Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 43 z 43

Wątek: Apel Legii Warszawa!

Zbanowany
    Aha. Albo jak OSP wynajęła narodowy za 1 zł .

Chyba z 10 k ma juz babptysta.

A Strażak Pawlak dobrą cenę zrobił

Zbanowany
    Dokładnie. Ale jakie jest zdziwienie że stadion na siebie nie zarabia.
    Ale chuj tam ważne że było euro.
    A że teraz z naszej kasy trzeba do tego dokładać to bez znaczenia.
    Bo przez miesiac bylismy dumni z naszego nowego stadionu.

Sztywny Pal Azji Awatar SzyHa
    mam ogromny szacunek do zapaśników,szkoda mi tych ludzi bo kochają ten sport,promują go w Polsce i na świecie,zwożą medale,a tu taka olewka ze strony władz.w Rzeszowie też z tego co wiem najmniej inwestuje sie w zapasiorów,więcej w piłke i akrobatyke
    "Tak długo jak istnieją zwycięzcy, będą istnieć przegrani"

Ścięgno sarny Awatar Alucard
    W Polsce jakiekolwiek sw są pomijane ;/
    Jaka jest najlepsza sztuka walki i dlaczego jest to BJJ ?

Żagiel Awatar PMX

Unhappy :-(

Apelować, to sobie można. Wszyscy ministrowie, działacze, prezesi, czyli figuranci i świnie w garniturach, mają w dupie sport (a już szczególnie sporty walki - widocznie gdzieś zapadła taka decyzja polityczna, że mają być systematycznie niszczone, coś na wzór degenerowania polskiego przemysłu, rolnictwa, poziomu edukacji po 1989 roku <- ostatni rozbiór Polski jak ktoś nie wie).
    Taka sama sytuacja jak z zapasami w Legii Warszawa, jest we Wrocławskim WKS, teren wraz z halą zapaśniczą, gdzie trenuje m.in. olimpijczyk Damian Janikowski, idzie na sprzedaż. Są tu takie same problemy z bieżącą wodą i ogrzewaniem w zimie.
    1: http://natemat.pl/27631,zapasnik-dam...odpowiedzialny
    2: http://www.amw.com.pl/pl/e/nieruchom...szczanska-1482
    Ostatnio edytowane przez PMX ; 21-05-13 o 13:14 Powód: Pedzie od piłki nożnej są faworyzowani.

Dzięki PMX.

Trzy miesiące czekaliśmy na Twoją odpowiedź.
    Warto było.

Moderator: grappling Awatar _Luk
    Cytat Zamieszczone przez PMX Zobacz posta
    Apelować, to sobie można. Wszyscy ministrowie, działacze, prezesi, czyli figuranci i świnie w garniturach, mają w dupie sport (a już szczególnie sporty walki - widocznie gdzieś zapadła taka decyzja polityczna, że mają być systematycznie niszczone, coś na wzór degenerowania polskiego przemysłu, rolnictwa, poziomu edukacji po 1989 roku <- ostatni rozbiór Polski jak ktoś nie wie).
    Taka sama sytuacja jak z zapasami w Legii Warszawa, jest we Wrocławskim WKS, teren wraz z halą zapaśniczą, gdzie trenuje m.in. olimpijczyk Damian Janikowski, idzie na sprzedaż. Są tu takie same problemy z bieżącą wodą i ogrzewaniem w zimie.
    1: http://natemat.pl/27631,zapasnik-dam...odpowiedzialny
    2: http://www.amw.com.pl/pl/e/nieruchom...szczanska-1482
    cała kasa idzie na przekręty z piłką i dla innych dzialaczy

Zwierzokoks Awatar Krisss_zaw
    Cytat Zamieszczone przez MMA Zobacz posta
    Dzięki PMX.

Trzy miesiące czekaliśmy na Twoją odpowiedź.
    Warto było.
    też tak myślę. o tej aferze z Wrocławskim WKSem wcześniej nie słyszałem.
    pytania o brain doping : http://ucinacz.pl/863435

Trochę się wtrącę off topic ale jest to jeden z elementów zwijania się państwa w Polsce( czy już tylko na ziemiach polskich?) porównywalny z tym jedynie co dzieje się w resztkach armii albo wz tym co działo się na początku lat dziewięćdziesiątych. Państwo kurczy się i jego sfera budżetowa jest powoli zastępowana po części strukturami europejskimi a w większości jednak niczym poza samo-organizującymi się oddolnie ludźmi.W tym ostatnim kierunku widzę jedyną iskierkę nadziei na los tych związanych z e ogólnie pojętą sferą budżetową (w tym sportowców) w Polsce.

Mógłbym trochę porównać to do pasjonującego dla mnie okresu upadku Cesarstwa Rzymskiego - po którego sferze budżetowej zostały jedynie kolorowe manuskrypty "Spisu Dygnitarzy"(Notitia dignitatum) - gdzie rząd cesarski obsadzał na nieistniejących już urzędach w nieistniejących już prowincjach z nieistniejącymi wojskami swoich zaufanych eunuchów jako ministrów - z tytułem "męża bez skazy"(Vir Clarissimus).
    Ostatnio edytowane przez szarywilk ; 21-05-13 o 23:07

11. Pyszne odżywki białkowe

Sztywny Pal Azji Awatar jkl
    Więcej takich porównań
    "Everything you do in the gym has a cost, but not everything has a benefit."

Ty się nie śmiej, bo to śmieszne nie jest

Sztywny Pal Azji Awatar jkl
    Ja się nie śmieję, dalekie bo dalekie ale porównanie mi się spodobało i skłania do refleksji...
    "Everything you do in the gym has a cost, but not everything has a benefit."

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów