Strona 758 z 758 PierwszyPierwszy ... 258658708748756757758
Pokaż wyniki od 11 356 do 11 362 z 11362

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    PBlabs zaczal wyprzedaz. Ceny ciekawe ale nic jakos mega ze 50%, taniej.
    Osobiscie sie nie skusze. O ile test dzialal ok tak z ich Mastera E i Bolda nie bylem w ogole zadowolony.
    I uprzedzajac, pyt czemu? Bo nic mi nie ruszaly z estro. A to w Boldzie lub tym co go udaje lubie ze od poczatku wrecz trzyma mi zajebiscie stabilnie Estro przez co skora jest gladziutka i zero syfa i wulkanow ropy.
    Teraz wbijam z nowu UberPharma Bolda i juz po 3cim strzale skora zmieniona o 180stopni.

Ps. Ktos cos wie o jakiejs promce na Squibb? Ponoc ma byc czyszczenie stoku na koniec roku glownie Nandro.
    Przy jakims upuscie 20-30% ceny mogly by byc w koncu akceptowalne
    master i tren e sa teraz 300mg/ml w tej srebrnej etykiecie , a z krotkich tren 100 a master 150. tak samo bold i deca jest 250. maja byc mixy w typie 200cypio 200 deci i 200bolda, po 200 testa, trenu i mastera e. rip juz wyszedl w czerwonej szacie. 300deci plus 300 enana. oxa 100mg/ml. troche tego juz widzialem w tych wiekszych stezeniach, a sam bije teraz mastera 300 z cypkiem i primka. moge foty wstawic sylwetki jakby kogos interesowalo. kolejna rzecz najbardzej interesujaca to ma byc igf-1 oraz hgh rowniez. na to najbardziej czekam bo jeden moj kolega juz ten hgh mial po 50 iu pakowany w plynie.

a wyprzedaz maja robic ten sort w niebieskich naklejkach tren i master dlugi 200mg i tren i master krotki 80mg. ten niebieski design pewnie ma isc do lamusa i stad promo. a rabat ma byc wieksze niz 20-30% na te rzeczy z tego co wiem, ale jak wyjdzie to zobaczymy bo slysze w sumie o tej wyprzedazy od 2 miesiecy...
    "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

Cytat Zamieszczone przez garob Zobacz posta
    Hmmm, nie wiem jak reszta ale cena podstawowych testów poszła minimalnie do góry, więc nie wiem co to za wyprzedaż.
    moze masz w pamieci jeszcze ceny z 10ml butli - teraz sa 12ml.
    prop/cyp/npp z tego co pamietam jest tanszy - niewiele bo 5-10zl ale teraz jest taniej.

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    master i tren e sa teraz 300mg/ml w tej srebrnej etykiecie , a z krotkich tren 100 a master 150. tak samo bold i deca jest 250. maja byc mixy w typie 200cypio 200 deci i 200bolda, po 200 testa, trenu i mastera e. rip juz wyszedl w czerwonej szacie. 300deci plus 300 enana. oxa 100mg/ml. troche tego juz widzialem w tych wiekszych stezeniach, a sam bije teraz mastera 300 z cypkiem i primka. moge foty wstawic sylwetki jakby kogos interesowalo. kolejna rzecz najbardzej interesujaca to ma byc igf-1 oraz hgh rowniez. na to najbardziej czekam bo jeden moj kolega juz ten hgh mial po 50 iu pakowany w plynie.

a wyprzedaz maja robic ten sort w niebieskich naklejkach tren i master dlugi 200mg i tren i master krotki 80mg. ten niebieski design pewnie ma isc do lamusa i stad promo. a rabat ma byc wieksze niz 20-30% na te rzeczy z tego co wiem, ale jak wyjdzie to zobaczymy bo slysze w sumie o tej wyprzedazy od 2 miesiecy...
    Cyknij na PM jak cenowo GH ze Sq wychodzi
    Ostatnio edytowane przez krissxd ; Wczoraj o 12:28

Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    moze masz w pamieci jeszcze ceny z 10ml butli - teraz sa 12ml.
    prop/cyp/npp z tego co pamietam jest tanszy - niewiele bo 5-10zl ale teraz jest taniej.
    No właśnie nie. W listopadzie kupowałem cypka i wychodziło dokładnie 10 groszy taniej za butle 12 ml niż jest teraz. Enan wtedy też wychodził te 10 gr mniej.
    Wiadomo, nie chodzi mi o te śmieszne grosze tylko samo hasło, że teraz niby jest wyprzedaż.
    Ostatnio edytowane przez garob ; Wczoraj o 12:32

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    Te mixy to tyle 1ml i to nie będzie bolało?

Jaki polecacie AI po którym dobrze schodziła woda?po teściu podskórnym duża retencja jest, retro w miarę ok.Pamietam że po 6brono ładnie wodę ciaglo,takie lekkie ai.Stosuje ktoś teraz?

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Cyknij na PM jak cenowo GH ze Sq wychodzi
    Nie mam.nawet pojęcia w przybliżeniu. Ani nie mam do tego dostępu...

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Te mixy to tyle 1ml i to nie będzie bolało?
    Nic nie boli. Zero. Jak skończę sylwetkę robic i wylecze bark to ten mix Deca z boldem i cypio wezme sobie na sezon streetballowy. Deca poniesie poziom epo, bold da wydolność, a Cyp nie poleje A w dawkach do 300 kazdego nie przepompuje. Ripa tez odlożyłem ale to pewnie jakoś za rok Sprobuje z primka
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; Wczoraj o 23:06
    "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów