Strona 726 z 726 PierwszyPierwszy ... 226626676716724725726
Pokaż wyniki od 10 876 do 10 880 z 10880

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Nie wspomniałem, że samo mięso
    Nie ma szans takiej ilości mięsa wbić w tak krótkim czasie i sobie zdaje z tego sprawę. Jakieś liczby konkretne podałem , ale one są tylko umowne. Jakiś orientacyjny cel :P
    Jakieś propozycje co do tego okresu, żeby wykręcić jak najwięcej ?
    Dużo osób mówi, że bolda 400mg mogę sobie darować, że za mało.
    Jakieś mądre głowy co sądzą na ten temat?
    Prosekto?

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez vhailor Zobacz posta
    jak on się ma do normalnego?
    Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    Wedlug internetow Nie wielka.
    Niby lepszy do krótkich cykli ok.12tyg.
    I są sprzeczne opinie nt tego ze iniekcja boli mocno, lekko i że prawie nie boli. I ponoc kiedys byl bold prop i to dopiero jebało zdrowo...
    dokladnie tak jak piszesz z krotszymi cyklami, ale Ci co stosowali twierdza, ze cypio jst jednak silniejszy, co potwierdzalyby badania robione na nebido vs testosteron cypionate, nie wspominajac juz o enanthate. to nie byl bold prop tylko acet.
    analogiczna sprawa z dhb - prawie nikt nie potrafi tego zrobic a nawet jak niektorzy potrafia to podatnych ludzi dhb zjada.
    znajomy kucharz co naprawde fajne klarowne soki robi na wysokich stezneiach i bez walenia chorych ilosci siuwaxu w srodek, zamowil duzo dhb i wszytsko w smietnik poszlo, bo ani jednej partii nie udalo mu sie wygotowac co by sie dalo wbic.
    ja swietnie wspominam dhb z apexa w niebieskich butlach- jeden z najlepszych srodkow/partii jakie wbijalem, ale patrzac na totana bezbolesnosc zdaje mi sie ze max 100-110 tam bylo a nie jak na etykietce 150. no ale tyle wystarczalo zeby robilo robote
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; Wczoraj o 13:30
    "Triumf to mój bóg."

Cytat Zamieszczone przez l'arbre Zobacz posta
    Dużo osób mówi, że bolda 400mg mogę sobie darować, że za mało.
    Jakieś mądre głowy co sądzą na ten temat?
    Prosekto?
    to nie sluchaj duża osób bo nie wierze ze ponad 300mg boldka moze nie klepnac
    daj 500 testa mixa, 400 bolda. 7 tyg mete i jak bedzisz konczyl mete to zastnaow sie w ktora strone chcesz dlalej isc.
    "Triumf to mój bóg."

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    to nie sluchaj duża osób bo nie wierze ze ponad 300mg boldka moze nie klepnac
    daj 500 testa mixa, 400 bolda. 7 tyg mete i jak bedzisz konczyl mete to zastnaow sie w ktora strone chcesz dlalej isc.
    Jw. 450mg dobrego bolda dla mnie robi super. Nie ogarniam jak można bić 700-1000mg.

@Prosekto fakt że krotszy estr klepie mocniej jest logiczny.
    Np. Nebido ma taki lancuch weglowy ze aktywnej substancji jest mniej niz np w propie.
    Bijac sok piszemy ile bijemy estra a nie substancji. Stad 50mg propa to jednak wiecej testosteronu niz 50mg enana .
    Do tego krotszy ester gwarantuje ze stezenie jest osiagane szybciej , i jest wyzsze.
    Dodatkowo pozostaja nie do konca zbadane niuanse na wplyw estru na powinowactwo do receptorow, lub na moc oddzialywania na nie.
    Nie na darmo jednak jest to cale broscience ze enan zamula i podchodzi woda, cypio daje lepsze samopoczucie itp.

Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    Jw. 450mg dobrego bolda dla mnie robi super.
    Nie na darmo jednak jest to cale broscience ze enan zamula i podchodzi woda, cypio daje lepsze samopoczucie itp.
    Można to nazwać bro science. Mozna nazwać obserwacjami klinicznym
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; Wczoraj o 19:50
    "Triumf to mój bóg."

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów