Strona 47 z 47 PierwszyPierwszy ... 37454647
Pokaż wyniki od 691 do 703 z 703

Wątek: Rower - jaki?

Kupiłżech
    jutro odbieram
    Scott Speedster 40

Jaszczomp BF
    Ten model co ja tylko mam 20tke na 105, szerokości i szybkości ;-) , nagraj vloga z Parysem nad Wisłą jak na szosach śmigacie hehe ;-)

macio09 ten cube taki jak twoj tak ?
    http://allegro.pl/bdrowery-cube-sl-r...360938506.html
    Mam na oku 4 sztuki uzywane. Dwie rozmiar 56 i dwie 59. Tylko nie wiem czy 59 nie bedzie za duzy. Wzrost cos kolo 180-182cm. Myslisz ze warto w ogole jechac ogladac 59 bo kawalek drogi bede mial ?
    Ten tez wydaje sie spoko https://www.olx.pl/oferta/rower-fitn...tml#e11278c8b6

Jaszczomp BF
    Tak taki jak ja mam.

Do śmigania po mieście 56 Ci wystarczy, przy dłuższych trasach mnie już kolana bolały przez przymałą ramę, i ja bym wolał własnię te 59, brat jest mojego wzrostu i okazyjnie kupił też takiego Cube tylko nie pro, i z 2014 roku , ale osprzęt grupa wyżej czyli Tiagra tyle że starsza seria.. ale na tym 62 jeździ (i ja też jeździłem) i jest ok, także IMO te 59 warto zobaczyć bo to będzie takie realne 56 (w innych rowerach)

No ten drugi ma już 105tke napęd czyli 2 grupy wyżej niż ten pierwszy jednak ... jak nie chcesz bić rekordów prędkości to moim zdaniem ta Sora z pierwszej jest wystarczająca (mam i sore i 105 w drugim rowerze i na obu jeździ się fajnie i nie czuć jakiejś różnicy , głównie tylko przy jeździe z górki, wtedy lepiej rozpędza się na 105 bo ma 11 tarczy, a sora 9 więc może brakować trochę przełożenia)

Oba ładne, ale jeśli ja miałbym wybierać to raz że stylistyka bardziej mi się podoba wlaśnie ta szaro zielona, a dwa wolałbym mieć tarcze i Sore, niż nie mieć tarczy i 105tke
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 26-05-18 o 23:14

Jaszczomp BF
    Chociaż to też zależy bo może masz krótsze nogi i będzie Ci Cube 56 bardziej pasował.

Ja mam w Scott:
    Rura podsiodłowa 56cm i pozioma 56cm - i taka rama dla mnie jest optymalna

w Cube jest:

rozmiar 56 - rura podsiodłowa 52 , a pozioma 57,3 - i tutaj przy trasach 200-300km jak wracałem to już ostatnie np. 30km jechałem z kłuciem w kolanach, podobnie gdy np. robiłem co drugi dzień krótkie trasy po 40-60km to po 2-3 takich trasach też już czułem że kolana muszą odpocząć, kombinowałem z ustawieniami siodła ale nie pomogło, kupiłem tego Cube gdzie jest o te 4cm dłuższa rura podsiodłowa i problem zniknął.

Teraz na Cube prawie nie jeżdżę, głównie używa go brat jak jedziemy gdzieś we dwóch 30 do max 90km i on nie narzekał żeby go coś bolało, ew że go skurcze łapały ale to raczej nie od ramy hehe - a wzrostu ma też 181-182 (ja mam 183)

Zwierzokoks Awatar fosa
    Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    Kupiłżech
    jutro odbieram
    Scott Speedster 40

ujdzie

pamietaj o spd coby nie wygladac jak wiesniak jezdzac w zwykłym bucie

Jakie opony w rozmiarze 622x28c? Do zwykłego trekkingowca. Coś budżetowego, ale nie za 20zł znowu.
    CONTINENTAL Ultra Sport II 700X28C drutowa a kevlar. Co za różnica? Bo w cenie 20zł na sztue i wolałbym jak już to tę drutową. Chcę dowalić ze 7 atm i śmigać troche szybciej po asfalcie kosztem wygody.

W Deca w okolicach mojego budżetu znalazłem coś takiego: https://www.decathlon.pl/opona-resis...d_8351381.html.

Jaszczomp BF
    Kevlar możesz zwinać, jest dużo lżejsza niż drutowa ... jeśli masz wyjebane na wage to bierz drutową, różnicy nie odczujesz w trekkingu i tak wg. mnie.

(drutowa = drut na rancie opony , kevlar nie ma tego drutu dlatego jest lżejsza)

Opony btwinowe nie wiem jak, ale u Siebie mam w Cube Schwalbe Kojak a w szosie wlasnie Ultra Sporty II
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 28-05-18 o 11:22

Dzięki, to się nawet dalej nie zastanawiam. Wagą się nie przejmuje. Wezmę Continentale, bo cenowo podobnie jak btwin.

fosa budżet na SPD będzie w lipcu, nie moge sie doczekać

Zwierzokoks Awatar fosa
    nie wierze ze majac taka firme nie wyrzygasz od tak 1000zł

Jaszczomp BF
    On jak Gowin

jezdzilem dziś takim Canyonem Urban
    cudo

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów