Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 346 do 355 z 355

Wątek: probiotyki

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Kocham kiszona kapuste zjem kilo i popije litrem soku z kapuchy. Ale niestety cierpie potem wzdecie i bol brzucha. Ale raz na jakis czas z premedytacja to robie wiedzac ze bede cierpial. Ciekawe bo z ogorkami kiszonymi nie mam problemu
    najpewniej masz problem z trawieniem fruktanów, do tego siarczany , w obydwa kapusta jest bogata i masz gazprom.
    Do tego kapucha ma duzo wiecej blonnika niz ogórki, kiszona kap jest pozbawiona wody wzgledem swiezej, a ogórki są wciaz bardziej nawodnione.

Ja mam tak na mleko kokosowe. Olej kokosowy/mct toleruje super, moge pic kawe z 50g w/w i git.
    a wystarczy łyk Kawy w ktorej jest lyzka mleka kokosowego i w ciągu 15min lece ze spawarką na kibel.

Jak dla mnie probiotyk z KFD byl calkiem spoko opcją ale sie nie znam.

Ja jestem na keto od lat wiec ww nie ma wcale w diecie wiec pewnie srodowisko w jelitach tez ciut inne i tez ma to wplyw
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 05-01-21 o 08:03

Od paru dni zapijam się z rana octem jabłkowym bo poczytałem gdzieś, że warto dorzucić i ma tam jakieś pro zdrowotne działania niedobre to w chuj ale jak się taki kieliszek 30ml z rana pierdolnie to czuć jak bebechy zaczynają się ruszać.
    Ktoś stosował?

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Cajmer bo to się zaczyna od łyżki jaki masz ocet? Bo większość sklepowych ma siarczany, chyba że robisz sam. Poleca go pić z zimną lekko gazowaną wodą, wchodzi mocno orzeźwiająco.

kolegi!
    ale z takimi interwencjami to z rozwagą trzeba. nie wolno napierdalać 5 tabletków i innych specyfików na raz. można sobie rozregulować stan flory. (na marginesie dodam, że tylko 2 produkty dostępne w aptekach przeszły pozytywnie kontrole na zawartość).https://pantabletka.pl/probiotyk-lek-i-suplement/

ja bym wpierw spróbował właśnie kiszonek itp. obserwował.
    kisić można większość warzyw. owoce też.
    mi mózg rozjebała pieczona baranina z kiszonymi cytrynami i oliwkami. kiszona cytryna bang!
    Ostatnio edytowane przez Mastif ; 05-01-21 o 08:45

Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Cajmer bo to się zaczyna od łyżki jaki masz ocet? Bo większość sklepowych ma siarczany, chyba że robisz sam. Poleca go pić z zimną lekko gazowaną wodą, wchodzi mocno orzeźwiająco.
    W sumie po składzie siarczanów nie widziałem, wiec może nie najgorszy.
    Jak tak z rana ryj wykręci to się człowiek od razu budzi na netach wyczytałem, że optymalnie 20-30ml więc tyle pije, najwyżej zmniejsze

też sobie z 2 dni temu o tym occie przypomniałem, kupiłem taki którego kiedyś używałem i piję co rano z wodą
    po waszych postach patrzę na skład, a tam rzeczywiście siarczany (pamiętam że wcześniej nie było nic poza octem, oszukali mnie banda decydentów)
    ehh chyba zostaje mi poszukać jakiegoś bio eko lgbt

Cytat Zamieszczone przez bandito Zobacz posta
    też sobie z 2 dni temu o tym occie przypomniałem, kupiłem taki którego kiedyś używałem i piję co rano z wodą
    po waszych postach patrzę na skład, a tam rzeczywiście siarczany (pamiętam że wcześniej nie było nic poza octem, oszukali mnie banda decydentów)
    ehh chyba zostaje mi poszukać jakiegoś bio eko lgbt
    https://www.ceneo.pl/72987014;pla#tab=click w lidlu za 6zł

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Kupiłem dzis w Rossmanie Ener Bio 750ml - 12,99 zł , mętny i bardzo smaczny. Z lekko gazowana wodą smakuje bardzo dobrze, jak nie słodki sok jabłkowy.

kupiłem Lidlowy, faktycznie jest o wiele lepszy niż z Kauflandu 6zł za 1l.

Jak zonie podejdzie to pewnie wezmę się za produkcję

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów