Zobacz wyniki ankiety: NAJLEPSZE PIWO MIODOWE TO:

Głosujących
131. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • CIECHAN MIODOWY (BROWAR CIECHAN)

75 57,25%
  • PIWO NA MIODZIE GRYCZANYM (JABŁONOWO)

22 16,79%
  • PERŁA MIODOWA (BROWAR PERŁA)

12 9,16%
  • FORTUNA MIODOWE

6 4,58%
  • ŁOMŻA MIODOWE

16 12,21%
  • KOREB

5 3,82%
  • KRAKOWIAK - MIÓD MALINA

1 0,76%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 111 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 1655

Wątek: Najlepsze PIWA na rynku miodowe i nie tylko - dyskusja - cut

Gwiezdna Gwardia

Talking Najlepsze PIWA na rynku miodowe i nie tylko - dyskusja - cut

Kontynuując temat browarów, niestety zawiodłem się mocno na Piwie Kołobrzeskim. Produkowane przez browar w Koszalinie (Kowal). Nie wiem z jakiego powodu, ale zamiast miodowego, w cenie ponad 6 zł dostałem zwykłe piwo jasne, dość dobre w smaku, ale co z tego. Napisałem nawet do producenta w tej sprawie i odpisali (poniżej wklejam). No chyba kpią, jak myślą że będę kupował kolejne piwo i ryzykował, że w środku zamiast miodowego, będzie zwykłe jasne. Kupuję miodowe piwa od paru lat i nigdy i nigdzie w środku nie znajdowało się zwykłe piwo jasne.

Cytat Zamieszczone przez browar kowal
    zanowny Panie,

Trudno mi uwierzyć, że nie wyczuwał Pan miodu w naszym piwie miodowym. Jesteśmy jednym z niewielu browarów w Polsce, który faktycznie do produkcji piwa miodowego używa miodu naturalnego. W naszym przypadku jest to miód gryczany i wielokwiatowy. Być może nastąpiło błędne oklejenie etykiety miodowej na piwie jasnym. Proszę spróbować wypić inną butelkę naszego piwa miodowego. Co do wspomnianych innych piw miodowych, które pił Pan to proszę mi wierzyć, że w 4 przykładach piwa te nawet nie stały koło miodu naturalnego. Doznania miodowego smaku uzyskane są poprzez dodanie sztucznych aromatów.
    Poza tym proporcja miodu jaką dodajemy do naszego piwa miodowego jest wynikiem tzw. ślepych testów pośród naszych klientów. Testy te pokazały, że wcale nie jest najlepsze piwo miodowe, gdzie wyczuwalny jest znacząco miód i słodycz z niego.
    eszcz
    Z pozdrowieniami z Minibrowaru Kowal
    Kolejne rozczarowanie to piwa: zielone i GUINESS. To pierwsze nieco wyżej niż średnia półka, to ostatnie w ogóle nie podpasowało mi smakiem. I jeszcze ta cena.

RANKING MIODOWYCH układał by się następująco:

1. Ciechan
    2. Piwo na miodzie gryczanym (Browar Jabłonowo)
    3. Łomża
    4. Lubuskie
    5. Maćkowe
    6. Koreb.

Odkryciem jest piwo FORTUNA CZARNE, piwo o smaku coca-coli - jedno z najlepszych jakie piłem - recenzja tutaj http://jednopiwo.blogspot.com/2011/1...lkopolski.html. Belfast - też doskonałe piwo.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    A piłeś kiedyś Fortune miodową lub Litovela miodowego? Ostatnio piłem Ciechan się chowa.

fuck,nie doczytałem o fortunie,ale to chyba nie ta miodowa jak cole czułeś.
    Ostatnio edytowane przez kondek ; 18-07-12 o 17:32

Zwierzokoks Awatar cziken
    Ciechan miodowe to najlepsze piwo miodowe jakie piłem, łomża tak samo daje rade no i jest tańsza niż ciechan to też +

Fortuna wiśniowa mocno schłodzona też jest zacna.

To ja jeszcze jedno zapodam, piwo na miodzie gryczanym - browar Jabłonowo. Jak dla mnie najlepsze z miodowych piw jakie piłem.

GUINESS to jedno z tych piw ktore musi byc pite w pubie, koniecznie ze swierzej kegi.
    Ja go z butelki/puszki tez nie umie pic natomiast lane (na 2 razy) w pubie to inna sprawa.
    W polsce jednak jest z tym problem.

Trzeba przetestowac w week Mr. Fortunę

Cytat Zamieszczone przez Kaem Zobacz posta
    To ja jeszcze jedno zapodam, piwo na miodzie gryczanym - browar Jabłonowo. Jak dla mnie najlepsze z miodowych piw jakie piłem.

podbijam, najlepsze miodowe piwo na rynku.
    cos sie konczy, cos zaczyna.

Ścięgno sarny Awatar pietrow

12. Wybierz suplementy dla siebie

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Wszystko ładnie i pięknie, tylko że dopóki jakakolwiek ilość alkoholu znajduje się w krwiobiegu organizm nie wchodzi w hipertrofie, poza tym piwo zawiera hormony żeńskie.

Sztywny Pal Azji Awatar _Adam
    Piwo krzepi.

Panowie - ten z browaru Jabłonowo jest ogólnodostępny, czy trzeba się naszukać?

a mi ciechan miodowy w ogole nie podszedl. jedno z najgorszych piw jakie pilem, i nie mowie tutaj o samych miodowych ale piwach ogolem. smakowalo jak piwo z dodatkiem ... hmm... jakby to nazwac - perfumow o zapachu miodowym.
    dziewczynie kupilem i ma identyczne zdanie co moje.

Gwiezdna Gwardia
    Nie rozumiem. Może kupiłeś zepsute piwo, kiedyś trafił mi się taki koreb. Co do fortuny miodowej (KONDEK) to niestety, jak dla mnie średniawa. Daleko za ciechanem. Ale da się wypić.

Browaru Jabłonowo - nie widziałem.

Siła - jak ktoś ma osiągi to nic mu nie zaszkodzi. Estrogeny są niezbędne mężczyźnie, ba pod wieloma względami są bardzo przydatne. Póki nie przesadzasz z alkoholem, ryzyka nie ma. Na rozważania godne zawodowego kulturysty może pozwolić sobie niewielu na tym forum, bez sensu.

co Wy macie z tymi miodowym
    ?

Owszem smaczne są ale nie żeby aż tak szlaeć na ich punkcie
    za to piwo o smaku Coli musze gdzieś znaleźć u siebie we wsi

Uprawnienia umieszczania postów