Strona 2 z 41 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 611

Wątek: Babskie sprawy czyli dziennik treningowy Zająca

Zwierzokoks Awatar cziken
    na tym drugim filmiku troszkę się o Ciebie przestraszyłem. Silna jesteś, na pewno będę zaglądał
    śmiesznie wyglądają Ci chłopcy z boku na siłowni na filmiku, bo pewnie nie dali by rady zrobić tego co Ty

Cytat Zamieszczone przez cziken Zobacz posta
    na tym drugim filmiku troszkę się o Ciebie przestraszyłem. Silna jesteś, na pewno będę zaglądał
    śmiesznie wyglądają Ci chłopcy z boku na siłowni na filmiku, bo pewnie nie dali by rady zrobić tego co Ty
    Zwłaszcza Spetzu

Sztywny Pal Azji Awatar Spetz
    Ale dostałem pocisk

Tak w ogóle to cześć Julie, fajnie, że założyłaś tutaj dziennik, bo nie mam bana

jeszcze lucka namowcie zeby tutaj zagladal. bo i on kpil z dona.
    Julie sila jest.

Ale ja tu jestem od dawna, bo od dawna przeglądam dziennik Luka, Cobry i kilku osób, a teraz dodatkowo ten dziennik.

Nie wypowiadam się bo to forum ma swoich specjalistów i trzeba to uszanować. Ja sobie w swoim Gdańskim zaciszu trenuje dalej dwubój

Cytat Zamieszczone przez cziken Zobacz posta
    Mnie, czy o mnie? Ale dlaczego? Thx. zapraszam do odwiedzin, będę się starała wrzucać na bieżąco kolejne posty.

Cytat Zamieszczone przez Spetz Zobacz posta
    Ale dostałem pocisk

Tak w ogóle to cześć Julie, fajnie, że założyłaś tutaj dziennik, bo nie mam bana
    Ahahaha, no Ty chłopcze może i dałbyś radę coś tam dźwignąć Gdzie rozpiska z sobotniego treningu?

Cytat Zamieszczone przez lucek091 Zobacz posta
    Ale ja tu jestem od dawna, bo od dawna przeglądam dziennik Luka, Cobry i kilku osób, a teraz dodatkowo ten dziennik.

Nie wypowiadam się bo to forum ma swoich specjalistów i trzeba to uszanować. Ja sobie w swoim Gdańskim zaciszu trenuje dalej dwubój
    Lucek

Specjaliści... Ale Twoje rady o ułożeniu stóp przy podrzucie są super, wyższy ciąg przy zarzucie też dużo mi pomógł
    Ostatnio edytowane przez Mawashi ; 10-04-13 o 22:20

Sztywny Pal Azji Awatar Spetz
    Dodana w wersji skróconej z ostatnich dni, żebym na kolejnym treningu nie zapomniał jaki ostatnio byłem słaby

Lucek daje dobre rady, bo ma zaufane źródło

Sztywny Pal Azji Awatar Lara Croft
    czad, bede śledzić !
    Byc silnym znaczy być pożytecznym

Zbanowany
    Czesc opisz swoja miske jak mozesz
    powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez krawat ; 09-04-13 o 14:49

Cytat Zamieszczone przez krawat Zobacz posta
    Czesc opisz swoja miske jak mozesz
    powodzenia!
    Thx Aktualnie miska wege na poziomie ~1800 kcal/dziennie.
    Np dziś:

1 posiłek
    Shake z 1/2 banana, twarogu (100g) i mleka (~200ml)

2 posiłek
    Tofu (~90 g) podsmażane z cukinią na łyżce oliwy
    Jedno jajko sadzone
    Surówka z kiszonej kapusty i marchewki, surówka z selera z orzechami włoskimi i jogurtem naturalnym

3 posiłek
    j.w. (tylko bez oliwy, całość tofu poszło na jednej łyżce)

4 posiłek
    Shake z 1/2banana, twarogu (100g) i mleka (~200 ml)

5 posiłek
    Shake z 1banana, malin, twarogu (100 g) i mleka (~200 ml)

Po drodze wpadły jeszcze dwa jabłka i grejpfrut.
    Całość: ~1750 kcal; W: 170g, B:125 g, T:63g

Dziś poszło trochę więcej węgla (dwa banany).
    Ogólnie jem kiedy jestem głodna, czasem wychodzą 4 posiłki dziennie, czasem 5.

Białko zazwyczaj na poziomie 120-150g. Dla odmiany dziś było też mniej jajek niż zwykle, zazwyczaj zjadam 5 dziennie.

Dzisiejszy trening:

Rwanie, 1 fala:
    20/3
    22,5/2
    25/2
    27,5/2
    30/2
    32,5/2

Rwanie, 2 fala:
    27/1
    30/1
    32,5/1
    35/1
    37,5/1

Rwanie, 3 fala:
    30/1
    32,5/1
    35/1
    37,5/1
    40/1
    42,5/0

Ogólnie spoko, 40 kg poszło lekko (po raz pierwszy), 42,5 wyrwane niestety nie ustałam.
    Poniżej filmik z dzisiejszego rwania.

Siady:
    30/5
    40/5
    50/5
    60/3
    65/3
    70/2
    75/1
    80/0

Próba pobicia rekordu. 75 kg (nowy max) poszło bardzo gładko, niestety 80kg nie poszło :/ Chyba za szybko dołożony ciężar, brakło jednego powtórzenia na 77,5 kg.
    Jeżeli nogi będą się czuły dobrze, w czwartek jeszcze jedno podejście
    W czwartek też ostatni trening w tym cyklu, później mała przerwa i deload.

Rwanie, 40kg/3 fala
    Ostatnio edytowane przez Julie ; 10-04-13 o 00:29

Sztywny Pal Azji Awatar Cobra
    Co się nie cieszysz z rekordów? 40kg ładnie wyrwane na wysoko. Jeszcze Cię ciało posłucha i na nast treningu gryf Cię zabije.

Rada techniczna. W 2 ćwiczeniach na jednym treningu możesz sobie pozwolić na fale. Następnym razem zrób także w siadzie i pójdzie 82.5kg.
    Ostatnio edytowane przez Cobra ; 10-04-13 o 00:48

Cytat Zamieszczone przez Cobra Zobacz posta
    Co się nie cieszysz z rekordów? 40kg ładnie wyrwane na wysoko. Jeszcze Cię ciało posłucha i na nast treningu gryf Cię zabije.

Rada techniczna. W 2 ćwiczeniach na jednym treningu możesz sobie pozwolić na fale. Następnym razem zrób także w siadzie i pójdzie 82.5kg.
    Cobra, rozwiń o co chodzi z tym atakiem gryfu na moją skromną osóbkę
    Wyrwane na wysoko... no właśnie, a ma być na podsiad :/ Wracam do początku nauki rwania bo niestety nie umiem wchodzić pod sztangę. Bardziej faktycznie przypomina to rwanie na wysoko i zejście do przysiadu.

Ok, jeśli będę robiła siady w czwartek to rozważę falę. Dziś już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...

Sztywny Pal Azji Awatar Cobra
    Cytat Zamieszczone przez Julie Zobacz posta
    Cobra, rozwiń o co chodzi z tym atakiem gryfu na moją skromną osóbkę
    Bo jak się nie cieszysz z rekordu to już ich nie będzie. Trzeba się nagradzać trochę, inaczej umysł i ciało rezygnują.

Cytat Zamieszczone przez Julie Zobacz posta
    Wyrwane na wysoko... no właśnie, a ma być na podsiad :/ Wracam do początku nauki rwania bo niestety nie umiem wchodzić pod sztangę. Bardziej faktycznie przypomina to rwanie na wysoko i zejście do przysiadu.
    Możesz tak robić. Z czasem będziesz schodzić coraz niżej. Na tym etapie nauki to nawet wskazane.
    Ostatnio edytowane przez Cobra ; 10-04-13 o 01:42

Cytat Zamieszczone przez Cobra Zobacz posta
    Bo jak się nie cieszysz z rekordu to już ich nie będzie. Trzeba się nagradzać trochę, inaczej umysł i ciało rezygnują.
    Cieszę się, i to bardzo. Jestem wdzięczna za każdy kolejny kilogram i za to, że moje całkiem słabe dotychczas ciałko robi się silniejsze z dnia na dzień. Inna sprawa, że z każdym kolejnym kg robię się zachłanna i chcę więcej

Dzięki za dobre rady, mam nadzieję, że będzie jak mówisz i z czasem zacznę szybciej wchodzić pod sztangę.

Co do fali w siadach, ile robić wtedy powtórzeń z danym ciężarem? Np. dwójki albo trójki w pierwszej fali a potem już jedynki? Myślę, że spróbowałabym jutro.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów