Strona 630 z 683 PierwszyPierwszy ... 130530580620628629630631632640680 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 436 do 9 450 z 10236

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Słyszałem, że bold jednak fałszuje wynik jak tren, tylko w dół. A nie zbija.

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta

partnerka stala, czy sprawdzasz sie czasem jescze w tej materii ;-) ??
    To tak należy się diagnozować przy stałej partnerce?

J/w bold nie zbija estro.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Nie zgodze się. Gdyby tylko maskowal wynik to wchodząc na bolda nie zmniejszal bym exe.
    Przy tesciu 500mg i 0.5tab exe e4d mam estro 30 czyli w gorze normy.
    Dodajac 400mg bolda musiałem zmniejszyc do 12.5mg a Czasami jak zapomnialem to nic się nie działo.
    Zero retencji, tlustego ryja i ilość syfow o 80% w dol na boldzie a wysyfia mnie od wahania estro . Wyglada dla mnie jak by bold czy to co miakem zamiast bolda zbijalo i trzymalo w miarę stabilnie estro .

O ile tren może wychodzic jako estro i to jest wina aparatury. Tj Nowe bardziej czule aparaty nie interpretuja trenu jako estro i masz prawdziwy wynik.
    Tak nie wyobrazam sobie co miałby robić bold by aparatura ktora wykrywa estro
    Nagle miała przestac je widziec (Co do maskowania).

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    No to ja Ci powiem, że biorę taką samą dawkę letro do tej samej dawki teścia i dorzuciłem prawie gram bolda (tak wiem, mam wyjebkę) i na pewno estro nie poszło w dół, bo odczuwam to mocno po pompowaniu się np. nóg na bieżni itd.
    Może kwestia indywidualna, może nie. Ja jednak nie czuję różnicy z i bez bolda.

Sztywny Pal Azji
    No to ja Ci powiem, że biorę taką samą dawkę letro do tej samej dawki teścia i dorzuciłem prawie gram bolda (tak wiem, mam wyjebkę) i na pewno estro nie poszło w dół, bo odczuwam to mocno po pompowaniu się np. nóg na bieżni itd.
    No jest szansa że żaden z nas nie ma bolda.

Wydaje mi się, że ja mam bolda bo widze różnicę w RBC. Przy pierwszym kontakcie z tym środkiem myślałem, że mam wyjebke bo RBC w normie ale dopiero potem doczytałem, że wzrost nawet niewielki to już jest różnica. I rzeczywiście, sprawdziłem z wynikami bez bolda i jest różnica.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Co warto kupić w Egipcie? Pregnyl dostępny?
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

co do bolda piszą też: "ze jednym z metabolitow bolda jest 1,4 dienedone ktory dziala jak IA."
    ale to chyba broscience póki co. ciekawe wtedy mógłby np maskować albo faktycznie coś zbijać estro.

Jednak odczucia ludzie mieli tak jak na niskim estro a wiec raczej nie chodzi o same zakłamanie badania

Ja dawałem i 1,4 g ew i z estro nie czulem zmian ale nie każdy tak musi mieć bo jedni wala duzo bolda i maja nikłe efekty i odczucia nawet na dawkach 2g ew chociazby Mm1986 jak dobrze pamietam a niekorzy dadza 1ml ew i odczucia maja swietne ale i czuja efekty zbicia estro

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Co warto kupić w Egipcie? Pregnyl dostępny?
    Cidosteron i Cidoviron oraz tramal

2 lata temu mieli jeszcze suste ale nie pamietam pod jaka nazwa ale rok temu juz nie widzialem ;/ i yansza byla niz enan mmm miodzio

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    To tak należy się diagnozować przy stałej partnerce?
    a co Ty Kenio, palcem robiony byles ?
    "Triumf to mój bóg."

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Z tego co kojarzę z bro science forów z za oceanu, bold nie fałszuje wyników i nie zbija estro, może blokować w jakiś sposób cześć receptorów, czyli poziom produkowanego estro nie zmienia się, tylko nie wszystko na nas odziaływuje cxy jakoś tak.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów