Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930
Pokaż wyniki od 436 do 450 z 450

Wątek: Rower - jaki?

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Na te wszystkie seriwy korby itd. ile sezonow liczyć? Drożej niż serwis auta
    Ostatnio edytowane przez Poki ; 29-01-17 o 14:38
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Zwierzokoks Awatar fosa
    łancuch i kaseta co 10tys km
    korba co 3 powyzsze wymiany
    centrowanie kółek oraz jakiś podły serwis 1x w roku styknie

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Dziękuję.
    Nakreśla się wszystko co potrzebne w eksploatacji tego urządzenia.

Kupiles?

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Nie. Nawet jeszcze nie odwiedziłem salonów.
    Trochę to zajmie, bo wpierw muszę pojeździć, pomierzyć ramy. Następnie przeprowadzić wywiad środowiskowy. W tym czasie wierzę, że dziewczyna znajdzie pasujący jej kolor, a sprzęt będzie akceptowalny. Wtedy zapytanie ofertowe wysyłam już mailowo do każdego z salonu i zbieram oferty w celu wybrania najkorzystniejszej.

Zwierzokoks
    ja wczoraj zamówiłem lemondkę,zobaczę jak to się ma do dłuższej jazdy. Biłem się z myślami czy cube road race pro zmieniać na szosę ale chyba ostatecznie zostanę jeszcze z tym fitnesem.

Sztywny Pal Azji
    te fitnesy cube sa bardzo udane. mam road pro i jestem bardzo zadowolony.

Zwierzokoks
    No ja też jestem zadowolony, jednak śmigam głównie po asfalcie i ciągnie trochę w stronę szosy, ale też teraz zdarza mi się zjechać na jakiś żwir i czasem strach że Kojaki w końcu na ostrym kamieniu nie dadzą rady, stąd też to mnie powstrzymuje na razie przed szosą bo wtedy już tylko asfaltowe drogi.
    Tak 80% publiczne drogi i do 20% jakieś dojazdy nad zalew czy nie asfaltówki.

Ale obserwuje allegro jak się trafi jakaś fajna używka w dobrej cenie to mogę się nie powstrzymać i najwyżej będą dwa ;-)

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Nie. Nawet jeszcze nie odwiedziłem salonów.
    Trochę to zajmie, bo wpierw muszę pojeździć, pomierzyć ramy. Następnie przeprowadzić wywiad środowiskowy. W tym czasie wierzę, że dziewczyna znajdzie pasujący jej kolor, a sprzęt będzie akceptowalny. Wtedy zapytanie ofertowe wysyłam już mailowo do każdego z salonu i zbieram oferty w celu wybrania najkorzystniejszej.
    Sugerowałbym jednak nabrać tempa. Kwestia telefonow i przmiarek to maks 1-2 dni.
    Jak sie zrobi w koncu wiosna,a licze, ze w marcu juz bedzie super to ludzie ruszą do sklepów po rowery (i na serwis). A wtedy nie ma zmiluj, nie beda sklonni do obnizek ponad te co i tak sa wkalkulowane w cene.

Zwierzokoks

W weekend byla calkiem fajna pogoda (choc u mnie mocno wialo).
    Pojezdzili?

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Nie ma Crosswayu na testy :/

Sezonowiec Awatar TPastrana199
    <chwale się>

Zrobiłem wreszcie swoje rowery na nowy sezon.

Zjazdówa (Nukeproof Pulse) - Waga 18,3
    Nie zmieniałem nic poza serwisem zawieszenia i podstawowych zużytych rzeczy jak linki i pancerze. Dzielnie dawała rada w takim secie w poprzednim sezonie, więc i w tym da radę.

Rower XC (Felt) - Waga 10,3
    Mocno go doinwestowałem i zmieniłem w nim cały napęd, hamulce z manetkami, mostek, kierownica i rogi. Dodatkowo serwis amortyzatora, który odwiedził aż dwa serwisy w Polsce bo jakiś czas temu złamałem w nim tłumik. Trafił ostatecznie do głównego dystrybutora DT Swiss w PL i przeszedł kompletny serwis z wymianą uszkodzonych części. Mam jeszcze do niego 3 komplety opon (teren, lekki teren, szosa). Testowałem go na weekendzie i jest rewelka. Wszystko chodzi tak jak chciałem i jeździ się na nim bajecznie

Zwierzokoks
    Ten Nuke dobry bandyta ;-)

Ja wczoraj odebrałem kask, zamówiłem sobie dwa, Rudy Project Sterling i Giro Foray, żeby sprawdzić jak leżą i który bardziej podejdzie, ale po założeniu Rudego już nawet nie było co Giro zakładać, klasa wykonania i dopasowania mistrz, polecam.

Zamontowałem lemondkę, i kupiłem pompkę stacjonarną z manometrem żeby nie jeździć na stacje pompować.

I chuj bo od grudnia łapa kontuzja i nie pojeździłem jeszcze ale poluje też na jakąś szosówkę używaną w dobrym stanie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów