?
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Daj opinie z hcg sq jak wyjdzie czy warte?
    daj ze 2dni i juz bede duzo wiedzial
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Mam jakiegoś pecha normalnie. Dostałem znowu w "prezencie" razem z innymi rzeczami kolejne opakowanie EQ. W sumie już mam trzy flakony tego... nikt nie chce przytulic?

Sezonowiec
    Siema. Z innej beczki... jaki spalacz dla kobiety polecacie? Żona pracuje na 2 etaty, do tego dom, syn i siłownia ze mną. Mamy 6 miesięcy żeby zleciała min. 20kg na wakacje, motywacja jest bo lecimy na Bali, a dużo pracuje wiec przyda się Jej energia do działania. Jakiś bezpieczny specyfik który bierze sie z rana i popołudniu, by latała fajnie nakręcona i coś tam wspomagalo przy diecie.

20kg przez 6 miesięcy i jeszcze bezpiecznie? Przy jej trybie życia takie zrzucanie wagi to igranie ze zdrowiem. Jak już ma coś brać, to jakiej lajtowe środki typu Olimp thermo speed itp.

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez sly Zobacz posta
    20kg przez 6 miesięcy i jeszcze bezpiecznie? Przy jej trybie życia takie zrzucanie wagi to igranie ze zdrowiem. Jak już ma coś brać, to jakiej lajtowe środki typu Olimp thermo speed itp.
    To jest 3kg z haczykiem na miesiąc, bardzo bezpiecznie. Ja zrzucilem na tluszczowej 12kg w 2 mc przy samej diecie bez niczego więcej chodząc najedzony, więc bez przesady...

To zaserwuj Jej to samo, w czym problem? To jest w ogóle temat do dopingu?
    Ostatnio edytowane przez mgr_mysza ; 20-01-20 o 19:15

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez mgr_mysza Zobacz posta
    To zaserwuj Jej to samo, w czym problem? To jest w ogóle temat do dopingu?
    Szybkie pytania szybkie odpowiedzi... nie musi być koniecznie o dopingu. Kiedyś miałem czas na diety itd, żona nie chce tłuszczowej, spytałem o spalacz, jak nie pomożesz, to dziękuję... czekam na inne pomocne komentarze

To jest dział doping. Wiec o co pytasz? O efedryne np? Chyba nie. Wiec idz do działu "nie dla idiotow" np, a najlepiej odzywianie bo nie rozumiem w ogóle o czym piszesz nie chce tłuszczowej, a diete jakakolwiek chce w ogóle? Bo marne szanse widze na redukcję z takim podejściem.

Sztywny Pal Azji
    Nie ten dział ale rozbawiło mnie "bezpieczny i skuteczny" milion takich środków jest dlatego nie ma na świecie problemu z otyłością.

Sezonowiec
    Nie chodzi mi o spalacz cud... Wiadomo trening i dieta, ale coś co delikatnie wspomoże z naciskiem na fajne pobudzenie i samopoczucie w ciągu dnia przy wczesnym wstawaniu i obowiązkach

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez hope96 Zobacz posta
    Nie chodzi mi o spalacz cud... Wiadomo trening i dieta, ale coś co delikatnie wspomoże z naciskiem na fajne pobudzenie i samopoczucie w ciągu dnia przy wczesnym wstawaniu i obowiązkach
    Kawanitin extra, może być od jacobsa albo lavazzy.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez hope96 Zobacz posta
    Siema. Z innej beczki... jaki spalacz dla kobiety polecacie? Żona pracuje na 2 etaty, do tego dom, syn i siłownia ze mną. Mamy 6 miesięcy żeby zleciała min. 20kg na wakacje, motywacja jest bo lecimy na Bali, a dużo pracuje wiec przyda się Jej energia do działania. Jakiś bezpieczny specyfik który bierze sie z rana i popołudniu, by latała fajnie nakręcona i coś tam wspomagalo przy diecie.
    Mefedron Nie ma niezadowolonych
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Poczciwy dzik Awatar satanic
    A już poczytałem co to.
    Ostatnio edytowane przez satanic ; 21-01-20 o 14:42

Mefedron? Przeciez po tym faza prawie jak po XTC?

Serce dostaje ostro po dupie.

12.5mg exe dziennie jak zastapic letro tymczasowo?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów