Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Siłownia i mata

Zwierzokoks Awatar cziken

Siłownia i mata

Panowie jak to jest z robieniem masy trenując na macie i siłowni? Chodzi mi dokładnie o to czy np bez maty jesteśmy w stanie rozwinąć większa muskulature ? Czy trenowanie na macie blokuje przyrosty masy?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

tzn samą kaloryczność to da się jeszcze ogarnąć, a hormonalnie ? na bombie ten problem by odpadł ? Nie chodzi mi o jakieś mega wielkości, nie mam zamiaru być karkiem, który ma problemy z poruszaniem, ale jednak pare kg i cm w obwodach bym dorzucił. Pytam, bo zastanawiam się jak to dalej rozkminić, bo teraz to redukuje jeszcze przez wakacje więc nie martwie się aż tak masą.
    Ostatnio edytowane przez cziken ; 09-07-13 o 11:23

Moderator: grappling Awatar _Luk
    żarcie i regeneracja, dużo białka i zielonego żeby nie zakwasić organizmy,

Gwiezdna Gwardia
    cziken - nie ma odpowiedzi, bo co innego trening na macie rekreacyjnie, 2x w tygodniu, a co innego zapierdziel codziennie lub dwa razy dziennie. Dopingu nie polecam, nikomu. Na macie, przy aktywnościach beztlenowych ryzyko kontuzji wzrasta diametralnie (zaburzona synteza kolagenu).

Dieta, regeneracja, względnie suple - tyle.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez cziken Zobacz posta
    tzn samą kaloryczność to da się jeszcze ogarnąć, a hormonalnie ? na bombie ten problem by odpadł ? Nie chodzi mi o jakieś mega wielkości, nie mam zamiaru być karkiem, który ma problemy z poruszaniem, ale jednak pare kg i cm w obwodach bym dorzucił. Pytam, bo zastanawiam się jak to dalej rozkminić, bo teraz to redukuje jeszcze przez wakacje więc nie martwie się aż tak masą.
    pierwsze i najwzniejsze: doping nie rozwiazuje problemu jest srodkiem do osiagnieca celu. nie ma takich cudow jak wezme i "problem odpadnie"

noi po co redukujesz skoro jestes niezadowolony z niedobboru masy? zawody? czy poprostu skaczesz z kwiatka na kwiatek i nie masz dlugofalowego celu?
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 10-07-13 o 14:31
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

redukcje robie przez wakacje, aby zbić do zadowalającego bf`u i wtedy chcialbym dołożyć masy i jak widzisz zastanawiam się jak to pogodzić z matą i czy w ogóle można, a pytanie zadałem teraz żeby jasno móc określic soibe drogę do obranych celów, a nie zastanawiać się w trakcie czemu coś jest nie tak/ dlaczego nie jest tak jak założyłem. Co do samego bf`u i ilosci masy to kwestia estetyki, a nie zawodów, matę traktuje jako pasje/hobby nazwij jak chcesz(- czerpie z tego radość i nie chciałbym rezygnować), choć nie wykluczam startu w zawodach, ale jak już mówiłem nie jest to moim celem.
    Ostatnio edytowane przez cziken ; 10-07-13 o 20:20

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez cziken Zobacz posta
    redukcje robie przez wakacje, aby zbić do zadowalającego bf`u i wtedy chcialbym dołożyć masy i jak widzisz zastanawiam się jak to pogodzić z matą i czy w ogóle można, a pytanie zadałem teraz żeby jasno móc określic soibe drogę do obranych celów, a nie zastanawiać się w trakcie czemu coś jest nie tak/ dlaczego nie jest tak jak założyłem. Co do samego bf`u i ilosci masy to kwestia estetyki, a nie zawodów, matę traktuje jako pasje/hobby nazwij jak chcesz(- czerpie z tego radość i nie chciałbym rezygnować), choć nie wykluczam startu w zawodach, ale jak już mówiłem nie jest to moim celem.
    zejscie do zadowalajacego bf przy braku masy to wg mnie bezsens. przerabialem juz to i wiecej nie opelnie takiego bledu. braki w masie i w detalach ZAWSZE wyjda po redukcji i NIGDY nie bedziesz zadowolony, jelsi uczciwie na siebie spojrzysz.

jest do pogodzenia to co mowisz. kwestia tylko ile masz czasu i kasy. jaka masz prace, jakie doswiadczenie w treningu i przedwszytskim regeneracje. o odzywnianiu nie wspominam.
    ogolnie temat rzeka to co mowisz. jak ogarniesz te sprawy to mysl o "bombie"
    z tym, ze mowie o dawkach na polechtanie receptorow. z Twojej wypowiedzi wnioskuje z epowinny wystarczyc.
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów