Strona 710 z 735 PierwszyPierwszy ... 210610660700708709710711712720 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 636 do 10 650 z 11025

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Ktoś próbował coś z tego labu? Od
    niedawna krąży u mnie w okolicy, mam test propek i enan, jak na razie spoko, ale inne? mają też antek ini i letro.

http://gorillazpharmacy.pl/letrozole-oral-5mg-ml-10ml/
    http://gorillazpharmacy.pl/oxymetholone-50mg-ml-10ml/
    http://gorillazpharmacy.pl/wp-conten...8/07/teste.jpg

Coraz wiecej firm na necie juz na "legalu" handluje ja akurat firmy nie znam ale z checia poczytam opinie innych

Dodam tylko ze podejrzana cena boldka jak na ceny underów

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Dodam tylko ze podejrzana cena boldka jak na ceny underów
    Podobna jak na tym PBlabs. Mam obecnie bolda ktory bardzo chwale z tym że to jest jeden z tych co ubija i trzyma estro nisko. Planuje stestowac ten z PB. Z doswiadczenia(Tj jak schodze) wiem że odbicie estro po boldzie to u mnie jakoś z 2 tyg gdzie zaczyna mnie wysyfiac i ryj tlusty, więc będę miał jasny obraz po 2 tyg czy ten ich bold ma cokolwiek w sobie
    (Obecnie przy 650mg susty jem jakoś 1/4exe na tydz!a jakos od 2tyg w ramach testu nie ruszam w ogole i troche wysyfilo mi plecy teraz, Gdzie normalnie 3/4 musi lecieć bo jest lipa )

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    Podobna jak na tym PBlabs. Mam obecnie bolda ktory bardzo chwale z tym że to jest jeden z tych co ubija i trzyma estro nisko. Planuje stestowac ten z PB. Z doswiadczenia(Tj jak schodze) wiem że odbicie estro po boldzie to u mnie jakoś z 2 tyg gdzie zaczyna mnie wysyfiac i ryj tlusty, więc będę miał jasny obraz po 2 tyg czy ten ich bold ma cokolwiek w sobie
    (Obecnie przy 650mg susty jem jakoś 1/4exe na tydz!a jakos od 2tyg w ramach testu nie ruszam w ogole i troche wysyfilo mi plecy teraz, Gdzie normalnie 3/4 musi lecieć bo jest lipa )
    Wysyfia Cię, nie dlatego że wyższe estro. Tylko dlatego, że się zmienia poziom. Jak się ustatkuje, syfu zniknął, chyba że bić będziesz 1,3g i więcej wtedy już może syfic od bardzo wys poziomu.
    Wachania hormonów są najgorsze i to one najwięcej skutków ubocznych dają.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Mazee171 Zobacz posta
    Wysyfia Cię, nie dlatego że wyższe estro. Tylko dlatego, że się zmienia poziom. Jak się ustatkuje, syfu zniknął, chyba że bić będziesz 1,3g i więcej wtedy już może syfic od bardzo wys poziomu.
    stad miedzy innymi mit ze hcg syfi a syfi od tego ze hormony sie stabilizuja po kuracji
    "Triumf to mój bóg."

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Mazee171 Zobacz posta
    Może nie jasno napisalem.
    Obecnie bity bold trzyma mi estro na stalym poziomie, praktycznie bez wahan jak to na exe(zbicie, naprodkuowanie, zbicie).
    Stan mojej skory to obecnie ideal. Maks jakis 1 syfek a sa dni ze jest super gladko itp.
    Wszystko zaczyna sie walic jakos po 2tyg od przestania bicia Bolda(lub tego co mam.w srodku).
    Dlatego tez uwazam ze jak zmienie dostawce Bolda to w ciagu 2 tyg po stanie swojej skory stwierdze czy siedzi tam cokolwiek czy moze np sam olej(bo z nowu zacznie wysyfiac).
    @Prosekto
    Fakt, ale To jest pewne uproszczenie ze hcg syfi. Tj wbijasz i są syfy.
    To troche Tak jak by pisac że to nie upiles się 8 piwami tylko alkoholem w nich zawartym.

Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    ).
    @Prosekto
    Fakt, ale To jest pewne uproszczenie ze hcg syfi. Tj wbijasz i są syfy.
    To troche Tak jak by pisac że to nie upiles się 8 piwami tylko alkoholem w nich zawartym.
    nie o to mi chdizlo tylko o to, ze bez hcg po cyklu bedzies zmial takie same albo gorsze syfy, wiec powietrzem sie nie upijesz wtedy
    "Triumf to mój bóg."

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Nie rozumiem szybkich pomysłów na odblok.
    Ja lecialem i700 mg test i szło jako takie teraz daje z 250 i do tego ciągle hcg i jest nawet lepiej.
    Jak zdecyduje na zejście to dam z pół roku hcg tak aby weszło na górne widełki i może bez clomu się uda jeśli nie to coś na koniec się da.
    Odblok na szybko nie ma sensu.

Tak jak ktoś pisał w rekreacji fajnie się sprawdza 3 miech test, później z 3 coś mocniejszego z testem i później hcg w granicach normy aby to jakoś hulalo na przyszłość.
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 11-07-18 o 20:46
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Szybkie pomysły na odblok sa jak nam na koksie zdrowie siada czy psychika i zaraz czlowiek chce skonczyc i wrocic do normalnosci

Sztywny Pal Azji
    ta... szkoda ze to tylko zazwyczaj pogarsza sprawe

Cytat Zamieszczone przez Mumino222 Zobacz posta
    ta... szkoda ze to tylko zazwyczaj pogarsza sprawe
    jak kazde dzialanie na emocjach
    "Triumf to mój bóg."

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Pany, schodzę z testa na pare miesięcy, co między czasie mógłbym sobie zarzucić żeby nie było za basz spadkow? Nie sterydianowe i nie wchuy drogie

Kreatyna, beta alanina, gw np

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Pany, schodzę z testa na pare miesięcy, co między czasie mógłbym sobie zarzucić żeby nie było za basz spadkow? Nie sterydianowe i nie wchuy drogie
    To moze kamienie do worka na plecy? Trening 24/7 .

Chyba nic tak serio
    No cała gama tych super srodkow i katechin roślinnych jest tak droga że moim zdaniem to już lepiej ciagnac HTZ by trzymać testa w górze non stop

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów