Strona 38 z 38 PierwszyPierwszy ... 28363738
Pokaż wyniki od 556 do 568 z 568

Wątek: Rower - jaki?

Tez mam te wkladke w novatexie. Bardzo dobra.
    Musze kupić na zmianę jeszcze jedne spodenki i te forzy bralem pod uwagę.
    Dzięki za opis.

Sztywny Pal Azji
    w rogelli nikt nie jezdzi? mam dlugie jesienne i jestem zadwolony. teraz musze kupic krotkie na szelkach bo martesy maja z 3 lata i z 10 tys km przebiegu i sie lekko wygniotly. jednak dawaly rade nawet na 250km. chyba nie jestem zbyt wymagajacy

Macio, wpadasz w sierpniu?

Jaszczomp BF
    Raczej nie bardzo, raz na 2-3 tyg uda się pokręcić więcej niż w koło komina, żeby potem w tygodniu pójść poboksować i wrócić z pękniętym nadgarskiem, palcem, "złamanymi" plecami, od grudnia mam mega problem z kontuzjami nie wiem co się dzieje, ale sypie się masakrycznie, stąd nawet nie ma formy ani sprawności żeby pojeździć coś więcej, a był plan na wyjazd nad morze ale raz kontuzje mi to wybiły z głowy, a dwa siodełko ...

Ja pierdolę.

500km - 3 dętki

mam obręcz 622x13c
    oponkę 700cx35
    (koło tylne)

Ogólnie powinno hulać a dzisiaj po to wjechałem na potężne wzniesienie, żeby z niego sprowadzić rower...

Jestem prawie pewien, że wina opony, bo to najtańszy chińczyk, jaki był w sklepie

Pozostaje mi pytanie - jaką oponę kupić tak w okolicy 70zł(chcę możliwie zbliżoną do tych 35mm)?
    I czy najlepiej dopasować dętkę do wymiarów opony albo czy warto eksperymentować z np. mniejszymi, czy dopasowanymi do obręczy?

Rower typu cross.
    Ostatnio edytowane przez PapaSmerw ; 15-08-17 o 16:50

Sztywny Pal Azji
    schwalbe kojak. mam w fitnesie. 3tys bez kapcia najechane od nowosci albo i wiecej bo nie pamietam przebiegu calkowitego.

Zwierzokoks Awatar fosa
    crossie u siebie od dłuzszego czasu mam Vittoria roadrunner 28 x 1,0. jezdze juz na drugim takim komplecie, maja niby jaka wkładke kewlarową.
    moze 10% trafi mi sie drogi przez las wiec nie widze sensu dla szerszej opony lub dla jakiejs z bieznikiem

Jaszczomp BF
    U mnie też Kojaki i bez pany ani razu jak na razie , teraz mniej jeżdżę na nim ale 2tyś najechałem a opony używki bo rower też używke kupiłem

Dzięki Panowie

Nie mieli w sklepie kajaków, wziąłem turago - półkę niżej i bieżnikowane. Wygląda solidnie.

Sztywny Pal Azji
    http://allegro.pl/cube-attention-sl-...550493346.html

dzisiejszy nabytek.jak znalazl na jesienne chlodne i mokre popoludnia:-D

Jaszczomp BF
    Brałeś z tej aukcji ? bo w sumie w tej cenie miałbyś 2017 z tego co widzę o dziwo parametrami chyba po za piastami się nie różnią a 300zł mniej.

http://www.bikeatelier.pl/rowery/row...ck-n-blue-2017

Rower ładny tak czy inaczej ;-)

Mi dojechało nowe siodło Selle Italia Flite TI + kolejny bidon Camelback Podium (500ml na siłkę będzie), i Chamois Butt'R kilka małych saszetek na próbę .... i chuj nie mam kiedy nawet tego przetestować bo nonstop kontuzja jakaś wypierdala.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 27-08-17 o 14:07

Sztywny Pal Azji
    nie bralem z tej aukcji.aukcja co bralem sie skonczyla ale biore przez sklep za 3269zl. 2017 rocznik.

Mscio ten rower co wrzuciles ma zupelnie inny amor i tu jest cala roznica. wersja sl ma rock shox silver solo air. amor powietrzny cena ok 1000zl.a w tym drugim zwykla sprezyna cena jakies 700zl.

Jaszczomp BF
    aaa to nawet nie zwróciłem uwagi , z przyzwyczajenia z fitnes/szosy sprawdzałem napęd itd nie zwracając w ogóle uwagi, że tam amor jest

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów