Strona 847 z 855 PierwszyPierwszy ... 347747797837845846847848849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 691 do 12 705 z 12818

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Dlatego place więcej za squibb i jestem pewnien towaru.
    No i git, każdy ma swoje którym ufa bo nie oni jedni trzymają poziom. Ale bez względu na to, gwarantować czegokolwiek w underach nie będę bo zawsze może być wtopa.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez kkatsu Zobacz posta
    No i git, każdy ma swoje którym ufa bo nie oni jedni trzymają poziom. Ale bez względu na to, gwarantować czegokolwiek w underach nie będę bo zawsze może być wtopa.
    Masz rację ale zostaje kwestia tego, że jeśli chcesz kupić jak najtaniej to zwiększasz prawdopodobieństwo zakupu oleju kujawskiego.

Jakby to cena zawsze świadczyła o jakości eh prędzej dojścia,hurt itd

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Masz rację ale zostaje kwestia tego, że jeśli chcesz kupić jak najtaniej to zwiększasz prawdopodobieństwo zakupu oleju kujawskiego.
    Dlatego ja ceną się nie sugeruję akurat tylko i wyłącznie. Jasne, nie chcę też przepłacać ale to wszystko nie jest jakieś proste. W ogóle całe szczęście, że teraz jest duży i szybki obieg informacji bo dzięki temu jak jakiś under zalicza wtopę to takie info dość sprawnie się rozejdzie po internecie. Więc to akurat działa na nasz plus. Natomiast nie wydaje mi się, że akurat tutaj płacąc więcej jest gwarancja czegokolwiek. O ile na podstawach nikt nie będzie ciął w chuja, to problem zaczyna się przy innych, rzadszych rzeczach. Np. chciałbym w końcu zrobić solidny cykl na primo. Sęk w tylko, że to swego czasu był razem z anavarem jeden z najbardziej wałowanych towarów. Teraz niby lepiej... no ale znowu niby. Kilogram surowca do primo to jakies 26 tysiaków, więc żeby na tym zarabiać to trzeba trochę zainwestować a później mieć to jeszcze komu sprzedać. Dużo łatwiej jest podsypać to chociażby mastem i będą cebuliony lecieć do kieszeni. Bo też po prawdzie jak często sprawdzamy co siedzi w tych fiolkach już nie mówiąc o ilości. Testy na zawartość jeszcze nie są aż tak drogie, co innego dokładniejsze weryfikacje...

No ale nic, wszyscy wiemy jakie jest ryzyko w tej "zabawie" i tyle.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez eto22 Zobacz posta
    Mefedron? Przeciez po tym faza prawie jak po XTC?

Serce dostaje ostro po dupie.

12.5mg exe dziennie jak zastapic letro tymczasowo?
    mordo - jakie pytanie taka dpowiedz, przeciez on tam pisal taki belkot ze szkoda w ogle eodpisywac na to. swietego grala i kamienia filozoficznego szuka bo zona musi na wczasy na fb zdjecia wstawic - litosci

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Nie porównuj tego ścierwa mefedronu do extasy bo grzeszysz
    jest juz zgoda na leczenie zespolu stresu pourzowego za pomoca MDMA w USA, grzyby dostaly od WHO status terapii przelomowej w leczeni zaburzen psychicznych, a LSD jest juz czesciowo zalgaliwoane w Szwajcarii dla pacjenow smiertenie chorych - taki off top.

a mefa dilerska to nawet nie mfedron od lat

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Spike chyba miał wbijać
    testowalem juz ta wersje nowa dajcie mi chwile to cos naskrobie ale mam zapieprz i nie mam kiedy
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 27-01-20 o 19:29
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Test cyp + mast Enan.

Jakie dawki polecacie na dobre samopoczucie i lekka wycinke(bardziej rekomp w sumie)?

Najlepiej takie dawki zeby mast trzymal E2 w normie, i nie bylo potrzeby bra AI

dzieki

Ścięgno sarny
    Jedno najważniejsze,master to nie ja i nie będzie Ci trzymał estro,chyba że twoja aromataze jest taka słaba że przy teście nie potrsebowqlbys ia,w innym wypadku nie bierzemy mastera jako nawet delikatnego ia,Cup wędlug uznania 500-700,master e podobnie jak na moje
    Praca nad sylwetką daje satysfakcje,kiedy suple idą w tle ...nelson1987@safe-mail.net

Ja trenując sw chcąc wspomóc regenerację i zrobić lekka wycinkę brałem 200 mg cypio i mastera co 5 dni i byłem zadowolony i o dziwo dodanie mastera trzymało estro w górnej normie gdzie na samym teściu miałem jakieś 15-20 oczek powyzej normy

Zwierzokoks Awatar prosekto
    super Ci chlopaki odpowiedzieli. jako ia z saa tylko bold to pewniak. masteron jest antyestrogenem ale nie jest inhibitorem
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 30-01-20 o 01:34
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Dzieki, za duzo sie naczytalem o tym jak to master trzyma estro w ryzach.

Dobrze wiedziec, bo u mnie estro lekko ponad norme i jest masakra, zero energii, zero libido i nastroj grobowy.

caly czas leci exe w tle.

Ścięgno sarny
    Przejdź na ari,dłuższy okres pokrywania i stabilniej trzyma estro,na exe estro pływalni mi co każde badanie a ilości testa i ia się długo nie zmieniała,jak będzie stabilnie to i organizm będzie lepiej gral
    Praca nad sylwetką daje satysfakcje,kiedy suple idą w tle ...nelson1987@safe-mail.net

Z ari nie moge sie nigdy wbic w dawke.

od ilu zaczac przy 750mg testa tygodniowo?

Mam ari z squibba w kapsulkach 1mg, takze nie moge na pol dzielic.

Ścięgno sarny
    Sqiibb super ale wlasnie nie idzie za specjalnie podizelic chyba ze bedziesz wsypywal,ja ari apteke dziele na 1/4 tab i daje ed 1/4 do 800 ale mna sie nie sugeruj dalbym 1/4 ed i po tygodniu badania i doregulowanie ilosci

Ja nigdy nie przekraczałem 0,5mg ari dwa razy w tyg nawet na gramie teścia u zawsze było ok, a np teraz znajomy z prolo dawka 100mg e5d wszedł na enana 250mg Ew to zaraz sutą wyjebalo i ari musiał zacząć chrupać

https://biopharma.com.ua/en/preparats/somatin-3/

Wydaje mi sie, ze ktos to wrzucał.
    32-38zl za 4iu bezposrednio w aptece na Ukrainie?
    Warte to cos?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów