Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Bjj + Boks

Bjj + Boks

Co myślicie o trenowaniu trzy razy w tygodniu bjj i do tego dwa razy boks ?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Moderator: grappling Awatar _Luk
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    Co myślicie o trenowaniu trzy razy w tygodniu bjj i do tego dwa razy boks ?
    temat przewijał się już sporo razy,

ćwicz to co lubisz, przejdź się na zapasy albo mt dla porównania lub mma, wybierz co odpowiada i tyle

Byłem już na wielu treningach różnych sztuk walki i chcę mieć baze pod mma. Bardziej mi chodzi o to czy nie będzie efektu przetrenowania bo przy tej ilości treningów jak narazie mam zamiar odpuścić trening z kettlebelami.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 09-06-13 o 17:34 Powód: literówka

jedzenie i sen podstawa - doczytaj lub skonsultuj -- to mega ważna sprawa często zapominana

ja robie 3-4 treningi sw + 1 trening siłowo/wydolnościowy - dopracowałem miche i jest ok

co do bazy pod mma to proponowałbym zapasy uskuteczniach przynajmniej raz w tygodniu
    Ostatnio edytowane przez _Luk ; 09-06-13 o 22:54

Zwierzokoks Awatar cziken
    jeśli będziesz dobrze żarł i spał wystarczająco długo to nie ma możliwości o przetrenowaniu przy tylu trenach, nawet jakbyś do tego jeszcze dorzucił siłke.

Zastanawiam się nad wyborem Zapasy + BJJ lub KickBoxing . Co byście polecili ?

A ja zastanawiam się nad wyborem surówka + kurczak lub sałatka grecka. Co byście polecili?

trenuj to co lubisz i sprawia ci przyjemność,

To zależy po co te treningi.

Trenuje aby mieć podstawy pod mma . Co do Bjj to myślę że jak już zauważę że poziom wytrenowania pozostałych płaszczyzn mi odpowiada to połączę treningi mma i bjj .

12. Wybierz suplementy dla siebie

Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    Zastanawiam się nad wyborem Zapasy + BJJ lub KickBoxing . Co byście polecili ?
    Jak pod MMA to Zapasy + BJJ.

Sporo też zależy od tego, jak się chcesz bić w tym MMA, jaka strategia walki Ci odpowiada. Jeśli np. chcesz walczyć głównie w stójce, trenuj jakiś sport uderzany, a na treningach grapplerskich przyłóż się do obron przed sprowadzeniami i ucieczek z kiepskich pozycji.

Moderator: mma Awatar delta
    Cytat Zamieszczone przez Kobiaszi Zobacz posta
    Sporo też zależy od tego, jak się chcesz bić w tym MMA, jaka strategia walki Ci odpowiada. Jeśli np. chcesz walczyć głównie w stójce, trenuj jakiś sport uderzany, a na treningach grapplerskich przyłóż się do obron przed sprowadzeniami i ucieczek z kiepskich pozycji.
    czyli boks/kickboxing/ thai i zapasy.

BJJ jako obrona przed kończeniami i ucieczka z niewygodnych pozycji, tak jak kolega napisał.

Preferuje bardziej parter ale chciałbym jak najlepiej nauczyć się stójki .Jednak jak narazie połączę bjj i zapasy a boks będę robił we własnym zakresie .
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 05-04-14 o 23:27

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów