Strona 889 z 889 PierwszyPierwszy ... 389789839879887888889
Pokaż wyniki od 13 321 do 13 332 z 13332

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Doktor Alicja to jak chciałem się umówić na wizytę i zadałem kilka pytań to już się nie odezwali chyba nie ogarnia za dużo mimo Wszystko. A wizyta 500 pln.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    U mnie nawet na tesciu jak był większy stres to libido spadało a co mówić bez cyklu
    Ziółka sport academy wszystkie mixy brałem od nich na libido ,u nich na stronie masz opisy

Podobno hcg powyżej 1500 Ew zmniejsza libido ,mówiła dr Alicja
    Dr Alicja fajny biznes robi birąc za receptę na symex 500zl. Zwykły handel receptami a nie autorytet.
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 18-01-21 o 19:57
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

W warszawie akurat jest lepszy lekarz.
    300zl wizyta 15 paczek hcg 10clomidu, 300zl.

Cytat Zamieszczone przez kulmas Zobacz posta
    W warszawie akurat jest lepszy lekarz.
    300zl wizyta 15 paczek hcg 10clomidu, 300zl.
    jasne, jasne. wszytsko kwestia kontaktów
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    Dr Alicja fajny biznes robi birąc za receptę na symex 500zl. Zwykły handel receptami a nie autorytet.
    Pewnie masz racje... jedno szkolenie jej wykupiłem i wydawało się ze dobrze mówi

Pewnie masz racje... jedno szkolenie jej wykupiłem i wydawało się ze dobrze mówi
    Ty byś dostał możliwość wypisywania legalnych recept i porad. Wchodzisz w niszę koksiarksą i zarabiasz 6 cyfr miesięcznie. . .

Panowie potrzebuje bpc157 i tb500 ,jakiś namiar na sprawdzone??

Jaki dobry NAC polecacie (stosunek ceny do ilości ). Mile widziane podanie linku do dobrego i taniego sklepu.
    Oczywiście NAC potrzebny do cyklu przy oralach oraz późniejszą regenerację ☺

NAC Aliness. Ok 30 zł na alle, 100 capsów 500mg. Nie wiem czy jest coś bardziej opłacalnego.
    Ostatnio edytowane przez garob ; 21-01-21 o 07:06

Cytat Zamieszczone przez garob Zobacz posta
    NAC Aliness. Ok 30 zł na alle, 100 capsów 500mg. Nie wiem czy jest coś bardziej opłacalnego.
    U virusa dostaniesz w dobrej cenie

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    Ty byś dostał możliwość wypisywania legalnych recept i porad. Wchodzisz w niszę koksiarksą i zarabiasz 6 cyfr miesięcznie. . .
    Ciekawe jak długo poleci na wypisywaniu takich recept, chyba ze nfz i wszyscy maja to w dupie jak nie ma refundacji

Ciekawe jak długo poleci na wypisywaniu takich recept, chyba ze nfz i wszyscy maja to w dupie jak nie ma refundacji
    Nie poleci jak historie dobra do tego wpisze w kartę. Nie takie rzeczy widuje nawet teraz za PiSu, a wcześniej to w ogóle był luz blues

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów