Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 271 do 282 z 282

Wątek: probiotyki

a symetykon działa doraźnie na wzdęcia ? stosował ktoś wyższe dawki? bo coś wogóle nie czuje poprawy
    albo coś innego możecie polecić ?
    Ostatnio edytowane przez BMX ; 07-06-17 o 15:07

Oregano działa mocno wiatropędnie, duże ilości pieprzu też. Symetykon w większych dawkach powoduje biegunki i można coś wypierdzieć przy okazji

Ciężko powiedzieć czy warto wydawac kase na Sanprobi. Ja nie czułem żadnej poprawy. Od 2 dni wrzuciłem vivomixx i jakby zaczęło się poprawiać. Zdam relację po kilku dniach. Ale może to też być zasługa oregano, lukrecji dlg i mastki, które biorę od tygodnia. Uważam, że jedna oreganooregano w zupełności wystarczy. 2 lrople na szklankę i preparat jest już za ostry do wypicia, a trzeba uważać, żeby nie podrażnić nadżerek.

Dziś brat mi powiedział że kiedyś na szkoleniu pewna osoba zalecała vivomixx rozpuścić w wodzie kokosowej i zostawić na 1 dzień w ciepłym miejscu później do lodówki dzięki temu namnożą się bakterie i wyjdzie taniej.
    Od wczoraj biorę vivomixx,debutir i dicoflor jak się skończą saszetki vivo to następne opakowania dam do wody kokosowej.

betaina i pepsyna wspomagającoś trawienie? czy lepiej celować w inne enzymy ?

Teoretycznie tylko.przy wiekszych ilosciach bialka w diecie.

Ja roznicy nie zauwazylem, mniej wzdety niby po weglach bylem ale tez zgaga bardzo czesto mnie lapala.

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Głównie chyba wspomagają trawienie białek. Mi średnio pomogły. Ale to tak samo jak i inne enzymy.

Testował ktoś probiotyk firmy lab one ? Ewentualnie Vivomixx micro ?

Patrzcie na to. W sumie ciekawy produkt. Szkoda ze maltodekstrtyna na pierwszym miejscu

http://m.oleofarm24.pl/product-pol-2...rii-350-g.html

Czyli co lepsza kupa bedzie

jak wygląda sprawa z probiotykami i atopowym zapaleniem skóry u dorosłego?

męczę się z azs od dziecka, kilka zmianek o działania probiotyków przy tej chorobie już widziałem, dodatkowo miewam gazy i wzdęcie

zastanawiam się na kuracją vivomixx i później jazda na sanprobi może ktoś się wypowiedzieć jak to brać co dorzucić? u mnie dieta mocno rekreacyjnie, siłka teraz również, bardziej zabawa w triathlon

probiotyków nigdy nie brałem kiszonki warzywa staram się jeść jak najwięcej ale z tym różnie bywa

Prosekto w temacie jest , uderz do niego

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów