Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 40

Wątek: Zegarek/pulsometr...

Ok. Doszedłem do wniosku, że jakiś czas pomęczę się z telefonem bo nie jest tak źle w sumie. Kumpel ma mniejszy niż SGS3 i pasi Co do pulsometru Lupus to jaką firmę polecisz? Polar, Sigma, Garmin, Suunto..?
    GPS się w ogóle przydaje Wam przy bieganiu typowo redukcyjnym?

Co do pulsometru to kupię jednak bo robotę znalazłem, ale tak jak piszesz...lepszy na lata

Daj sobie spokuj z pulsometrem na te chwile! A kase przeznacz na diete bo to co jesz to koszmar! Widzialem twoj watek w zywieniu I piszesz ze aktywnosc zerowa prawie a ty o interwalach myslisz. Pobiegaj najpierw troche, zrob baze tlenowa, zobacz czy Ci sie nie znudzi I dopiero mysl o pulsometrach I interwalach! Bo narazie to jestes na poczatku drogi. Zaczni biegac stalym tempem, najlepiej w roznym terenie z roznym uksztaltowaniem terenu I juz masz interwaly. Bedziesz w stanie przebiec z 40 min stalym tempem ok 12km/h wtedy mysl o zaktesach pulsu I mocniejszych interwalach. Tyle.
    Ostatnio edytowane przez fayah ; 19-05-13 o 14:14

pulsometr i tak chcę kupić, nie zginie. na razie wchodzę powoli na obroty dlatego dieta bez aktywności ułożona, ale zresztą jak widać jest kiepska, sam bym takiej nie ułożył bo siedzę w tym trochę, ale chciałem spróbować czegoś nowego. na dniach ogarnę temat diety, ale na razie przy tym wstępie i tak nie będę wliczał żadnej aktywności.

najlepsze jest to, że dieta była układana przez studentkę dietetyki i sprawdzona przez wykładowców xd

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Cytat Zamieszczone przez Pere$ Zobacz posta
    najlepsze jest to, że dieta była układana przez studentkę dietetyki i sprawdzona przez wykładowców xd
    To wiele wyjaśnia.

Ok. To ja z mojej strony mogę Ci jeszcze powiedzieć że korzystam z jednego z najtańszych pulsometrów na allegro z paskiem na klatkę piersiową i w zupełności mi wystarcza. Mam go jakieś 1,5 roku, biegałem zimą i latem, w deszczu i śniegu i oprócz wymiany baterii jeszcze mnie nie zawiódł Cenna chyba 49 zł. Ja wychodzę z takiego założenia że skoro nie jestem jakimś mega zawodowcem to mi nie potrzebne zabawki za 200 zł, drugi aspekt to taki że na swoim garnuszku to się każdy grosz liczy
    Ostatnio edytowane przez fayah ; 19-05-13 o 18:53

Zwierzokoks Awatar neox210
    no tylko niestety jeśli już ktoś chcę pływać to niestety najtańsze zegarki to właśnie taka cena ;/
    ale pulsometr w pływaniu tylko przeszkadzał by moim zdaniem.

Sezonowiec Awatar Malcerz2
    Panowie, a są może jakies same paski na klate które nadają przez BT tak by można je było sparować z telefonem i wszystkie rzeczy mieć w fonie?

Cytat Zamieszczone przez Malcerz2 Zobacz posta
    Panowie, a są może jakies same paski na klate które nadają przez BT tak by można je było sparować z telefonem i wszystkie rzeczy mieć w fonie?
    tak.

Cytat Zamieszczone przez neox210 Zobacz posta
    tak.
    Pomocnyś w chooy .

Zarzućcie jakiegoś linka. Bo ja sam używam od 3 lat sprzętu z Decathlonu za 70zł, ale w sumie jakbym sobie mógł to podpiąć pod Endomondo to byłoby mistrz.

Cytat Zamieszczone przez Pere$ Zobacz posta
    Co do pulsometru to kupię jednak bo robotę znalazłem, ale tak jak piszesz...lepszy na lata

Tu nie chodzi o to czy robisz czy nie.
    Porządny pulsometr to wydatek 1500 zł czy nawet 2000 zł i nawet osoby pracujące się zastanowią kilka razy zanim wybiora się po sprzęt

http://www.dcrainmaker.com/

To jest swietna stronka, gosc testuje sprzet roznych firm, po angielsku, ale bez zbednego bełkotu. Kawa na ławe wykłada co i jak. I przede wszystkim bardzo szczegółowe opisy i sporo zdjęć.

http://www.ceneo.pl/Monitory_pracy_s...FUGR3godTX8Apw

http://allegro.pl/pulsometr-polar-na...100654943.html

Nie mówiłem że jest tanie

ale to zabawki polara więc może gdzieś będzie coś tańszego gdzie nei trzeba płacić za markę. Myślę że 150 zł to już dość rozsądna cena.

Cytat Zamieszczone przez BzykuDG
    Zarzućcie jakiegoś linka. Bo ja sam używam od 3 lat sprzętu z Decathlonu za 70zł, ale w sumie jakbym sobie mógł to podpiąć pod Endomondo to byłoby mistrz.
    zobacz z jakimi markami ednomodo współpracuje i mają pewnie w polecanych jaki pulsometr. Zapewniam tylko że ceny będą nie rozsądne i oczywiście w euro albo $

To chyba mam gdzieś to tętno

Ale jak kiedys zdecydujesz sie na zakup porzadnego zegarka to juz nie kupujesz paska, bo nie takiej potrzeby.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów