Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: joga

joga

czy jest ktos na tym forum, kto trenuje joge?

ja juz trenuje drugi rok i jestem zachwycona. kiedys nie wierzylam w jej moc i meczylam sie na silowni - troche na sile chcialam schudnac i miec forme. na joge namowila mnie kolezanka - sprobowalam i sie zakochalam. mam prezne, jedrne cialo, chudne - chociaz powoli to utrzymuje efekt i jestem odprezona. czasem cwicze z instruktorem, ale od niedawna zaczelam cwiczyc w domu. zaopatrzylam sie w super sprzet (znam godnego polecenia importera: www.jogastyl.pl a szukajacym profesjonalnej maty moge polecic taka, jaka mam w domu - http://jogastyl.pl/product-pol-475-M...ec-gratis.html - dwustronna, antyposlizgowa - super!
    Ostatnio edytowane przez serenity ; 20-10-12 o 09:44

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Joga to raczej w dziale "Nie z tej ziemi" albo "Niewiarygodne" a poza tym wszystkie twoje wpisy to krypto reklama sprzetu z matami do jogi.

Jeżeli chodzi o joge,to osobiscie uważam,że jest to bardzo fajna forma relaksu i rekreacji. Wpływa pozytywnie na ciało i odpręża także umysł. Nie każdy potrafi wykonać ćwiczenia na jodze,ale warto spróbować swoich sił.

JA też własnie zaczynam ale nie wiem czy to mi wyjdzie. Zainteresowałem się też tantrami.

Sztywny Pal Azji Awatar SzyHa
    zapomnijcie o tym gównie ze wschodu,niech nie tym zajmują łysi mnisi.już bardziej kształcące dla duszy jest słuchanie death metalu
    "Tak długo jak istnieją zwycięzcy, będą istnieć przegrani"

Żagiel
    SzyHa ćwiczyłeś dłużej joge czy tak trolujesz bo nie masz co robić ?

Chyba zbyt pochopnie oceniasz jogę oraz jej zalety,najpierw spróbuj a potem napisz swoja opinię,bo najłatwiej jest pisać o czymś o czym nie ma się pojęcia,czyli krytykować,a rzeczywistość jest zupełnie inna.

no spróbuj jest kilka rodzajów jogi kursów w Warszawie.

I po kiego spamujesz padalcu

Jaszczomp BF Awatar Clever

Kowal, masz SOGa za tego 'padalca'
    Ostatnio edytowane przez Clever ; 27-04-13 o 13:54

12. Wybierz suplementy dla siebie

Sztywny Pal Azji Awatar SzyHa
    SzyHa ćwiczyłeś dłużej joge czy tak trolujesz bo nie masz co robić ?
    Ćwiczyłem i mam co robić.Nie można mówić że joga jedynie odpręża i relaksuje,bo jest częscią duchowości wschodu i nie da się tej części ominąć
    "Tak długo jak istnieją zwycięzcy, będą istnieć przegrani"

Cytat Zamieszczone przez serenity Zobacz posta
    czy jest ktos na tym forum, kto trenuje joge?

ja juz trenuje drugi rok i jestem zachwycona. kiedys nie wierzylam w jej moc i meczylam sie na silowni - troche na sile chcialam schudnac i miec forme. na joge namowila mnie kolezanka - sprobowalam i sie zakochalam. mam prezne, jedrne cialo, chudne - chociaz powoli to utrzymuje efekt i jestem odprezona. czasem cwicze z instruktorem, ale od niedawna zaczelam cwiczyc w domu. zaopatrzylam sie w super sprzet (znam godnego polecenia importera: www.jogastyl.pl a szukajacym profesjonalnej maty moge polecic taka, jaka mam w domu - http://jogastyl.pl/product-pol-475-M...ec-gratis.html - dwustronna, antyposlizgowa - super!
    Witam,
    Zgadzam się z Tobą na polepszenie samopoczucia, odnalezienie i zregenerowania energii Joga jest rewelacyjna. Polecam również iść na całość i spędzić
    wakacje z Jogą. Tak spędziłam urlop w tamtym roku i naparwdę to był jeden z moich najlepszych urlopów. Stres życia codziennego wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie i zdrowie, dlatego polecam przynajmniej wakacyjne odciążenie organizmu. Relaks i odprężenie, który gwarantuje Joga jest nieoceniony!!! Zresztą chyba Ciebie akurat nie muszę przekonywać!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów