Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 62

Wątek: grill elektryczny

Ja mam taki grill:
    http://allegro.pl/grill-elektryczny-...584232867.html
    Pierś grilluje od 3-6min zależy czy rozetnę na cieńsze czy nie. Wchodzi około 600g na raz. Zadowolony jestem z niego bardzo Tylko nie wiem po co jest to ustawienie temperatury na "3". Na "1" grilluje pierś 3-6min przy tym jest dopieczona w środku a nie spieczona z zewnątrz, na "2" to jak mi się bardzo śpieszy, wtedy jest przypieczona z zewnątrz, ale na "3" to z zewnątrz jest zjarana. Może ta "3" się jakoś sprawdzi bardziej przy innych mięsach chociaż karczek na "2" wychodzi zaje..fajnie

skasowany
    Guest
    Jeree jak robisz tłuste mięso to tłuszcz ścieka prawą strona ? dali do tego jakiś pojemnik ?
    dobrze to rozwiązali bo mam na oku tego grila i jednego trochę droższego .

myślałem tez o tym, co o tym sądzisz
    http://allegro.pl/makow84-grill-elek...572455107.html

Zwierzokoks Awatar cziken
    Jakiś tani grill elektryczny ktoś poleca? czy tych tanich sie nie oplaca?

Turysta Awatar kasteta
    Ja polecam ten z linku w pierwszym poscie, mam go juz prawie 1,5roku co daje jakies 400-450kg zgrilowanego na nim miesa i wciaz jest igla. Teflonowe tacki tylko przydaloby sie zmienic na nowe ale nie wiem czy mozna gdzies kupic same. Z tego co ja pamietam placilem 209zł z wysylka juz

^ niby polecasz, a tak naprawde odradzasz. to wlasnie jakosc telfonu jest najwazniejsza w takich urzadzeniach.

btw, grillowanie na teflonie = smazenie. kto zaczal grillowac, ten wie,ze nie latwo jest sie od tego odzywaczaic a jedzenie 600-700g smazowanego miesa dzien w dzien zdrowe nei jest.

Turysta Awatar kasteta
    nie odradzam tylko poloecam,

1,5 roku uzytkowania i zero problemow ze sprzetem.

Na pewno grilowanie bez tluszczu jest zdrowsze niz smazenie w glebokim tluszczu w panierkach itp.

A co jest dzisiaj zdrowe ? haha

A jak to się ma do smażenia na teflonowej patelni bez tłuszczu?

@F3. Tak tłuszcz ścieka prawą stroną, nie próbowałem jak jest przy rozłożonym bo zawsze grilluje z obu stron naraz, ale na zamkniętym wszystko fajnie ścieka. Pojemnika niestety nie dali, ale proste rozwiązanie to jakaś mała miseczka Jak masz jeszcze jakieś pytania to daj znać
    W tym droższym najlepszym bajerem wg. mnie jest ten wyłącznik, bo w tym tego brakuje, choć nie problem podłączać i odłączać od kontaktu, ot taki tylko bajer. Nie sądzę, że różnią się grzałkami itd. A wyjmowany pojemnik to tylko po to, żeby było "profesjonalniej", ponieważ i tak jak podstawisz małą miseczkę to zabierasz, płuczesz itd. ją jak chcesz.

skasowany
    Guest
    dzięki, jeszcze nie wiem co kupić.
    a robił ktoś ziemniaki na tym grillu ?? da radę takie pokrojone w paski na 1 cm ?

Ja sie zastanawiam nad tym http://allegro.pl/grill-elektryczny-...584232867.html. Jeszcze kilka dni temu na ceneo mozna bylo go wyrwac za 180, teraz juz 220.
    -25% NA ZAMÓWIENIE BULKPOWDERS - http://referme.to/LNir1ao

Ziemniaków nie robiłem, może jutro spróbuje i dam znać, bo dzisiaj lekki cheat day i pizza wejdzie hehe.
    @draqo właśnie tego grilla ja mam i o nim pisałem

skasowany
    Guest
    robiłeś już te ziemnioki ?

Jeśli tak wam zależy na zdrowiu to w ogóle nie wiem czemu bierzecie pod uwagę nawet grile elektryczne. najlepsze jest gotowanie na parze - zarówno warzyw jak i mięsa.

skasowany
    Guest
    a walory smakowe ??
    grill bije to na głowę

warzywa spoko, ale mięso do mnie nie przemawia.
    choć przyznaję że nie jadłem mięsa gotowanego na parze

Zwierzokoks Awatar Adame90000
    Nie dyskutuj z nią, bo to podstawione konto, a tak jak Drozder pisał, chce wyżej pozycjonować to gówno które ma w podpisie

Grill elektryczne ok, głownie chodziło o związki cykliczne, które się dostają z dymem (przy tradycyjnym grillowaniu) do mięsa. Później to imo takie smażenie bez tłuszczu, a to sam sobie musi każdy odpowiedzieć ile i czego zjada (pierś z kuraka vs karkówka) i jak coś takiego na zdrowie może wyjść.

Wiele osób nie docenia mikrofali, może mięsko jest i specyficzne (wysusza się mocno), ale mikrofale mają tak małą energię, że nie są w stanie zmienić wiązania chemicznego. Ja jak mam mięsko, np. ostatnio chudą szynkę, to kroję w paski, doprawiam, i do mikrofali, aż się skurczy mocno. Nie przypalone, smaczne i bezpieczne

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów