Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Wątek: Siemie lniane - bezpieczne dawki?

siemie lniane podobno dobre na zgage...sam mam w planach zaczac brac...

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    siemie lniane podobno dobre na zgage...sam mam w planach zaczac brac...
    tak jest dobre na zgagę ale przez ten nieszczęsny enterolacton (SERM/SARM oba na minusie)jest dużych ilościach nie wskazane - ja wymyśliłem ten sposób z dodawaniem lekko-antybiotycznego bertramu aby złagodzić konwersje do enterolactonu przez florę bakteryjną(to ona to robi) ale jak widać nikt tego nawet w mojej wypowiedzi nie zauważył.

siemie lniane ile dziennie polecasz zeby zapobiec zgadze ?? 10g ? i czy proch do buzi i zapicie woda zda egzamin >?

Mój dziadek robił sobie taką zawiesinę i popijał łyżeczką.
    Nie znam proporcji, ale chyba jest przepis na opakowaniu.

takie ostatnio kupilem
    zwykle siemie (nazwa platki troche myli) rozgniecione, ze zawartosc powyazila.
    wsypuje ze 120g platkow owsianych rano do omleta.

ale stosuje cyklicznie- raz zapomne kupic a raz nie
    teraz do cyklu na oralach dorzuce na pewno z probiotykami
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 07-04-13 o 10:44

takie o
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Ja to na dzień świeżo zmielonego około 20gramów - może 30 stosuje wraz ze 5 kozieradki zmielonej aby smak nie był rybio orzechowy - zapijam białkiem na rano i na wieczór(podobno też zwiększa wchłanianie białka) - tak efekt jest u młodych cielaków - a mi wszystko jedno - po tym siemieniu z kozieradką nawet po ostrowii z worka nie miałem problemów żołądkowych

Chyba nie da się tego przedawkować skutek uboczny to pewnie efekt przeczyszczający , ale siemie jest bardzo dobre na zgage , refluks najlepiej pić rano na czczo 30 min przed posiłkiem i wieczorem przed snem , a wszystko minie
    Bo życie jest piękne i warto podróżować.... oraz stosować dietapremium.pl...

Ale jak to dobrze zaparzyć? Jakie proporcje polecacie?
    Małe ilości raczej mnie interesują

Cytat Zamieszczone przez anot80 Zobacz posta
    Chyba nie da się tego przedawkować skutek uboczny to pewnie efekt przeczyszczający , ale siemie jest bardzo dobre na zgage , refluks najlepiej pić rano na czczo 30 min przed posiłkiem i wieczorem przed snem , a wszystko minie
    no ja nie wiem wątek założyłem czy można enterolacton zabardzo podbić do poziomu że anty androgenem zostajre, na razie biorę do tego bertram(ten sam co w ANABETA)jest to antybiotyczne i hamuje przemianę przez bakterie seicoisolacridesinolu - dodatkowo wpływa na smak z kozieradką - całkiem się łączą tworzą smak taki ziemisty nawet - dla mnie dobry.raz zrobiłem ciasto -dodając stewiozyd , kakao z biedry , wpc i jakiś tłuszcz - można było zjeść- trochę mało aromatyczne i dużo babrania było - ja tam wole po prostu zamieszać połknąć i popić.

pepsport.pl Awatar niwix
    5* dziennie whey + 10g siemienia lnianego mielonego jadłem
    o ile dobrze pamiętam

może więcej
    nigdy nie zastanawiałem się ani nad jednym ani drugim problemem
    w sensie serm i wzrost shbg
    Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Trener Personalny Awatar Mawashi
    podobno niewskazane przy niedoczynności tarczycy, a poza tym ... z umiarem, jak ze wszystkim

Sztywny Pal Azji Awatar Lara Croft
    tak se czytam i najpierw spadlam z krzesla, potem nałożyłam żel z siemienia lnnianego na włosy, bo si epo nim dobrze układają a potem zobaczyłam wypowiedź Mawa i

skąd masz info, ze niedobre przy niedoczynnosci i czy przy autoimmuniazycyjnej chorobie tarczycy rowniez? jak mozesz napisz cos wiecej na ten temat, pliz.
    Byc silnym znaczy być pożytecznym

jedna łyżka na szklankę wody - w takiej proporcji ja wcinałem

Ja codziennie rano zjadam łyżkę, nie więcej. Moim zdaniem znacznie poprawia się trawienie. Czuję się lepiej i łatwiej przychodzi mi wypróżnianie. Nawet poprawił mi się wzrok i moje soczewki poszły w niepamięć, ale to chyba nie zasługa tego produktu, hehe

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów