Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 40

Wątek: Zegarek/pulsometr...

Zegarek/pulsometr...

Witam wszystkich Mam do Was pytanko odnośnie sprzętu..mianowicie polecicie jakieś urządzenie na rękę które miałoby coś w rodzaju funkcji pod trening interwałowy? Tzn. po 1 minucie sprintu aby dało sygnał dźwiękowy lub wibracyjny(że czas na trucht) i następnie po 2 minutach truchtu żeby dało kolejny sygnał(że czas na sprint) i tak dalej przez założoną/ustawioną liczbę razy(czas sprintu i truchtu przykładowy). Poleci ktoś coś?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Co prawda nie zegarek, a aplikacja na telefon Endomondo PRO. Lub mp3 samemu poskładana z kawałków szybki/wolny.

Ile masz kasy na pulsometr?

Jestes biegaczem okazjonalnym czy regularnie pykasz?

A tak w ogóle to mógłbyś mnie w końcu zaakceptować jako friendsa Ty niedzielny cyklisto

"A HIIT Interval Timer" - jak dla mnie najlepszy, nieograniczone możliwości uzywam na androidzie.

Zwierzokoks Awatar Adame90000
    co do nagrywania tras, prędkości itd.

to NAVIME

to od kenia, zajebiste, dużo bardziej dokładne niż to zwykłe endomondo

Mam Galasy S3 i jest trochę duży do biegania;/

Co do kasy to wydam ile będzie trzeba, ale najlepiej jak najmniej bo na bezrobociu jestem;/ Zależy mi najbardziej na funkcji interwałów. Dużym plusem będzie również możliwość ustawienia min i max tętna dla interwałów.

Z tym zaproszeniem i niedzielnym cyklistą to do mnie lupus?:>

Zwierzokoks Awatar neox210
    w sumie po co Ci ten pulsometr ?

Jak biegasz interwały to wystarczy ze zapierdalasz i biegniesz wolno. GPS fakt przydatny bo masz pomiary prędkości i dystansu ale da się bez tego żyć a wystarczy autem przejechać trasę albo z telefonem raz przejść i GPSem zmierzyć.

Mam casio za 180 zł interwały i miedzy czasy starczają w zupełności jeśli nie jesteś pro zawodnikiem
    biega się lux bez telefonu i innego badziewia.

Sztywny Pal Azji
    Jak do interwałów to stoper za 20 zł z funkcją odliczania

Cytat Zamieszczone przez Pere$ Zobacz posta
    Mam Galasy S3 i jest trochę duży do biegania;/

Co do kasy to wydam ile będzie trzeba, ale najlepiej jak najmniej bo na bezrobociu jestem;/ Zależy mi najbardziej na funkcji interwałów. Dużym plusem będzie również możliwość ustawienia min i max tętna dla interwałów.

Z tym zaproszeniem i niedzielnym cyklistą to do mnie lupus?:>
    uzywam Galaxy s II
    biegam z nerką,
    wrzucam tam fona, do tej mniej luźnej kieszeni,
    i ogien,

12. Wybierz suplementy dla siebie

Ja tam fona wrzucam do saszety za 20 zł, zapinam na pas albo przez ramię i jest git na fonie dwie apki - "A HIIT Interval Timer i NAVIME jak dla mnie świat
    Ostatnio edytowane przez fayah ; 15-05-13 o 19:27

pulsometr po to aby ustawić dla interwałów progi tętna. jaki masz ten casio? GPS w ogóle mi nie potrzebny

dziś biegałem z A HIIT Interval Timer i mogę szczerze polecić każdemu!

Kenio..ja biegam z dwoma

Stoper do du.. bo trzeba patrzeć na niego;

Też biegam z pulsometrem ale teraz to tak raczej kontrolnie co by wiedzieć jakie tętno i kiedy. Też się bawiłem kiedyś w te progi itd ale se dałem spokój . Po prostu jeśli to są krótkie interwały 15/45 albo podobnie to porostu grzeje na maxa i tyle pod koniec patrze na budziki jakie tętno, później trucht,marsz zależy od samopoczucia. A jeśli jakieś tam zabawy biegowe np. 3 min szybko - 1 wolno - 2 szybko - 1 min wolno itd. to porostu biegnę szybko i tyle co jakiś czas patrzę na budzik jakie tętno. I to jest dla mnie git nie ograniczam się w żadnych ramach itd. Podczas ostatniej takiej zabawy biegowej osiągnąłem tętno 193 , gdzie teoretycznie mój HR max 192.
    Pulsometr jak najbardziej ale żeby mieć jakieś odniesienie.

Zwierzokoks Awatar neox210
    CASIO W-S220-9A

polecam, obsługa łatwa - intuicyjna. Ma 1 zbędną rzecz która nie wiem po co w ogóle jest montowana w zegarkach - obsługa różnych czasów. Mogę sobie ustawić główne miasto wawa czy tam berlin i jako drugie miasto np. pekin. I sobie sprawdzać czas jaki jest w pekinie a jaki mam u siebie

ciekawe jest to że nie trzeba wymieniać baterii - solar ale w sumie ani to wada ani zaleta bo normalne baterie trzymają 10 lat.

do 10 interwałów (jak każde zegarki), między czasy(przydatne na stadionie albo jeśli biegasz tymi samymi trasami), zwykły stoper (stoper i interwały działają niezależnie), zapis treningów (do 120, w sumie nie korzystam z tego ale zapisuje kolejne między czasy, różnicę między nimi, całkowity czas treningu ale nie wiem czy interwały tam wplata bo nie testowałem), fajnie się z nim pływa (podobno do 100m wodoszczelny), pasek z tworzywa sztucznego ale nie barwi skóry ani nie ma podrażnień. Funkcja alarmu jest ale z niej nie korzystam (5 alarmów w tym 1 z drzemką), menu mam w j. ang nie wiem czy jest z polskim (skróty dni tygodnia wyświetlane przy godzinie)

kwestia wyglądu jest raczej osobista ale ja go używam tylko do biegania ale pasuje też żeby w nim chodzić na co dzień.

polecam komuś kto nie chce się bawić w 100 aplikacji na telefonie a ma w dupie to czy biegnie 20 czy 22 km/h podczas interwałów poza tym te wyniki z endomondo chyba i tak są zakłamane bo czasem wychodziło mi że maszerowałem po 12 km/h - jak Korzeniowski

To do Bzyka było

Moim zdaniem jesli obecnie nie masz kasy na takie sprzęty to bym to olał.
    Nie ma sensu kupować pulsometru za 200 zl,po to aby za pol roku kupić lepszy z większą iloscią funkcji i co za tym idzie droższy.
    To sprzęt na lata i jak już kupować to się szarpnąć na porządny. Niestety w Polsce one sporo kosztują.

Jeśli będziesz biegał tylko interwały to wystarczy Ci zwykły zegarek albo stoper w komórce.
    Możesz też sobie wyliczyć odległości tak jak wyżej napisali albo iść pobiegac na stadion lekkoatletyczny, tam wyliczysz sobie bezproblemu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów