Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Trening pod rugby

Trening pod rugby

Trenuję rugby (w sumie zaczynam dopiero). Jeszcze nie gram na żadnej konkretnej pozycji, ale staram się ukierunkować w stronę łącznika ataku/skrzydłowego. Myślę, że w takim razie najlepiej będzie, jeśli skoncentruję się na sile, dynamice.
    22 lata
    183 wzrostu
    83-85 wagi ( moja waga łazienkowa ma lepsze i gorsze dni, ale mam bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej)

Znalazłem trening Jacka Grebasza, ale jest on przewidziany na 5 dni, a _Knife_ pisał o negatywnych skutkach tak częstego treningu. Jestem w stanie trenować codziennie.
    >>To jest mój pierwszy post związany z treningiem na siłowni, więc nie bijcie.<<

Czy mógłby mi ktoś tutaj chlapnąć jakiś plan treningowy?
    Czy treningi na siłowni dla rugbysty oraz zawodnika FA są takie same?

Pozdrawiam

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    wez poszukaj planu Knife pod sztuki walki masz w podwieszonych w starej szkole, powinny sie sprawdzic super

Polecam szczerze dla Rugby Crossfit- szybkość, wytrzymałość, wydolność, kondycja i siła. Mega połączenie. btw w planie takiego Cross treningu- byłaby część siłowa też.
    skąd jesteś?

polecam silownie do rugby

Turysta
    Siema. Jestem z Wrocławia. W sumie to preferencje zmieniły się pod centra ze względu na chęć rozwinięcia masy mięśniowej. Rugby to nie wszystko Wyglądać też trzeba

A jaką suplementację polecacie?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów