Strona 806 z 818 PierwszyPierwszy ... 306706756796804805806807808816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 076 do 12 090 z 12269

Wątek: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Zwierzokoks Awatar fosa
    woda bakteriosatyczna, potrzebuje kilka ml.
    ktos cos?

metanabol z expomed ma 25 mg tab tylko?? bo na porcje to duzo nie ma mniejszych gramatur?

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Masownik Zobacz posta
    metanabol z expomed ma 25 mg tab tylko?? bo na porcje to duzo nie ma mniejszych gramatur?
    Złamać nie można? Kup gilotynke do tabletek.

mozna ale zwykle były 5 lub 10 mg

Zwierzokoks Awatar prosekto
    gilotynka grosze kosztuje, a ta mete bralem jakis krotki czas 1 tabl dziennie do posilku przedtreninowego i pompa moc .... z reszta sprobujesz to sam zobaczysz, spokojnie mozna dawac raz dziennie
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Byki, zważywszy na sezon letni, przypominam, że zostało mi trochę tussi i sally &-)

A mi kilka paczek aptecznego enana.

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    gilotynka grosze kosztuje, a ta mete bralem jakis krotki czas 1 tabl dziennie do posilku przedtreninowego i pompa moc .... z reszta sprobujesz to sam zobaczysz, spokojnie mozna dawac raz dziennie
    meta brana w malutkich dawkach, podczas przymusowej miesięcznej przerwy w treningach, to dobry pomysł na podtrzymanie formy i samopoczucia?

no to spoko

Witam
    Spalacz z efedryna i geranium plus joszka da rade czy za mocne combo?
    Zapewne jest tam ephedra a nie efedryna, a to roznica ;0

Ostatnio robiłem porządki w szafce i znalazłem spalacz od Astro Labs G bomb data sie konczy, wiec szkoda by go nie wykorzystać, dieta tluszczówka wiec z weglami nie ma problemu, Bf ok 8% teraz
    Nie da sie tego jakos pogodzić? Nie wiem jak, np trening rano nad czczo,joszka z kawa a ok 30min przed treningiem spalacz? Albo darowac kawe sobie bo niby w spalaczu jest juz te 200mg
    A jak trening po południu to jedna dawka joszki z rana nad czczo z kawa, druga godz przed treningiem a 30 min przed spalacz lub alternatywa 2tyg spalacz, nastepne 2 tyg joszka i tak w kolo?
    Ostatnio edytowane przez miesko ; 30-06-19 o 15:51

Cytat Zamieszczone przez maras88 Zobacz posta
    no to spoko
    Podtrzyma masę i dopamine podbije a to potrzebne jak się nie ćwiczy

Wrzucam jako opinie i ciekawostkę, w Europie w obiegu farmaceutycznym w Rosji jest sibutraamina z jakimiś dodatkiem przeciw ból głowy itp. Udało mi się zdobyć będąc na wschodzie, biorę od 4 dni 1kaps( 15mg sibu+dodatki). Powoli stwierdzam to jest to co szukałem najadam się dość szybko oraz nie mam problemu przejść obojętnie przy ciastku co było moim problemem.
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Ciśnienia nie podnosi ??

Nic przy tej dawce, tym co podnosila szczególnie u kobiet to poczytaj dawne fora jakie dawki brały...
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów