Strona 429 z 464 PierwszyPierwszy ... 329379419427428429430431439 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 421 do 6 435 z 6955

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Witam,

Ja mam obszerniejsze pytanie.
    Rozmyślam już długo o sarmach. Mam w planach redukcje którą kończę pod koniec marca.

I chciałem powiedzmy w połowie marca zacząć brać ostaryne razem z GW.
    Jakie to powinny być dawki ? Potym PCT, jaka długość przerwy ?
    potem pewnie ostaryna LGD, jakie dawki ?
    Potem znowu odblok i przewa ?
    Potem może ostaryna rad140 ?
    lgd rad140 ?
    ldg rad140 sr9009 ?

Chodzi mi w skrócie o 'zaplanowanie' 4-5 cykli na sarmach. Wzięcie pod uwagę długości przerw, dawki.
    Dobór środków aby od standardowego przejść na mocniejsze, na połączenia. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jak szukacie dobrej oxy to macie androchemu, nawet primke mają dobra co zbadan niezależnych winykało jak dobrze pamiętam ,a oxe też duzo osób chwali...natomiast jak ktos chce tanszą w ładnym opakowaniu do genesis zbiera dobre opinie albo od SA ale tutaj bez ładnego opakowania ale przynajmniej cena dobra...u mnie te firmy znajomi chwala i proszą o więcej

Cytat Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta
    Nie o jakość chodzi a to co jest rzeczywiście w środku,
    na innym forum ludzie pisali jak puchli na jego mk,
    ja akurat takowe bralem od Wojtka i zakładając, że było tam mk(opis i działanie pokryły się), to żadnego podlania czy takiego wzrostu wagi nie zauważyłem.
    MK puchnie sie ładnie sam 1 raz jak brałem to paluchy puchły jak na hgh tak samo łydki...norma

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Jadłem oxe andro, już nawet po 8 tabsow, żeby skończyć opakowanie i sam wypełniacz.

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    nawet primke mają dobra co zbadan niezależnych winykało jak dobrze pamiętam
    Ziki, kopsniesz jakiś link do tych badań?

Co na apetyt, bo lipa u mnie na enanie się zrobiła- nie ma motywacji, apetytu, humoru i postępów.Huj wie co się porobiło. Meta odpada.

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Ja bym zrobił najpierw hormony, żeby zobaczyć co nie gra.

Są ok, symex trzyma w normie. Może zmiana środka, ewentualnie zmiana dawki by pomogła, bo jest zmuła totalna. Może cypek zamiast enana coś ruszy. W co celować, bo dotychczas wszystko z apteki miałem.

Sezonowiec Awatar Condor
    To zgnij na 14 godzin w łóżku i potem zobacz, może brak snu ? Mnie też muli ale jak sie wyspałem to było ok .

Z tym snem to masz pewnie trochę racji, bo ostatnio jest go za mało.
    Gdzie znajdę cennik squibb, konkretnie interesuje mnie cypek. No i jak z dostępnością. Może być na PW albo tel bo niektórzy mają.

Zwierzokoks Awatar vhailor
    sly jeszcze możesz dodać rhd lub ash z ziółek
    JB.

zajadał ktos Oxanabolon z Neogenicy ?

Cytat Zamieszczone przez vhailor Zobacz posta
    sly jeszcze możesz dodać rhd lub ash z ziółek
    Spróbuję ashy, a rhd co toto jest?
    Jest sens łączyć enana z cypkiem (zmniejszając dotychczasową dawkę enana- dodałbym cypka)- muszę to jakoś wykombinować, bo zostało mi kilka paczek prolki, a chciałbym powoli wskoczyć na cypka.

Rhodiola. Na spokojnie skończ tą prolke i wejdź na cypka. Chyba że koniecznie chcesz mieszać

Nie chcem ale muszem. To co mi zostało + cypek który dojdzie i pęknie mi pół roku na teściu, czas w końcu odpocząć od soku.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów