Strona 27 z 30 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 405 z 444

Wątek: Rower - jaki?

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Pedały!
    Tj. forumowicze!

Jak to na mężczyzne z wybitym estro w tym roku mam plan na zakup rowerka. Wytyczna jedna. Ma być biały. Po 2 letniej przerwie znów mam model w tym kolorze. Skomentujcie, choć bardziej dla mojej świadomości niż przesądzenia zakupu, bo od 2015 obserwuję ten model.

http://www.rowerymerida.pl/produkt41...er-merida.html
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Zwierzokoks
    Im starszy rocznik to lepszy osprzęt w tej samej cenie, rower jak rower, nawet ładny i uniwersalny, ja teraz śmigam na Cube Road Race trasy po 50-300km to idzie jak zły, tyle że głownie asfalt bo po szutrach strach jeździć trochę czy jakaś pana nie jebnie w kole, mam też meridę mtb to po przesiadce z Cube jakbym jeździł fat bike ale na krótkie trasy bardzo spoko, nie trzeba się martwić o drogi, jedzie wszędzie.

Sezonowiec Awatar TPastrana199
    Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Pedały!
    Tj. forumowicze!

Jak to na mężczyzne z wybitym estro w tym roku mam plan na zakup rowerka. Wytyczna jedna. Ma być biały. Po 2 letniej przerwie znów mam model w tym kolorze. Skomentujcie, choć bardziej dla mojej świadomości niż przesądzenia zakupu, bo od 2015 obserwuję ten model.

http://www.rowerymerida.pl/produkt41...er-merida.html
    Jaki masz budżet?

Jeśli nie jesteś uparty na nowy rower to w tej kasie kupisz DUŻO lepszy używany rower.

Sztywny Pal Azji
    Macio tez mam cuba z tym ze sl road pro. cudnie sie na tym jezdzi a podobne dystanse robie. wkurza mnie tylko szeroki rozstaw przy tylnym widelcu bo pietami zahaczam i musialem zmienic nie co technike jazdy.wg mnie lepiej by bylo jak by hamulce byly szczekowe szosowe wtedy widelec by byl wezszy. ale faktycznie wsiadajac na ten rower czuc 'beton' w napedzie nie to co w goralu gdzie mam wrazenie ze rower jest z gumy.
    najwieksza zaleta tego roweru jest sztywny widelec i ogolna twardosc roweru.praktycznie nie mam strat energi miedzy noga a asfaltem.co do jazdy po szutrze to tez unikam jak moge bojac sie o zlapanie kapcia.opony kojak wygladaja jak by mialy sie przebic na pierwszym ostrzejszym kamyku a w rzeczywistosci przejechalem od kupna kilka tys km i gumy nie zlapalem ani razu.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Cytat Zamieszczone przez TPastrana199 Zobacz posta
    Jaki masz budżet?

Jeśli nie jesteś uparty na nowy rower to w tej kasie kupisz DUŻO lepszy używany rower.
    Do 3.000zł.
    Niestety uparty jestem i nakręcony na ten model. Chciałem jedynie podpytać czy podzespoły w miarę dobre, bo jako niezaznajomiony z tematem lubię posłuchać ludzi z wiedzą. Rowerem nie będę kręcił liczb, tylko chcę do pracy dojeżdżać i na wycieczki z dziewczyną.

Dobrze rozumiem, że te rowery już są dostępne skoro na oficjalnej stronie się pojawiły, czy z uwagi na sezonowość produktu jest jakiś okres na wiosnę, gdy rusza dostępność? W weekend będę podpytywał w pierwszym punkcie.

Sztywny Pal Azji
    do roboty i na wycieczki spokojnie wystarczy. rower ok choc osprzet raczej z srednio nizszej polki ale do typowej rekreacji bedzie ok.

co do dostepnosci musisz dzwonic i pytac. czesto medele z zeszlego roku mozna kupic ze sporym rabatem.przeszukaj dobrze internety.
    Ostatnio edytowane przez Mumino222 ; 10-01-17 o 13:28

za 3 kolka ,mozna zlozyc fajny rower pod Ciebie(wzrost,waga itp),uwierz mi jest mega roznica jak kupny

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Tyle tylko, że ja nie znam się całkowicie na rowerach i częściach, więc w moim przypadku to ryzykowne i czasochłonne. A że cel lekka rekreacja to myślę, że tyle ten rower wytrzyma. Też nie jest to jakaś duża kasa jak za rower. Ja traktuję to jako półkę wyżej niż markety. Są tarczówki to jest szpan .

Wszyscy sie chwala to i ja wrzucę swoją maszynę

Sztywny Pal Azji
    fajny rowerek tylko wkurza mnie ze wszedzie te tarcze laduja przeciez po bagnach i blocie i piachu sie takim rowerem nie jezdzi a i w deszcz rzadko...
    nie dosc ze skutecznosc slabsza to i waga z 3 x wieksza.plus taki tylko ze obrecze sie nie zuzywaja.

Wjechala koncem pazdziernika, zdazylem troche pokrecic Ostatnia jazda 1 stycznia,od tej pory dowalilo sniegiem i mrozem

Tarcze byly dlamnie jednym z priorytetow
    Mieszkam w gorach

Od biedy moglbym wsadzic teraz w niego szerokie opony i zrobic przelaj, ale mi szkoda

http://www.rowerymerida.pl/produkt12...er-merida.html

Merdida fajny sprzet,ja w zime szaleje na Konie a w lato na Kross Evado oczywiscie j/w pisalem porobione podemnie..

Zwierzokoks Awatar fosa
    Cytat Zamieszczone przez lupus Zobacz posta
    Wjechala koncem pazdziernika, zdazylem troche pokrecic Ostatnia jazda 1 stycznia,od tej pory dowalilo sniegiem i mrozem

Tarcze byly dlamnie jednym z priorytetow
    Mieszkam w gorach

Od biedy moglbym wsadzic teraz w niego szerokie opony i zrobic przelaj, ale mi szkoda

http://www.rowerymerida.pl/produkt12...er-merida.html
    i tak dostaniesze ode mnie baty jak cie przegonie po asfalcie

Mozemy cos pogonic zawsze. A w zasadzie w koncy by wypadalo

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Crossway 300-D to model 2012.
    Nie wiem czy w ogóle go dostane, a pozatym opony z takiego modelu 2012 nie będą w najlepszej kondycji strukturalnej.

I teraz modele z 2017.
    http://www.rowerymerida.pl/produkt13...er-merida.html

Czy jest sens dopłacać te 5 stówek do modelu
    http://www.rowerymerida.pl/produkt13...er-merida.html

Różnica 3 przełożeń i 1kg, ale czy w rekreacyjnej jeździe na nizinnym, płaskim terenie Poznania i okolic w ogóle będzie odczuwalna?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów