Strona 48 z 59 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 706 do 720 z 877

Wątek: LukaszDr- KONIEC REDU str.20/Project: Masa na browarze str.22

Sztywny Pal Azji Awatar LukaszDr
    Krótko:
    Dodałem tłuszczy, uciąłem białka, wcale jakoś więcej kcal nie wpadało i... skok oraz poprawa humoru +100%. Siła, wydolność etc. też na plus. Wystarczyło dodawać te żółtka, zmienić chude na karkówkę (w mniejszej ilości), walnąć łychę smalcu do smażenia i podjeść orzechów.

Od dziś już niestety powrót do rzeczywistości i do piątku muszę wytrzymać na maks 20g fatu i 20-30g WW. W piątek zaczynamy zabawę a start 9.04, jeżeli ktoś byłby z Was serdecznie zapraszam do przywitania się można wyskoczyć potem na moją restaurację oszamać coś bez cukru .

Niestety noga mimo, że lepiej dalej mocno zamglona .

To na ten moment, coś powoli ale jeszcze woda trzyma...
    Chciałbym Was wszystkich serdecznie zaprosić, na zbliżające się zawody kulturystyczne, które odbędą się w Nowym Teatrze w Słupsku 9 kwietnia. Organizacją zajął się standardowo prezes klubu TKKF Heros Ustka, Pan Bogdan Kaszuba (i standardowo można liczyć na naprawdę dobrą organizację ). Patronat nad zawodami objęła min. firma pepsport.pl czyli o dobre nagrody można być spokojnym.
    Start zawodów po 11:00, ale my już będziemy twardo obecni od samego rana... aby po weryfikacji móc spokojnie najeść się nutelli .

Liczę, że nie potknę się po drodze, i wszystko pójdzie po myśli mojej i Lukasz Solar 'a który pomaga mi w tej przeprawie dobrą radą i bystrym wzrokiem .
    Fotografia podczas jednych z ostatnich treningów, nawadnianie organizmu idzie pełna parą i jak z rana człowiek czuje się niczym wiór, tak wieczorami te 10 litrów płynów potrafi dokuczać

No i jak tam poszło?

opowiadaj co tam z ta dieta majstrujesz masa/redu jak obiecałeś

Uuuu Panie ja tu po 3 dniach wolnego to tak zakopany w pracy , że ledwo ogarniam telefony (tak to jest jak każda firmę prosi się o kontakt po zawodach %) od rana wydzwaniają w celach biznesowych).

Tutaj jakby ktoś chciał układ dowolny wymyślony podczas jazdy autem na zawody %) (w głowie ):
    https://www.facebook.com/pepsport/vi...8572920549334/
    https://www.facebook.com/pepsport/vi...28572920549334

A tutaj foto z samych zawodów przed wejściem na scenę, naprawdę poszło wszystko tak jak chciałem (usmiech mega szczery ) i to wszystko dzięki Solarosowi. Opisze szerzej za kilka dni jak wykopie się z dziesiątek zamówień cateringu, rozpisek diet, treningu i zatowaruje wszystkie punkty sprzedaży... a potrwa to trochę (niestety 7 dni out z takiej pracy miałem przed zawodami).

Finalnie bodajże 4 na 10, gdzie i o 3 mógłbym się "pobić" spokojnie jakby nogi i pozowanie poprawić . Będzie dobrze w przyszłości.
    Ostatnio edytowane przez LukaszDr ; 10-04-17 o 19:56

Bardzo ładnie.
    Życiówka czy było lepiej ?

Sztywny Pal Azji Awatar Krasina
    Lepiej na pewno jeszcze nie było
    chociaż znając plany, niebawem będzie

Poczciwy dzik
    Byczo wyglądasz. Pełny i pękaty na moje niewprawne oko. Nogi szczególnie ładnie wyszły, wygrzbiecone takie

Poczciwy dzik Awatar Condor
    Tak z uśmiechu podobny do Patryka Barańskiego aka Patryk 2703 Ogólnie zazdroszcze samozaparcia .

Soja-Turbo-Power Awatar Solaros
    góra potężna
    z bebzona tez ładnie zleciało przez ostatnie 10 czy 14 dni
    nogi tez ładnie ale to juz nie od naszych chęci zależy jak one beda wyglądać a od estro glownie / na tym poziomie
    bo woda tez ładnie z góry zeszla
    most everything "works," but just because something works well for certain populations doesn't necessarily mean it's ideally suited to reach your goals
    nie odpowiadam na pm!

Teraz tak patrze na zdjęcie i zauważyłem przech.ja Ciekawe czy ktoś zgadnie o co mi chodzi . Oczywiście spoko nie nabijam sie - lużna gumka jakby co

Klapeczek and skarpeczek?
    Co wygrałem? 8-}

Cytat Zamieszczone przez bula0160 Zobacz posta
    Klapeczek and skarpeczek?
    Co wygrałem? 8-}
    Miszcz internetuf

Czołem, odkopuję się z natłoku nagromadzonej pracy myślę, że na sobotę już będę finito. Chłopakom z forum którym pomagam co nie co, też daje znać: będą wypiski szły jeszcze w tym tygodniu do Was i nic tam święta nie interesują miałem takowe tydzień temu na odwadnianiu .
    A dla pewnego podsumowania wrzucam kilka fotek z zawodów plus materiały ktorymi teraz się zajmuję, min. te związane z promocją biznesu .

Fotki w małej ilości bo każde płatne to wybrałem te co mi najbardziej odpowiadają
    Na scenie ja to ten najbardziej po prawej (najbliżej fotografa)

A tutaj krótki wywiad do KoszalinInfo... właśnie przechodzimy na nowy rynek sprzedaży i jestem pozytywnie zaskoczony odzewem z strony tego miasta. Podobno firmy tam obecne oferują bardzo średniej jakości produkty o wątpliwym smaku i stąd to zatrzęsienie zainteresowania.

P.S z takich zabawnych momentów... udzielanie mojego wywiadu trwało tyle co na udostępnionym klipie, wszystko szło "na gorąco" z głowy bez poprawek... Pani na końcu, ukończyła swoje kwestie po ~80 minutach nagrywek Zdążyłem trening zrobić, przebrać się, porozmawiać ...
    Ostatnio edytowane przez LukaszDr ; 14-04-17 o 15:56

Przejrzałem stronkę na fejsie bo tu już dawno nic nie wrzucasz

powiedz mi - wrzuciłeś krótki art na temat RDK - post z 2016, piszesz tam o ograniczneiu białka do 1g/kg, to był jakiś krótki okres resetu, który powtarzasz, czy przez cały okres masy i redu jedziesz ten 1g/kg>?

No i jak to jest u ciebie z "RDK" - rozumiem , że rotujesz CN, CBL i VLCD, przejście z CBL w kierunku CN/VLCD robisz gwałtowne (z dnia na dzień ala L. Norton)?
    A jak wychdozisz z VLCD - bo pewnie nie odrazu na pełny CBL ?
    Cytat Zamieszczone przez LukaszDr Zobacz posta
    <19-03-17 >
    Cześć!
    Chciałbym napisać, że kwestia przepracowania jednak to tylko skutek, nie przyczyna, problemów w życiu osobistym.
    Jak poskładam sobie wszystko w zgrabną całość co potrwa kilka dni, z chęcią rozbujam się w odpowiedzi dla Ciebie kwachor . Teraz człowiekowi ciężko myśli sklejać i rzeczowo wziąć się za cokolwiek.
    UP! ;pp

W kwestii 1g białka na kilogram masy ciała, to pierwsze dni adaptacji do życia bez węgli po wyjściu z CBL (wysokich kcal w ciągu dnia DT po wysiłku i ogólnie dużej ilości pożywienia). Obkurczamy żołądek, przestawiamy organizm na inne paliwo odciążamy nerki i narządy przeciążone pracą w okresie CBL (zazwyczaj te 1g/kmc to pierwsze dni powrotu do redukcji).

CBL wskakuję gwałtownie, z VLCD wchodzę na jakiś tam pułap wyższych kcal pod 400-500kcal wzrost... i potem bach wywalam chamskie ładowania (pod kątem ilości WW) i zaczynam CBL z wieloma elementami prozdrowotnymi które mnie naprostują po VLCD i np. od 3 lat zawsze po okresie startowym.

W tym roku jednak pękłem psychicznie i nie kontynuowałem tak jak chciałem swojej drogi sportowej. Bardzo bym chciał aby było to spowodowane sprawami natury hormonalnej i np. wysokim kortyzolem... niestety życie dało mocno po tyłku, i rok 2017 rozpoczął się dla mnie olbrzymimi zmianami w życiu od strony związkowej, pracy jak i rozwoju swojej firmy.

Z stresu codziennego doszło prawie do rozwoju załamania, co ukrywane przeze mnie nie jest. Pomagają wartości wyciągnięte z domu, i ciągłe przypominanie sobie o nich w momentach utraty części zarobków, "krachu" na firmie, zakończenie wieloletniego (złych do obydwojga) związku. Całe szczęście udźwignąłem, i teraz powoli sklejam sobie życie na nowo .

Wcześniej kortyzol tak mnie zjadał, że jedyne co chciałem to zasnąć lub aby ręce przestały mi drżeć, mowy o solidnych treningach nie było (ale nie odpuszczałem, tylko intensywność zerowa). Nie chwaląc dnia, liczę, że to już za mną (w kwestiach treningowych, choć zakwasy mnie maltretują okropne ).

Praca trenerska też daje "power" i chęci do życia. Nie zarzuciłem takowej i intensywnie dalej działam z kilkudziesięcioma osobami... i co najważniejsze z sukcesami :
    Tutaj szybka redu na wakacje, 8 tygodni
    A tutaj stary wyjadacz Lesiu, wrócił do gry. 46 na karku, a dalej mu się chce sezon wakacyjny "zaliczać ". Forma wydłubana z olbrzymiego brzucha po 2 miesięcznych urlopie na Filipinach to psory bagaż przywiózł do PL .
    No i tyle z życia codziennego i małego usprawiedliwienia mojej nieobecności. W kwestiach treningu, aktualnie leci Góra/Dół:

Zestaw A/C
    • 1. Squat ATG/ DL Sumo
    • 2. Hack Siady na Trap Bar/Bułgary
    • 3. Wykroki/Prostowania
    • 4. Uginania/Split Squat

Zestaw B/D
    • 1. Inverted/Podciąganie
    • 2. Pompki klasyk/Pompki poręcze
    • 3. Drop-Set Unoszenie hantli na boki
    • 4. Uginanie supinacja/Uginanie z sztangą FAT Grip
    • 5. Prostowanie lina/Odwrotne prostowanie drążek

Tak pi razy drzwi się tego trzymam trzy razy w tygodniu. Objętość niska maks 5-8 powtórzeń. Nastawienie ciężarowe. Dodatkowo w ciągu tygodnia 1x sesja rozciąganie, bieganie, jakaś izometria.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów