Strona 871 z 875 PierwszyPierwszy ... 371771821861869870871872873 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 051 do 13 065 z 13114

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Sztywny Pal Azji
    T3 bez testa to kiepski pomysł chyba, że nie zależy Ci na mięśniach.
    Ostatnio edytowane przez log ; 20-09-20 o 07:26

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    T3 bez testa to kiepski pomysł chyba, że nie zależy Ci na mięśniach.
    oba ph nic nie pomoga ?

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez team Zobacz posta
    oba ph nic nie pomoga ?
    Tak czy inaczej to pojebany "cykl" z dupy kombinerki
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    Tak czy inaczej to pojebany "cykl" z dupy kombinerki
    okey to lece + tren-v ( mam od kumpla , srodek pewnyc gdyz kupil 2 lata temu z 1 parti ) , ale co z T3 , nie moge dodac ? Nie warto wiem ze wyplaszcza ale mam tego 2 paczki ( i niebawem termin mija

Brałeś kiedyś w zyciu towar?
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    Brałeś kiedyś w zyciu towar?
    kliedys metke , ph juz cykl na epi byl , teraz chcialem dac t3 z clenem , ale pomyslalem ze moze z epi poleciec i np. tren-v ktory tez mam i lezy na polsce 2 puszki

Teść solo. Polecam 250mg raz w tygodniu wyrwie z kapci.

Cytat Zamieszczone przez team Zobacz posta
    kliedys metke , ph juz cykl na epi byl , teraz chcialem dac t3 z clenem , ale pomyslalem ze moze z epi poleciec i np. tren-v ktory tez mam i lezy na polsce 2 puszki
    Odpuść. Poszukaj klasycznych rozwiązań

Sztywny Pal Azji
    Proviron dajecie też przy jakimś dłuższym okresie na teściu? Tzn czy ma sens go dawać okresowo tj jak np hcg.

Ale hcg właśnie nie ma sensu dawać okresowo z regularnie.

Provi traktować jako dodatek dht i tyle. Bierzesz kiedy potrzebujesz jeżeli potrzebujesz.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mgr_mysza Zobacz posta
    Ale hcg właśnie nie ma sensu dawać okresowo z regularnie.

Provi traktować jako dodatek dht i tyle. Bierzesz kiedy potrzebujesz jeżeli potrzebujesz.
    Nie brać hcg nawet jeśli test jest cały czas on?
    Co do provi to skąd wiadomo czy potrzeba?

Na forach kazdy radzi brac hcg razem z testem caly czas, lekarze na necie roznie...natomiast 2 urologow z ktorymi rozmawialem uznali ze -po co brc jezeli nie ma symptomów np kurczenia jajec itd
    Ale podobno artrofia moze nastapic i nie byc do konca zauważalna a wiec chyba lepiej vrac -chociaz zdania sa podzielone nawet u lekarzy

prov dla mnie zawsze byl na lepsze samopoczucie i taki sens byl tego dla mnie jak bylem na koksie
    pomaga tez duzo na odbloku

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Na forach kazdy radzi brac hcg razem z testem caly czas, lekarze na necie roznie...natomiast 2 urologow z ktorymi rozmawialem uznali ze -po co brc jezeli nie ma symptomów np kurczenia jajec itd
    Ale podobno artrofia moze nastapic i nie byc do konca zauważalna a wiec chyba lepiej vrac -chociaz zdania sa podzielone nawet u lekarzy

prov dla mnie zawsze byl na lepsze samopoczucie i taki sens byl tego dla mnie jak bylem na koksie
    pomaga tez duzo na odbloku
    Według procedur endokrynologicznycb w USA hcg na cyklu z tesyosteronem stosuje się 3 razy w tyg po 500jm, z doswiadczenia starcza 500 co 5 dni
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 28-09-20 o 17:17

Tu nie chodzi o samą atrofie, tylko o brak LH i utrzymanie steroidogenezy. Jaja i tak polecą, a jak spadnie do prawie zera cała linia od cholesterolu w góre to zaczyna się problem.

Wpisz w Google hasło steroidogeneza i zobacz, gdzie jest potrzebne LH a gdzie dopiero jest testosteron.
    www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Log dopiero zobaczyłem, hcg bierzemy zawsze ciągiem regularnie podczas stosowania saa. Niewyraźnie napisałem.

Można zbadać dht chociażby. Ewentualnie poczytać jakie są symptomy niedoboru i czy na nie cierpimy.

Panowie ment, dhb jakieś świeże opinie?
    Ostatnio edytowane przez mgr_mysza ; 05-10-20 o 14:15

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów