Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: proszę o pomoc w układaniu treningu bjj

proszę o pomoc w układaniu treningu bjj

Witam!

Myślę że znajdę tu ludzi którzy udzielą mi szczerych odpowiedzi na moje pytania i będą w stanie mi coś doradzić. Coś o mnie:

waga: 84-85

Trenuje bjj od paru lat, mam niebieski pas od roku nadany mi przez Mariusza Linke. Jestem amatorem bjj tzn. trenuje 2-3 razy w tygodniu i do tego robię 2x w tygodniu siłownie. W zawodach na razie nie startuje ale dużo o tym myśle i może się na to też zdecyduje.

Przechodzę do sedna sprawy- czy mój dobór ćwiczeń i odżywek/ suplementów jest odpowiedni?

Wygląda to tak:

siłownia- trening składający się z ćwiczeń złożonych/ wielostawowych

1. zarzuty
    2. wyc. barki
    3. przysiady
    4. wyc. na ławce
    5. brzuch- 2-3 ćwiczenia
    3-4 serie 8-10 powt

suplementy/ odżywki:

1. przedtreningówka- olimp amok
    2. potreningówka- olimp resurrector
    3. białko- izolat

tak jak napisałem wcześniej trenuje może nie rekreacyjnie ale na pewno amatorsko także opieram się tylko na podstawach zarówno w bjj jak i treningach uzupełniających

Proszę o podpowiedź jak wg Was to wszystko wygląda czy jest ok?

pozdrawiam

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Moderator: grappling Awatar _Luk
    jak zwykle podam linka do arta Knife http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 , przemyśl ustaw priorytety i ogień
    Zero gniewu, zero złości
    Wyjebane po całości

Witam

Niedawno w internecie znalazlem taki trening czy wg. Was jest on odpowiedni? Czy trzeba coś poprawić? Proszę o odpowiedzi

http://www.8weeksout.com/2012/03/14/...ngth-training/

Moderator: grappling Awatar _Luk
    a robiłeś ten zestaw FBW knife? mi sporo pomógł, nnajważniejsza technika wykonania

Gwiezdna Gwardia
    To co wklejałeś, jest bliźniaczo podobne do moich rozpisek. Pierwszy raz to widzę, a tu

Siady 4×5 2×5
    Podciąganie 3×6 3×5
    Wyciskanie 3×5 2×6
    Wiosło 3×5
    Wycisk stojąc 3×8 2×5
    MC na prostych 2×5

Te same ćwiczenia, podobna kolejność.

Podpasował mi TRENING POD SPORTY WALKI NA 3 DNI W TYGODNIU - WERSJA 2013.04.28 _KNIFE_
    http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

O co chodzi w:
    WYMACH SZTANGIELKĄ + RWANIE SZTANGIELKI + PODRZUT SZTANGIELKI + SPRAWLE (pracuje całe ciało) -
    1,1,1,2;
    2,2,2,4
    3,3,3,8,
    4,4,4,16
    ITD.
    Rosnąca liczba powtórzeń; sprawle - 2x więcej niż pozostałe ćwiczenia. Rób, ile dasz radę.

Czy pomiędzy 1,1,1,2; a 2,2,2,4 itd. jest przerwa czy bezpośrednio po sprawlach przechodzimy do wymachu sztangielką?
    Wydaje mi się że nie i robimy taka "super serie" do upadku mięśniowego. Czy dobrze rozkminiam?
    Knife może objaśniłbyś pod artykułem- natknąłem się na pytania odnośnie tego ćwiczenia na kilku forach, oczywiście autor był podany- tak trafiłem na ten plan treningowy

Sorry jak już było, ale nie mogę znaleźć
    Ostatnio edytowane przez Portowiec ; 31-07-13 o 20:58

Jak wygląda zmiana ręki. Jeden tydzień ćwiczenia wykonujemy prawą ręką, drugi lewa?

Cytat Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta
    Składanka bez przerwy, od razu po wymachu prawą (lewą) jest rwanie, podrzut, sprawl.

Robisz albo obie łapy po sobie albo osobno.
    Rozumiem, że od razu po wymachu jest rwanie, podrzut, sprawl tylko czy po sprawlu przewa czy też bez przerwy 2 wymachy, 2 rwania, 2 podrzuty, 4 sprawle i znowu bez przerwy 4 wymachy itd...

Jeśli obie łapy po sobie tzn. 1,1,1,2 prawa i bez przerwy 1,1,1,2 lewa. Następnie bez przerwy prawa 2,2,2,4 itd?

A osobno to najpierw prawa do upadku mięśniowego, później jakaś przerwa (bez przerwy chyba byłoby ciężko ) i lewa do wyczerpania?

Chciałem edytować poprzedni post ale się już nie dało.
    Pomysł stąd, że będzie bolało obie na raz- ale o to chodzi
    Ostatnio edytowane przez Portowiec ; 31-07-13 o 21:42

12. Wybierz suplementy dla siebie

^^^ W poprzednim poście miało być
    Jeśli obie łapy po sobie tzn. prawa 1,1,1,2- i bez przerwy lewa 1,1,1,2 . Następnie bez przerwy prawa 2,2,2,4 itd?
    Ale nie mogłem już edytować, jakby moderator mógł zadziałać- bo zrobiłem śmietnik
    Ostatnio edytowane przez Portowiec ; 31-07-13 o 21:48

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów